Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    1. Харесваш добър завой без видимост на състезателите към него.2. Приготвяш и позиционираш снимачната техника.3. Поливаш нежжжно с тубичка масло.4. Наслаждаваш се на уникални кадри...Грубо, ама възможно.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Eто обещаните снимки от прогреса. Работата продължава и в момента . Днес , силно се надявам да стъпи на гуми за да правим геометрия на окачването . Следват настройки и тестове. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2943.jpg
Прегледи:1
Размер:144.3 КБ
ID:5661638

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2947.jpg
Прегледи:1
Размер:134.0 КБ
ID:5661639
      Прикачени файлове
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Еееее това е грубо и грозно, те верно, че минавт нулите точно за такива неща, но...не съм чувал за такъв случай!
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          1. Харесваш добър завой без видимост на състезателите към него.2. Приготвяш и позиционираш снимачната техника.3. Поливаш нежжжно с тубичка масло.4. Наслаждаваш се на уникални кадри...Грубо, ама възможно.
          Еееее това е грубо и грозно, те верно, че минавт нулите точно за такива неща, но...не съм чувал за такъв случай!
          мисля, да зема а се замисля...

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Кво и правиш на ръчната с лаптопа.

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              И принципно това Ево със стоковата електроника ли е....дввигателна и контролера на дифовете?

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                Кво и правиш на ръчната с лаптопа.
                Колата все още е със стоковата електроника и по тази причина проверяваме за грешки ръчната спирачка. Разбира се , че не. Имаме проблем с контролера на дифовете и се опитваме да го установим дава грешка в кан сигнал и засега нищо на квадрат . Възможно е проблема да е в датчика за странично натоварване. Ще видим ....
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Хмм...ше питам батките дали са срещали проблем такъв...преди години правиха една 500 коньова Ево 10-ка, с 30-ка турбина (даже DSG кутия беше) на стенд алоун. Стана доста добре, освен че си избуксува на два пъти сичкото съединител. Помня и голема драма с безиновата помпата (не стокова) и двата резервоара. Ако решиш да я засилваш, ше ти дам 'безценни' съвети и контакти .

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                    Хмм...ше питам батките дали са срещали проблем такъв...преди години правиха една 500 коньова Ево 10-ка, с 30-ка турбина (даже DSG кутия беше) на стенд алоун. Стана доста добре, освен че си избуксува на два пъти сичкото съединител. Помня и голема драма с безиновата помпата (не стокова) и двата резервоара. Ако решиш да я засилваш, ше ти дам 'безценни' съвети и контакти .
                    Всякакви съвети са от полза .... всичко свързано с Ево 10 за мен е "нова математика". Вчера например ме светнаха да сменя педала с помпата на съединителя с такъв от Ево 9 , защото помпата на 10ката е слаба и няма да издържи на по-якия притискател. Ето защо вече търся педал комплект с помпа от 10.
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Ми най-хубавото на 10-ката е, че има части и решения за нея....то вече за 7,8,9 все по-малко се намират , да не говорим за първите.

                      Двигател: Не ме кефеше че блока на ДВГ-то е алуминиев, ама се оказва корав...просто е толко дебел, че тежи колкото чугунения. Помня че ламаринения картер е толко тънък, че докато го отлепиш от 'циликона' и се е кривнал. Хубаво беше ,че се управляват и двата вала (двоен МИВЕК) и се постигаха доста добри резултати дори от ниски обороти...ако имаш време на диното. Абе принципно ДВГ-то е доста ОК.

                      Скорости: Кутията дано не е като 6-чките от ево9-ки или 8-ци, щото са страшен ташак. 5-чките са доста дръжливи.

                      Принципно колата в стоков вариант на двигател е доста 'спрела'...нещо се случва на 1 и 2-ра, след това е 'тишина'. Но с подходящия туниг става 'звер'.

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        За всички които са пропуснали .... стартира Rally de Portugal 2015 https://youtu.be/YtAMDM4NKeQ?list=PL...ZeaikD8PSzQRvr
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Взех си Патрола, днес. Тези момчета разбират. Снимки утре. Ама още сега да се похваля- седалките, с които Константин прави "художествена гимнастика" на Варна, са готови за нови предизвикателства... За мен е чест! Опазил Господ, де!
                          В диво очакване съм, Нова Черна и после Лясковец. Стискате палци, нали!
                          Георги Донев, 0889 437 687
                          Nissan Patrol Y60

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                            Взех си Патрола, днес. Тези момчета разбират. Снимки утре. Ама още сега да се похваля- седалките, с които Константин прави "художествена гимнастика" на Варна, са готови за нови предизвикателства... За мен е чест! Опазил Господ, де!
                            В диво очакване съм, Нова Черна и после Лясковец. Стискате палци, нали!
                            На всички им стана ясно .... , че си оборудван добре със седалки за художествена гимнастика . Желая ти безаварийно и незабравими моменти с обновения звяр .
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Художествена гимнастика за всички които я пожелаха . https://youtu.be/fjUqWNWMmJ0?list=PL...ZeaikD8PSzQRvr
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Кубица....баси !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X