Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Не си облечен според случая
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Поздрави на всички фенове на ралитата! Задно предаване, атмосферни двигатели, бързи етапи и голямо майсторство. Тези машини са за най-опитните. Дрифта не ме кефи, той си е детска радост, но това е друго. Тук се кара за време.

      Каква е историята жълтата лада, която е на заден план зад евото?


      Последно редактирано от T-1000; 19-12-15, 09:55. Причина: Да задам въпрос!

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Историята на Ладата е съвсем прозаична. Трябваше да става състезателна /не за мен разбира се/ . В момента май се продава . Ако някой проявява интерес ...на лични.
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Тази неделя,училището на Павел и Васил Жекови ме покани на едно мероприятие с елементи на планинско изкачване и барбекю .Извадих Евото от "нафталина" и отскочих до "Траянови врата".Там на отсечка от Рали България.заедно с още 9 автомобила се забавлявахме на макс.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12360397_10208277541285118_5544670313890001349_n.jpg
Прегледи:1
Размер:78.9 КБ
ID:5695627Натиснете снимката за да я уголемите

Име:912711_990280411032010_755207667_n.jpg
Прегледи:1
Размер:87.6 КБ
ID:5695626Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12395437_990280384365346_419986700_n.jpg
Прегледи:1
Размер:79.8 КБ
ID:5695628Натиснете снимката за да я уголемите

Име:702845_990280464365338_280572689_n.jpg
Прегледи:1
Размер:56.2 КБ
ID:5695625Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10341497_10208275379911085_3554820386608126739_n.jpg
Прегледи:1
Размер:114.0 КБ
ID:5695631Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12360357_10208275379831083_2024464395803279607_n.jpg
Прегледи:1
Размер:114.1 КБ
ID:5695632 https://www.facebook.com/paveljekov....50256/?theater
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Дакар свърши и е време да продължим подготовката за новия сезон. Реших да започна да си произвеждам основните и най-скъпи възли и агрегати . Рейката която изработихме в гаража ще отговаря на основните изисквания за състезателни нужди . Здравина и скорост при завиване използвах услугите на фирма която е с основен предмет на дейност изработка на "ЗЪБАЦИ" . Тялото и останалите елементи изработихме в гаража от дуралуминий и специални тръби. В двата края има плъзгащи лагери на СКФ които гарантират точно водене. Най-трудната част беше центроването и пробиването на отворите за зъбното колело и опорната втулка. По метода 250 пъти мери и тогава пробивай крайния резултат е перфектно движение на зъбната двойка без затягане и луфтове. След монтажа на място ще добавим хидравличен цилиндър който ще се управлява от орбитрол захванат на кормилния прът. Подготвили сме и други елементи които са още в разработка.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4016.jpg
Прегледи:1
Размер:99.9 КБ
ID:5699055


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4018.jpg
Прегледи:1
Размер:101.1 КБ
ID:5699056


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4006.jpg
Прегледи:1
Размер:112.5 КБ
ID:5699057
            Последно редактирано от kokocholi; 18-01-16, 16:41.
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Орбитрол и рейка са нещо несъвместимо.Може да използваш шибърният избирач за посока на маслото от стандартна рейка,или ел.усилвател преди рейката.За корупуса на рейката трябваше да ми зъвннеш да ти обясня кое-що.

              P.S.Рейката(гребена) се изработва от подобрена стомана и се шлайфа след нарязване.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                Орбитрол и рейка са нещо несъвместимо.Може да използваш шибърният избирач за посока на маслото от стандартна рейка,или ел.усилвател преди рейката.За корупуса на рейката трябваше да ми зъвннеш да ти обясня кое-що.

                P.S.Рейката(гребена) се изработва от подобрена стомана и се шлайфа след нарязване.
                Тука , в случая аз мога да обяснявам. В момента използвам тази схема на последната кола. Орбитрол казвам на шибърния избирач който си доставих от "Братска Америка" и съм монтирал точно в средата на кормилния прът. За корпуса на рейката ела да ти покажа от къде го научих ..... едва ли има по-добро решение. Рейката на гребена и изработена от подобрена стомана и тепърва ще минава през "огън и вода".
                пп. .......................
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                  Тука , в случая аз мога да обяснявам. В момента използвам тази схема на последната кола. Орбитрол казвам на шибърния избирач който си доставих от "Братска Америка" и съм монтирал точно в средата на кормилния прът. За корпуса на рейката ела да ти покажа от къде го научих ..... едва ли има по-добро решение. Рейката на гребена и изработена от подобрена стомана и тепърва ще минава през "огън и вода".
                  пп. .......................
                  Тъй съм съгласен,но не подлагай на термична обработка,ще се сгъне непоправимо,пробвал съм.Стандартните са само подобрени,35-38HRC.
                  Отвора под пиньона за луфта ли е или само подпира гребена?Осигуровката против превъртане на рейката как е изпълнена,че нещо не се вижда...
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Този моноблок разработвам в момента . Надявам се да постигна максимално охлаждане с този дизайн .

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:31.jpg
Прегледи:1
Размер:99.7 КБ
ID:5699083
                    Имам и бюджетен вариант ... по-опростена схема но, отново моноблок.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21.jpg
Прегледи:1
Размер:102.1 КБ
ID:5699084
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                      Тъй съм съгласен,но не подлагай на термична обработка,ще се сгъне непоправимо,пробвал съм.Стандартните са само подобрени,35-38HRC.
                      Отвора под пиньона за луфта ли е или само подпира гребена?Осигуровката против превъртане на рейката как е изпълнена,че нещо не се вижда...
                      Тук навлязохме в зоната на "здрача". Има неща за които съм похарчил много но, на теб ще ги покажа . Никога няма да нагрея отново рейката .... имам друг вариант.
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Колко бутални,че или аз не мога да преценя по снимки или ....
                        Няма страшно в умирачката...
                        Страшното е да си жив!...

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                          Колко бутални,че или аз не мога да преценя по снимки или ....
                          6 бутални на първата снимка могат да се преброят на втората е опростена схемата заради по-лекото производство.
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                            Тук навлязохме в зоната на "здрача". Има неща за които съм похарчил много но, на теб ще ги покажа . Никога няма да нагрея отново рейката .... имам друг вариант.
                            Азотация или карбонитрация са вариянт,но не бих се занимавал.
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                              Азотация или карбонитрация са вариянт,но не бих се занимавал.
                              Йонизация ... това е метода . Целта е около 50 единици твърдост /повърхностна/. Вътре меко да носи "бой"
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Тая тема изведнъж изригна със страшна сила. Коко, не разбрах във времето какво се случи с Фронтерската рейка, не носи ли на бой!?
                                мисля, да зема а се замисля...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X