Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    След пясъка ли ще я заварявате?
    Да.
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
      Един ден да отсъствам ...прибирам се .... и вече сте хванати за гушата. Кой има полза от това напрежение ? Кому е необходимо ? Прави ли ви впечатление , че тук показвам как ние в гаража правим нещата, а не как е правилно. Много важно какви са ходовете на Паджерото и без това всеки ги знае за себе си и не го интересува чуждо мнение. Много се страхувам да давам компетентни мнения защото не се чуствам достатъчно компетентен, а вие господа успяхте даже и да се скарате за "няма нищо". Айде ...дайте го по спокойно и след малко ще ви пусна снимки на още топлия резервоар FIA Standart FT3-1999 и други работи.
      А, сега ще пия една ракия за ваше здраве.
      Колега, темата я пуснах аз за да се знае какво се прави в твоя гараж.
      И когато се пишат глупости реагирам! Още повече, че знаеш какво ми е отношението и уважението към марката Митсубиши. Хората които в България познават на пръсти Паджеро 2 и 3 се знаят кои са! А тези които сме минали хиляди състезателни километри с тези автомобили едва ще четем писаниците на форумните състезатели и ще си траем.

      Ако ще си пишем откровенно неграмотни постове и ще си говорим в сантимери може да премести твоята тема с раздела Хумор сатира и забава.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Коко, радвам се, че Патрола заприличва на нещо. За да улесним малко нещата: боядисайте в бяло само рязаните детайли. С предния капак, тавана и вратите въобще не се занимавайте, ще им сложа фолио. А ако достатъчно ме ухапе щъркела, ще е с "карбонова" шарка.
        Махайте всичко, което няма връзка с педалите. Мечтая за тегло около 1 500 кг. Без предната броня и лебедката, естествено.
        От снимките не видях "тръбните" прагове, но ще се справите.
        По никакъв начин не искам да ви притеснявам със срокове... ама на 8-ми юни имам рожден ден, и след това има две знакови /за мен/ състезания...
        Като сложите клетката, ще дойда с коланите, за да нагласим седалките. Вече съм избрал място в Кубрат за страничния тест, там съм се обръщал.
        И, като слушам Бакалов /аз него много го слушам/, да махнем лифтажийското окачване, и да сложим стандартно/ като височина/ ?
        Георги Донев, 0889 437 687
        Nissan Patrol Y60

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Мечтая за тегло около 1 500 кг.
          Мечтай си.
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Издухани и готови за монтаж. Изглеждат малко като готов кит, само трябва да ги номерирам ,опаковам и готово.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2824.jpg
Прегледи:1
Размер:149.3 КБ
ID:5658596

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2825.jpg
Прегледи:1
Размер:103.9 КБ
ID:5658597

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2822.jpg
Прегледи:1
Размер:213.8 КБ
ID:5658598
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
              ... Хората които в България познават на пръсти Паджеро 2 и 3 се знаят кои са... Хумор сатира и забава.
              С това твърдение отиваш в същия раздел! Смяташ, че с хилядите си Състезателни километри, знаеш неща дето никой друг не знае...!? Защо спориш и подценяваш другите си е твой проблем, но като направиш конкурентна траялна машина с полУвалове и карета от П2 тогава можеш да се хвалиш. Кажете ми (всички които четат темата) има ли траялка с подобно нещо (полуоска 20см и ход на колелото 20см, че аз не се сещам да съм виждал, все са със цели мостове.
              мисля, да зема а се замисля...

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                С това твърдение отиваш в същия раздел! Смяташ, че с хилядите си Състезателни километри, знаеш неща дето никой друг не знае...!? Защо спориш и подценяваш другите си е твой проблем, но като направиш конкурентна траялна машина с полУвалове и карета от П2 тогава можеш да се хвалиш. Кажете ми (всички които четат темата) има ли траялка с подобно нещо (полуоска 20см и ход на колелото 20см, че аз не се сещам да съм виждал, все са със цели мостове.
                Колега, не се амбицирай ... Русев не отдавна писа че, "вечер го хапе коня" а , сутрин става с "добрите братя" . Или , "всички участници са познали точните килограми"
                ПП. Мен ме хапе коня денонощно !!!
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                  траялка с подобно нещо (полуоска 20см и ход на колелото 20см, че аз не се сещам да съм виждал, все са със цели мостове.
                  Имам в главата си готов проект именно за тръбна траялджийка с независимо окачване, и именно с карета от паджеро. Щото са доста здрави, и би трябвало да устискат на напъна. Естествено-не с оригиналната дължина на полуоските, а поне двойно.

                  Ама май ще си остане само проект...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Имам в главата си готов проект именно за тръбна траялджийка с независимо окачване, и именно с карета от паджеро. Щото са доста здрави, и би трябвало да устискат на напъна. Естествено-не с оригиналната дължина на полуоските, а поне двойно.

                    Ама май ще си остане само проект...
                    Има ли желание има и начин. В "Главния" ти проект не виждам нищо неизпълнимо. В момента изтезавам Паджерски карета с 350 коня на колелата и не съм чул да се оплакват. Полуоските са бушон ако не са закалени както трябва ... независимо от дължината.
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                      В момента изтезавам Паджерски карета с 350 коня на колелата и не съм чул да се оплакват.
                      П2 или П3?

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                        П2 или П3?
                        П3 ... за протокола.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Коле, точно това искам да кажа - заа траяла си требе ход, съответно иска по-дълга полуоска, иначе ще хвърляш карета,като на витара!
                          Коко, твоите карета не бяха ли от Ево, или диференциалите май...!!!???
                          мисля, да зема а се замисля...

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                            Колега, не се амбицирай ... Русев не отдавна писа че, "вечер го хапе коня" а , сутрин става с "добрите братя" . Или , "всички участници са познали точните килограми"
                            ПП. Мен ме хапе коня денонощно !!!
                            Аз лично нямам нищо против другаря Русев, дори не го познавам, но смятам, че на маса с наздравици разговора ще има друга посока! Важно е да сме живи и здрави и да се радваме на това което ни харесва... - ти знаеш за какво говоря!
                            мисля, да зема а се замисля...

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                              Коле, точно това искам да кажа - заа траяла си требе ход, съответно иска по-дълга полуоска, иначе ще хвърляш карета,като на витара!
                              Коко, твоите карета не бяха ли от Ево, или диференциалите май...!!!???
                              И карета и диференциали използвах от Евото , но сега е възстановено и ползвам "тройкови" части за състезателната. Сега да се обадя и аз по темата траялджийка с независимо отпред . За да има ходове и да не чупи карета е необходимо предния диф. да няма ръкав и оста на пиньона да е в оста на автомобила. По този начин се постига по-голяма дължина на полуоските и сътветно по-големи ходове при колелата . Това обаче може да се осъществи само при изменение позицията на мотора . Необходимо е двигателя да се премести назад и нагоре заради кардана който почти задължително влиза в конфронтация с картера. Следва обаче другия проблем а, това е ъгъла с който ще трябва да работи предния кардан защото излиза от раздатката в ляво или в дясно и трябва да стигне в средата отпред. Получава се един омагьосан кръг от който трудно се излиза с конвенционални методи и чаркаля от автоморгата. Ако все пак успеете да се преборите с предизвикателствата при постигане на централно разположен диференциал ... вие получавате едно предно окачване с прекрасни ходове , кардан който не променя позицията си непрекъснато и не се опитва да се разпадне на съставни части , липсва и "пачата" на предния диф. която непрекъснато се бори с препятствията по пътя като "прасе с тиква" и още много ползи и файди които не ми се изброяват , че ме заболя клавиатурата.
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                                ...Получава се един омагьосан кръг от който трудно се излиза с конвенционални методи и чаркаля от автоморгата...
                                Това ми беше мисълта.Истинските неща стават по твоя начин! В споровете си пропуснал въпроса ми за R4 кита за десятката.
                                мисля, да зема а се замисля...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X