Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
    От Паджеровите не можеш да гониш нищо, щото са къси полуоските, ако се удължат ще има ход!
    Колега не пиши тука глупости. Паджерото си има достатъчно ходове, доста повече от 200мм. И полуосите са му пре-пре-достатъчно дълги!
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Колега не пиши тука глупости. Паджерото си има достатъчно ходове, доста повече от 200мм. И полуосите са му пре-пре-достатъчно дълги!
      Аз така като гледам просто трябва като се избистри на дадена концепция нормалното положение на носачите и дифа да се монтира така, че да си има ход и на двете страни.при стандартно паджеро просто много се убира хода надолу предполагам.
      Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        Ако беше навил своевременно десен, едва ли щеше да има обръщане, но то зависи и от моментната скорост, а това не се вижда на снимките.
        Както и да е. Не е толкова важно!
        Загледай се. Точно по правилата Коко с десен,, волан контрира поднасянето, но това е офроуд и неочаквано го подхваща една издатина на пътя. Отвътре изглежда сякаш влизаш в плитък улей при спускането. При нас в рали рейда при поднасяне най ок е да се опиташ да изправиш дъгата и като упокоиш маха да влезеш пак в пътя. Има множество случаи на търкалан при неволен дрифт...на всяко състезание. Причината е закантване.,
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Колега не пиши тука глупости. Паджерото си има достатъчно ходове, доста повече от 200мм. И полуосите са му пре-пре-достатъчно дълги!
          Едва ли сме колеги! Ходовете на стандартно П2 са достатъчно дълги, ако ги сравняваш с тези на Рено 19. Нали знаеш, колко е хода на предния ам - 10-12см, а полуоските са по има-няма 30см, какво ще е натоварването на тия карета според теб, като увеличиш хода. Вярно че са здрави каретата, но ще искат по-дълги носачи и половалове, ако целта е сигурен и свободен ход от 25см, не да блъска в стоп тампоните.
          мисля, да зема а се замисля...

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Не бъркай хода на амортесьора с хода на окачването.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
              Не бъркай хода на амортесьора с хода на окачването.
              Тенев, няма смисъл да обясняваме. Трябва да започнем от 2 клас...Пък и точно аз къде ли съм виждал Паджеро???
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                Не бъркай хода на амортесьора с хода на окачването.
                ...който точно при Паджеро 2 е два пъти по-голям.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3339-500x500.jpg
Прегледи:1
Размер:56.2 КБ
ID:5658284
                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                  https://youtu.be/V54RZ9mzdso Много екшън и емоции имаше през тези три дни на Варна Офроуд 2015. Резултата е четвърто място в генералното класиране заради 50 минути наказание за скорост от първия ден . Дори обръщането не можеше да ми повлияе на класирането както наказанието.
                  Но, карай да върви .... това е състезание и на всеки може да се случи. Колата е здрава загубихме едно предно стъкло и заборника на задния радиатор. Клетката не мръдна и милиметър . Ние сме здрави само малко натъртени от коланите. Продължихме когато Руси Русев и компания ни върнаха на колела и ни " наритаха" да се качваме и да продължаваме. Благодарности за което.
                  Поне се метна качествено, което значи че си карал на ръба - за което поздравления ! Така трябва да се кара.
                  Клипа от онборда е супер, ама кратък....

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                    ...който точно при Паджеро 2 е два пъти по-голям.

                    [ATTACH=CONFIG]798192[/ATTACH]
                    Това едно, и друго, че хода на окачването като цяло е съвкупност от работата на четирите звена. Иначе казано-с амортисьори с ход 300 мм може да се постигнат ходове почти по метър.
                    А ако и рамата е проектирана да се усуква-съвсем.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Таз тема е за друга тема! Нямам желание да цапам темата за ''рализъм'' на Коко! Пък и всеки може да прави каквото си иска и да слуша когото иска!
                      мисля, да зема а се замисля...

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                        Таз тема е за друга тема! Нямам желание да цапам темата за ''рализъм'' на Коко! Пък и всеки може да прави каквото си иска и да слуша когото иска!
                        Ха ха , "Рализъм" ... харесва ми.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                          Едва ли сме колеги! Ходовете на стандартно П2 са достатъчно дълги, ако ги сравняваш с тези на Рено 19. Нали знаеш, колко е хода на предния ам - 10-12см, а полуоските са по има-няма 30см, какво ще е натоварването на тия карета според теб, като увеличиш хода. Вярно че са здрави каретата, но ще искат по-дълги носачи и половалове, ако целта е сигурен и свободен ход от 25см, не да блъска в стоп тампоните.
                          Моля те, пусни снимка на джипката, която си направил, и караш. Или каквото караш... И се пише "полУвалове".
                          Абе нищо не пускай, темата е за гаража на Константин... Там се чувствам като в детските си мечти!!!
                          Последно редактирано от Георги Донев; 07-05-15, 08:12.
                          Георги Донев, 0889 437 687
                          Nissan Patrol Y60

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                            Ха ха , "Рализъм" ... харесва ми.
                            Така и така променяш десятката с ново обзавеждане, що не я пипна с R4 кит направо.Ама нищо по-късно, тъкмо да хванеш разликите с N4.
                            мисля, да зема а се замисля...

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                              Моля те, пусни снимка на джипката, която си направил, и караш. Или каквото караш... И се пише "полУвалове".
                              Абе нищо не пускай, темата е за гаража на Константин... Там се чувствам като в детските си мечти!!!
                              Много тесни специалисти имало, много могат и знаят, пък като дойдат румънците и гърците излиза, че не било точно така! Понеже темата е на Коко, той да каже колко е лесно да вземеш серийни карета с полУвалове,да ги разчекнеш на 50 см по-широка следа и да изкараш едно състезание или тест здрав!
                              мисля, да зема а се замисля...

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Първоначално публикуван от Петър Минчев - MaxBass Преглед на мнение
                                Предполагам ,че си разигравал разни ситуации...При мен колата ще е разходкаджийка с лекиии идеи за хоби трофи...Та следата ще се запази около оригиналната ,но не знам какви ходове мога да гоня от паджеровите полуоси и карета...Ако знам ,че може да излязат едни 20 см ще се премиря разпределям ги 10 нагоре и 10 надолу и толкова...И ще мъча да компенсирам с задния мост с един 4-link...Но докато почна да работа по този си проект с интерес следя твоя!
                                Тц , за целта за която ще правиш колата , правилният ход е 20% нагоре и 80% надолу . Това е правилната концепцията за трофи автомобил .
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X