Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
    Много тесни специалисти имало, много могат и знаят, пък като дойдат румънците и гърците излиза, че не било точно така! Понеже темата е на Коко, той да каже колко е лесно да вземеш серийни карета с полУвалове,да ги разчекнеш на 50 см по-широка следа и да изкараш едно състезание или тест здрав!
    Продължаваш с глупостите вместо да се засрамиш. След като успешно сметна хода на Паджерото, сега се опитай да познаеш колко широка ще стане на Коко колата като "разчекнеш" полуосите с 50 "сантима".
    За румънците и гърците- надяваме се на герой като теб да ги накаже! Само да не ти спре нета на старта...
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Един ден да отсъствам ...прибирам се .... и вече сте хванати за гушата. Кой има полза от това напрежение ? Кому е необходимо ? Прави ли ви впечатление , че тук показвам как ние в гаража правим нещата, а не как е правилно. Много важно какви са ходовете на Паджерото и без това всеки ги знае за себе си и не го интересува чуждо мнение. Много се страхувам да давам компетентни мнения защото не се чуствам достатъчно компетентен, а вие господа успяхте даже и да се скарате за "няма нищо". Айде ...дайте го по спокойно и след малко ще ви пусна снимки на още топлия резервоар FIA Standart FT3-1999 и други работи.
      А, сега ще пия една ракия за ваше здраве.
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Наздраве.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Наздраве.
          Наздраве братчед !!!
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Е тва е приказка! Наздраве... ФЕН съм ти! Давай да видим резервоара!

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
              Един ден да отсъствам ...прибирам се .... и вече сте хванати за гушата. Кой има полза от това напрежение ? Кому е необходимо ? Прави ли ви впечатление , че тук показвам как ние в гаража правим нещата, а не как е правилно. Много важно какви са ходовете на Паджерото и без това всеки ги знае за себе си и не го интересува чуждо мнение. Много се страхувам да давам компетентни мнения защото не се чуствам достатъчно компетентен, а вие господа успяхте даже и да се скарате за "няма нищо". Айде ...дайте го по спокойно и след малко ще ви пусна снимки на още топлия резервоар FIA Standart FT3-1999 и други работи.
              А, сега ще пия една ракия за ваше здраве.
              Наздраве!Ама аз сега няма да посмея да питам нищо повече Питам тук защото ми прави впечатление ,че ти и още няколко човека сте запознати с паджероМатерията...Но няма да мътя повече...Разбрах това онова...Ще експерементирам и ще пусна тема като почна това за което се амбицирах от твоите и на някой други колеги проектите...Надявам се там да се включите с критики и съвети
              Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                Е тва е приказка! Наздраве... ФЕН съм ти! Давай да видим резервоара!
                Кефиш ! Ето го резервоара. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2810.jpg
Прегледи:1
Размер:138.8 КБ
ID:5658535

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2811.jpg
Прегледи:1
Размер:157.6 КБ
ID:5658537

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2812.jpg
Прегледи:1
Размер:121.5 КБ
ID:5658538

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2814.jpg
Прегледи:1
Размер:144.9 КБ
ID:5658540

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2813.jpg
Прегледи:1
Размер:134.0 КБ
ID:5658539
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Заспал е като шамар на врат! С гъба е вътре ..предполагам? Много бързо да го возиш!!!!

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Първоначално публикуван от Петър Минчев - MaxBass Преглед на мнение
                    Наздраве!Ама аз сега няма да посмея да питам нищо повече Питам тук защото ми прави впечатление ,че ти и още няколко човека сте запознати с паджероМатерията...Но няма да мътя повече...Разбрах това онова...Ще експерементирам и ще пусна тема като почна това за което се амбицирах от твоите и на някой други колеги проектите...Надявам се там да се включите с критики и съвети
                    Питай , не пречи , друг е въпроса аз колко съм запознат с Паджеро материята , ама не съм съвсем бос , ама това няма значение защото има колеги които са много в час и се надявам да ти помогнат тук в тази тема . А, за критиките ... ако нещо ме издразни и аз ще се включа не се притеснявай.
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                      Заспал е като шамар на врат! С гъба е вътре ..предполагам? Много бързо да го возиш!!!!
                      Вярваш ли , че като им пращах чертежа бях изстинал , осемнайсе пъти се връщах да меря, докато изпратя чертежа и платя тая "малка гарсониера" ....... около 0.3 кубика обем.
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Ракията ли ми е много или е около 300 литра??? Как настройвате окачването...на пълен резервоар или 50 % ?

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          На Бат Георги Нисана вече си има клетка ФИА . Утре отива на антикорозионен "бой" и започва окончателния монтаж ... "няма рима , ама е истина".Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2815.jpg
Прегледи:1
Размер:140.3 КБ
ID:5658544

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2816.jpg
Прегледи:1
Размер:92.9 КБ
ID:5658545

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2818.jpg
Прегледи:1
Размер:134.3 КБ
ID:5658546

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2819.jpg
Прегледи:1
Размер:118.2 КБ
ID:5658547
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            След пясъка ли ще я заварявате?
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                              Ракията ли ми е много или е около 300 литра??? Как настройвате окачването...на пълен резервоар или 50 % ?
                              Това е хубав въпрос ...чадо ... на който аз все още нямам отговор. Настройки , по принцип се правят докато Пилота ги хареса . Или докато се наиграе и започне да обвинява всички че са му виновни .
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Вариянт 2 е за предпочитане!! Механиците винаги са виновни!!!! Пилота е номер едно и винаги трябва да му се угажда..поне по моите скромни наблюдения! Стискам палци!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X