Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

    Вчера пристигнаха спонсорските ремъци от "Bomar Trading Group"

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:trmak.jpg
Прегледи:1
Размер:37.7 КБ
ID:5228970


    Багажите на групата вече пътуват за Франция и в петък се товарят на кораб за Аржентина

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bagaj.jpg
Прегледи:1
Размер:35.9 КБ
ID:5228971




    Нашия приятел от Гърция Крис Стамболдзис ни изпрати с куриер до Франция нов диференциал, радиатор и карета за карданите за резервни части за състезанието, за което благодарим от сърце

    Коментар


    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

      Бих желал с гордост да споделя,че Balkans Orange Adventures също така се включи в акцията по подпомагане на БГ репортерите на "ДАКАР" със сумата от
      2,000 BGN.

      За нас е чест!

      Поздрави,
      търся си подписа....

      Коментар


      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

        И моя стикер пристигна в събота, благодаря
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

          Благодаря за стикера!
          Желаем успех на екипа!

          Коментар


          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

            Първоначално публикуван от tseo Преглед на мнение
            Включих се и аз с €15 през PayPal. Малко, но от сърце - другите пари ми трябват за да си купя първия ми в живота джип

            Успех!
            Здравейте,

            Аз малко не следя, ама се чудя дали може да получа и аз стикер, ще съм доволен да си го лепна на скоро предстоящото возило.
            Mitsubishi SpaceGear 2.4

            https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

            Коментар


            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

              И аз вече имам стикер,благодаря.Успех на всички.

              Коментар


              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                Днес пуснах скромните 20лв. по банка. Надявам се дори и малко да помогнат за стахотната кауза. Успех и чакам с нетърпение репортажите.

                Коментар


                • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                  Благодарение на Румен /CarTest™/,и аз вече съм със стикер.
                  Great Wall Steed 6.

                  Коментар


                  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                    Първоначално публикуван от tseo Преглед на мнение
                    Здравейте,

                    Аз малко не следя, ама се чудя дали може да получа и аз стикер, ще съм доволен да си го лепна на скоро предстоящото возило.
                    Изпрати ми име, адрес и телефонен номер и ще го получиш по куриер - hristov@dakarbg.com !
                    Ако си в София, можеш да си го вземеш от Събин, ако от Бургас от Джордо, а в Пловдив има в магазина на Гладиатор !

                    Благодаря на всички от името на екипа ! В петък ще трябва да пратим парите за колата, още малко не достигат...
                    Тогава ще напиша и пълен отчет до този момент за приходите и разходите по инициативата

                    Коментар


                    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                      Къде се намира магазина на Събин? Благодаря предварително.
                      Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                      0878226696; 0876927507

                      Коментар


                      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                        Първоначално публикуван от ahead70 Преглед на мнение
                        Къде се намира магазина на Събин? Благодаря предварително.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:230_crop.jpg
Прегледи:1
Размер:87.5 КБ
ID:5229153

                        Коментар


                        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                          Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
                          Бих желал с гордост да споделя,че Balkans Orange Adventures също така се включи в акцията по подпомагане на БГ репортерите на "ДАКАР" със сумата от
                          2,000 BGN.

                          За нас е чест!

                          Поздрави,
                          Bravo Moni !

                          Коментар


                          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                            Акредитацията е вече в наши ръце и имам прес номер
                            Остава да платим колата...май ще стане в понеделник, че имаме грижи с Pay Pall


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:akred.jpg
Прегледи:1
Размер:78.6 КБ
ID:5229392

                            Коментар


                            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                              Да напиша и аз няколко реда време намерих.Самата подготовка и реализация за участие и отразявяне на Рали Дакар ни погълна в една безмилостна шеметна спирала.Място където мечтите възможностите и смелоста се сблъскват и постояно разминават...Въпреки всички трудности и предизвикателства нещата вървят по план.Има много противни коловози и ежедневни малки победи и изненадващи загуби... Но нали това е натурално заложено още преди началото в самата щура идея.Всеки който е положил сили дори и за най аматьорското състезание знае за какво става въпрос.За Рали Дакар това важи многократно умножено дори и в най дръзките мазохистични блянове.

                              Да ние всички добре знаем че никой не ни кара насила и че може да си правим кефа или да сбъдваме поредната си върховна комплексарска мечта.Ежедневно виждаме сънародници които трудно се борят за насъщния и малко топлина.В тази тъма от недоимък надцакване с живота и мъгливо бъдеще може би нашата идея и желания изглеждат перверзно грозни и егоистични.Но съдбата на отделния индивид не следва общи начертани планове и прогнози.Точно заради това живота е интересната част от нащо общо мимолетно съществуване.Това рали за това е легенда...там в пустинята понякога "звездите" изгряват или залязват но всички присъщващи и завършили го задължително стават герой.

                              По дяволите шибаната криза...Както и всички кръволоци който се опитват ежедневно да ни лъжат.Да го духат и всички надути пуяци,, кото ги вълнуват само предварително скроените власт и последвала печалба. Те нас не ни интересуват нито ще оценят труда ни..Оставете ги да си живеят във фалшивия лицемерен свят на постояния страх от компромати и уговорени вотове.

                              Мен специялно ме вълнува, че за първи път имаме реално подготвени ездачи.Хора които знаят и могат да карат в темпо по роудбук сами в трасето.Първите, които дръзнаха да премерят сили в този нечовешки маратон.Няма смисъл да си припомняме какви качества са нужни за това предизвикателство.Но подготовката и реалните възможности още преди самото състезание са истински кошмар.За първи път някой разрива тялом и духом смело пъртината.Може и да не ни бива колкото големите но това сме ние и ще се опитаме с всички позволени средства да преборим "старите кучета" На много състезания за първи път сме отивали плахо и със скромно самочуствие а сме се връщали като върховни победители.Този път обаче залога е много голям.. За нормалните ни представи дори огромен.За тези който не са дори бегло запознати и никога не пробвали е лесно.Много лесно...

                              -Некви българи щели да карат.. на ПариШ Дакар ЯКО уха аре наще.

                              Като всяко начало във всичко друго на Рали Дакар знаем, че ще е трудно мъчно и невъзможно скъпо.Този спорт в България се приема като спорт за егоистични боготаши и надървени парашутисти. Малко фирми и компании подават ръка.Иначе не липсвт и големи обещания.Но докато Ентите направят събор и решът че не сме Орки и то състезанието ще е свършило.


                              Радвам се, че точно този форум ще бъде единствената медия която намери сили да сплоти толкова личности помогнали това да стане реалност.И то по правилния начин който е и европейски.Въпреки, че мен и сомалийския начин ме кефеше

                              Много малко от вас могат дори да предположат пред какво се изправят Тодор Христов и Петър Ценков.Колко много погълнато време и непредвидени разходи имат.Както и тотално пренебрегване на най-близките им хора до тях.
                              Сега някой отново ще каже, че това участие е по желание.Но това участие е може би единственото реално покрито.
                              И мога със сигурност да заявя че при падащия таван на общата немотия и всеобхватния държавен нихилизъм е единственото адекватно предложение във времето в което живеем.Най-добрия вариант за това рали са именно те.Какво ще постигнат Тодор и Петър това е в косите на Фортуна и основно в тяхни ръце.Състезанието е много дълго и сложно за новобранци.Всеки етап е чудо всяка контрола малка извоювана победа.Пилотите са ни много добри, но отсега ви казвам не очакайте невъзможното.Аз лично ще се радвам на всеки завършен етап.Важното е, че са достигнали до нивото да притежават и боравят с нужния опит. Ще се радвам също като вас да имам възможноста да ги посрещам вечер с мощно УРА... а сутрин с боен вик- НА НОЖ.. Аз Драев и Румен ще ви пращаме репортажи на момента.Поне това са плановете за сега.Но както се оказва и това няма да е много лесно.

                              Въпреки всичко публикувано и казано веднъж ще имаме първи участници от България.Не искам да ви моля или прося средства или направо да го кажем пари.Гледал съм това Рали три пъти на собствени разноски и никога не съм молил за съдействие от форума.Досега са ми помагали и съдействали близък кръг от мои приятели и съмишленици.Времената са такива, че дори това че ще сме напълно отдадени близо тридесет дни на състезанието ще си го платим като "момчета".Ако още някои се реши да помогне това първо участие и първо форумно акредитирано отразяване нека го направи според възможностите си и персонална заинтересованост. Безкрайно благодаря на всеки, който е допринесъл лично за участието и отразяването на това невероятно ЛЕГЕНДАРНО РАЛИ.


                              За Медия екипа нещата на този момент са ясни.Номера на китайката върви в пълна сила.Не че не го знаехме.. Екипировката ни е пратена благодарение на вас.Част от нашето присъствие на състезанието също е платена от момчетата и момичетата от този форум.
                              В момента допълваме липсващото обурудване.Борим се за по интересно и качествено отразяване. Ние също така добре съзнаваме на какво ще бъдем подложени и какви лични мъки и препятствия ще трябва да преодолеем.

                              Искам персонално да благодаря на Мони от Balkans Orange Adventures

                              Както и на всички вас които помагате за ПЪРВИТЕ БЪЛГАРИ НА РАЛИ ДАКАР.

                              Утре очаквайте още интересно инфо от подготовката на медия екипа...
                              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 19-11-10, 06:57.

                              Коментар


                              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                                Ммм ... Доколкото съм виждал нещо подобно, така нареченият независим журналист, ще бъде негласен член на отбора. Ние не знаем за това, и сме сигурни че той няма да се намесва. Нито ще оказва нерегламентирана помощ. Освен това, всички чужденци знаят, че българите се мразят помежду си. В случая ние трябва публично да подкрепим това им мнение. Както и заминаването на практически резервния член на отбора.
                                Мисля че е важно, понеже не е зейпазар.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X