Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

    Имате шанс за добро класиране двамата с Петър, т.к. повечето ат АТВ-тата са First-time /цепенячета/.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Имате шанс за добро класиране двамата с Петър, т.к. повечето ат АТВ-тата са First-time /цепенячета/.
      Ама и ние сме в тая група бе Генчев...на "цепенячетата" ...

      Коментар


      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

        Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
        Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
        www.dakarbg.bg
        www.rallyraid.bg

        Коментар


        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

          Както вече разбрахте - ТОВА Е СПИСЪКА С УЧАСТНИЦИТЕ.....
          Май няма много ....аматьорчета.....
          Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
          Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
          www.dakarbg.bg
          www.rallyraid.bg

          Коментар


          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

            "Лошата новина" е че има 19 участника от Аржентина в нашия клас + "старите" хиени Патронели х 2, Махачек, Деклерк, Плехати, Соник и т.н.
            В нашия отбор сме 4 АТВ-та, 4 бъгита и 4 джипа (изненадващо единия е Митсубиши) !
            Радвам се, че ще бъдем в "каймака" на АТВ спорта и ще "крадем" тактика и идеи

            Коментар


            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

              От дете не съм чакал нова година с такова нетърпение...
              Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


              "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
              Джон Кенеди

              Коментар


              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                Първоначално публикуван от Bomargroup Преглед на мнение

                A sega otnosno temata - moze li nyakoi ot vas da komentira moya post # 87 zashtoto tazi programka da ya kacha na nashtata webstranitsa struva 1000 evro koito tryabva da platm kam Dakar i ako nyama interes izobshto da ne se zanimavam. Az obsadih tazi moya ideya s Bliznatsite i te spodeliha che e super yako da stane !

                Za sazalenie kam den dneshen nyama nikakva info ot vas ili nyakoi ot foruma i zatova povdigam vaprosa.

                Не сме писали по този въпрос просто защото още нямаме адекватен отговор от организаторите и медия отговорниците.Пепи лично пред мен само е питал пет пъти за този вид отразяване. На всеки наш въпрос за каквото и да е те ни контрират с таксите и сметките който дължим към тях.Гонят ни строго фиксирани срокове и убииствени странични разходи.
                Отделно ни затрупаха с купища информация която трябва да проучим и да им отговаряме ден за ден.Успоредно с това правим и още хиляда работи като екипи за отбора и журналистите снимачна техника и др.Отделно търсим и всякакви вариянти за изпращане на инфото от там.Цените които ни предлагат организаторите за трафик са наистина космически.Това че не се оплакваме не значи че не се борим като змейове.Най много време и нерви губим в срещи и кореспонденция с уж потенциялни спонсори който ни баламосват или се отказват в последния момент или летят в облаците.

                Например ще ми каже ли някой как екипа осигури в 22h.Понеделник части като радиатори задни деференциали с оси и бензинови помпи.....Те трябваше до три дни да са във Франция на пристанището.В България се оказа че такива части няма а и да не ви казвам за каква цифра ставаше на въпрос.Е направихме го.

                Борим се и за присъствието на трети човек оператор при журналистите.Не само за по добро отразяване а и защото знам че двама човека ще грохнем на третото денонощие.За да ви стане ясно защо ще спомена че по правилник трябва двамата да тръгнем минимум два часа преди първия мотоциклетист.Двамата да са в кондиция единия да кара другия да следи навигацията.След това двама да снимат петстотин возила на различни точки и двама да върнат автомобила до бивака.Кой двама ще спят и кой ще ядът ще се разберем на място.А другите двама ще пращат информацията в България.
                Всички тези маневри се извършват между състезателни и асистенски камиони стотици мотористи и пощурели ловци на ралито. И така между 500/800км.на етап.Точно за това третия човек ни е много важен.Той притежава и вълшебното свойство да сглобява кратки интересни клипове от деня докато возилото ни се движи.За него Христов и Ценков ръчкат други станове извън този форум за да се получи.Някак си между другото ходим от време на време и на работа за да имаме джобни за бисквити в Атакама.


                Колкото знам за тази система в различните години я променяха като начин на сервиране няколко пъти.До сега никои от България не я е плащал.Не съм виждал и платения вариант по всички чужди форуми през годините на надпредварата.Ако решиш да платиш този достъп то вероятно и от още десетки форуми може да я гледат хиляди потребители.Разделено на дните като цена е една добра инвестиция.Сигурен съм че ще е интересно за хората но на този етап нямаме отговор от организаторите.Те едва вчера пуснаха предварителните стартови списъци.Тези дни съм сигурен че ще ни пратят отговор.Много време не остана...после почват празниците.
                А и първо трябва групата да додрапа до Аржентина за да има какво да следите нали.


                Много благодаря на всички който ни помагате и вярвате в нас.Състезанието обещава да е интересно и ние ще направим всичко възможно вие да бъдете в течение на случващото се.Не само от познатите късни репортажи на Евро Спорт.Имаме нужния опит и познания.Тук във форума има вече сформиран екип който ще ни помага в смилането и постването на инфото.Една дузина членове на сайта ще помагат както от България така и от други държави.
                Това което се сглобява в момента е нещо уникално като замисъл и цел.Остава само да го направим.
                Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 25-11-10, 02:10.

                Коментар


                • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                  Първоначално публикуван от Bomargroup Преглед на мнение
                  Аз имам следното предложение... !!!

                  За следващите 20 дни в тази тема да не се коментират повече празни приказки, а само кой колко пари е дал, за да се се съберат максимално бързо парите и да се осъществи това отразяване.
                  Аз повличам карак с 100 $, които вчера пуснах по PAYPALL.

                  Нека в следващия пост да е кой колко пари е дал, а не постове, " Айде, събрахте ли парите...?"
                  Нека всеки, който чете тази тема да даде нещо, па било то и 1 лв. !!!

                  Пожелания и гръмки слова няма да помогнат да се заснеме първото участие на Българи на Дакар.

                  Нека Тодор публикува колко пари постъпват ежедневно и колко остават още.

                  Аз само, мога да помогна с цените на билетите че са към 1500 $ на човек и мога да ги резервирам сега, за да се резервира цената, а не 2000 евро на човек !
                  Само с това се спестяват от бюджета близо 1000 евро...
                  Е това имам и аз впредвит ,ама....
                  WWW.FBRALLYRAID.COM

                  Коментар


                  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                    Може ли да се напише какво е събрано до тук от тези 10000E заради които се отвори тази тема, както и колко пари още трябват защото мисля че имаше и малко неприятни промени по предварително планираните разходи за инициативата. Така най добре ще видим къде сме и какво още трябва. Какво стана с идеята да замине и 3-ти човек? Това според мен е много важно защото Пеко и Драев не знам кога ще карат по 1000км на ден, кога ще снимат и кога ще спят.

                    Коментар


                    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                      Снощи и аз минах през магазина на Събин и се отчетох с един стикер за 10лв, скромно, но от сърце, дет' се вика
                      Успех на целия екип!
                      Per aspera ad astra.

                      Коментар


                      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                        Всички подкрепили начинанието ще получат специално изработен стикер на форума !
                        [/SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                          Може ли да се напише какво е събрано до тук от тези 10000E заради които се отвори тази тема, както и колко пари още трябват защото мисля че имаше и малко неприятни промени по предварително планираните разходи за инициативата. Така най добре ще видим къде сме и какво още трябва. Какво стана с идеята да замине и 3-ти човек? Това според мен е много важно защото Пеко и Драев не знам кога ще карат по 1000км на ден, кога ще снимат и кога ще спят.
                          Пътувам за Атина за състезанието и като се върна ще публикувам подробен отчет досега ( разликата от предишния е, че платихме 3200 евра за колата).
                          Румен Петков идва със сигурност, ТВ7 поемат билета и разходите му и стават официален медиен партньор
                          Подробности като се върна

                          Коментар


                          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                            Желая успех на представителите ни на рали Дакар!И ме се иска да подпомогна инициативата с набирането на средства,макар и скромно.Къде из Пловдив мога да си закупя стикер,може ли да ме упъти някой?

                            Коментар


                            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                              Стикери в Пловдив - от магазин на Гладиатор, както Тодор Христов е написал в пост 114.

                              Коментар


                              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                                Ще гледам утре да мина през магазина за да оставя някай лев!
                                Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
                                0879076007 Жельо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X