Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

    А някъде в Шумен има ли?
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

      Днес , и аз си получих стикерите от офиса на giorgio. Пожелавам успех на нашите хора на ДАКАР 2011.
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

        И аз си взех стикери от Румен.Успех!

        Коментар


        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

          Първоначално публикуван от митре Преглед на мнение
          А някъде в Шумен има ли?
          Ще има във Фен-Шопа на Гладиатор по време на състезанието тази седмица, мисля, че ще бъде разположен в хотел Шумен във фоайето !

          Първоначално публикуван от hil Преглед на мнение
          Всички подкрепили начинанието ще получат специално изработен стикер на форума !
          Точно така е, необходимо е само да ни изпратите номер на мобилен телефон и точен адрес за куриера !

          Коментар


          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
            Може ли да се напише какво е събрано до тук от тези 10000E заради които се отвори тази тема, както и колко пари още трябват защото мисля че имаше и малко неприятни промени по предварително планираните разходи за инициативата. Така най добре ще видим къде сме и какво още трябва. Какво стана с идеята да замине и 3-ти човек? Това според мен е много важно защото Пеко и Драев не знам кога ще карат по 1000км на ден, кога ще снимат и кога ще спят.

            Към настоящия момент събраните средства са 16 568.90 лева от тях:
            • 3260 в брой
            • 200 лева внесени при Джорджо
            • 95 лв. внесени при Румен Ямбол
            • 7581 с банков превод
            • 617 лева от търга в Троян Плаза
            • 3285.90 лева от Pay-Pall
            • 1530 лева от наложен платеж за стикери
            Разходи до момента: 16 290.54 лева
            • Самолетен билет за Петър Цанов 2 469.44 лева
            • Транспорт на автомобила 6 265. 60 лева
            • Акредитация Петър Цанов и автомобил - 6 655.50 лева
            • Транспорт на багаж Петър Цанов, Драев и Румен Петков - 500 лева
            • Изработка на стикери и етикети - 400 лева
            Остават за плащане:

            Хотел Буенос Айрес - 1876 $ = 2814 лева за Петър, Драев и Румен 5 нощувки
            Гориво около 2000 евро или 4000 лева
            Разходи за консумативи (касети, карти и т.н,)

            Коментар


            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

              За да придобиете по-ясна представа за медийното отразяване, прилагам превод от прес-релиза за ноември на организатора АСО:

              Media Dakar 2011.doc

              Всеки сам да си прави изводите...
              Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
              Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
              www.dakarbg.bg
              www.rallyraid.bg

              Коментар


              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                Някой може ли да ми обясни къде е този магазин Гладиатор в Пловдив.
                Последно редактирано от sabin; 01-12-10, 17:26.

                Коментар


                • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                  Първоначално публикуван от Lelouch Преглед на мнение
                  Някой може ли да ми обясни къде е този магазин Гладиатор в Пловдив.

                  N42 11.602 E24 39.524
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                    Първоначално публикуван от Lelouch Преглед на мнение
                    Някой може ли да ми обясни къде е този магазин Гладиатор в Пловдив.
                    Айде малко по-лесно. Точно до Липхер / Радиново /
                    Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
                    0879076007 Жельо

                    Коментар


                    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                      Тази вечер във вечерните новини на EuroSport2 разказаха за откриването на Дакар в Буенос Айрес !
                      Накрая журналиста от България изненадващо сподели, че в рали Дакар ще има и българско участие...ама не каза в какво и с какво...
                      Не разбрахме само в кетъринга ли, в обслужващия персонал ли, в участниците ли...?!?
                      А само преди седмица се срещах с тях и надълго и нашироко обяснявах кои сме и що сме...
                      Явно и тази година като миналата ще се ръсят бисери в българския ефир на EuroSport по време на репортажите...

                      Коментар


                      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                        Малко извън темата, но преди два часа даваха по Евроспорт 2 световното по ендуро в зала, тоя коментатора беше толкова зле, все едно аз да коментирам футболен мач.
                        Кой им плаща на тия олигофрени, за тях интернет и Гугъл няма ли, ебати неподготвените смешници допускат в ефир да ни тровят нервите.

                        Да точно съм го написал, СМЕШНИЦИ, щото ни карат да се смеем над "коментарите" им, поне два реда да бяха прочели, ми то ...

                        Коментар


                        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                          Просто толкова си могат
                          Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                          0878226696; 0876927507

                          Коментар


                          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                            Първоначално публикуван от митре Преглед на мнение
                            А някъде в Шумен има ли?
                            От утре в хотел Шумен и в неделя на полигона в Дивдядово ще има фен шоп, в който може да си закупите стикери, вино от лимитираната серия и куп други неща !
                            Ще има и нова серия уникални якета на тема "Дакар", с уникален дизайн
                            Последно редактирано от Goblin; 03-12-10, 18:39.

                            Коментар


                            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Явно и тази година като миналата ще се ръсят бисери в българския ефир на EuroSport по време на репортажите...
                              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                              Малко извън темата, но преди два часа даваха по Евроспорт 2 световното по ендуро в зала, тоя коментатора беше толкова зле, все едно аз да коментирам футболен мач.
                              Кой им плаща на тия олигофрени, за тях интернет и Гугъл няма ли, ебати неподготвените смешници допускат в ефир да ни тровят нервите.

                              Да точно съм го написал, СМЕШНИЦИ, щото ни карат да се смеем над "коментарите" им, поне два реда да бяха прочели, ми то ...
                              За съжаление сте абсолютно прави!
                              Мото спорта от към БГ журналисти е ГОЛА ВОДА още от време оно. Нямаме медия, която да инвестира в истински подготвени журналисти и репортери в мото спорта!

                              Затова, това което се случва тук, в този форум, в тази тема, е нещо значимо за мото журналистиката у нас!

                              Искрено желая успех на екипа!

                              Коментар


                              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                                От утре в хоел Шумен и в неделя на полигона в Дивдядово ще има фен шоп, в който може да си закупите стикери, вино от лимитираната серия и куп други неща !
                                Ще има и нова серия уникални якета на тема "Дакар", с уникален дизайн
                                Вече имаме и снимки на якетата, утре ще бъдат в Шумен и желаещите могат да си закупят, като постъпленията са за инициативата "Репортер на форума"
                                Искам да благодаря на фирма КИРОВ и VROMOS.COM, които заплатиха изработката на якетата !

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lice.jpg
Прегледи:1
Размер:83.3 КБ
ID:5232842


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:grab.jpg
Прегледи:1
Размер:96.6 КБ
ID:5232843

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X