Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

    Идеята за Феншоп-а на състезанието в Шумен е много добра! Предполагам и се надявам да допринесе за събирането на необходимата за журналистическия екип на Дакар сума. Аз лично се радвам, тъй като си мисля че вместо да получа стикера по куриер, е по-добре да дам парите които съм определил + парите за куриер направо за каузата. Обикновенно куриерската услуга за такива пратки е около 6-7 лв. Не знам някой да ли се е замислял, но ако всички които имат намерение да помогнат и все още не са се включили, мислят в тази посока това ще е в плюс за кампанията.
    Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
    0899 00 2221 Николай Динков
    skype: kokonp

    Коментар


    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

      Искам да благодаря на Тодор Христов!
      Колеги , въпреки целия стрес който е за подготовката и уточняването на всички подробностти, той успя да намери време да ми прати лепенка в Австрия !
      Благодаря ви много и успех в начинанието!!

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_2761.jpg
Прегледи:1
Размер:118.0 КБ
ID:5232847
      Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
      Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
      Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

      Коментар


      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

        Първоначално публикуван от axiles11
        Тайна ли е цената на якето че ми хареса?
        Не, не е тайна, просто се отплеснах
        Произведени са 20 бройки само и затова цената е висока, т.е. ще се продават за 130 лева !
        Идеята е следващата партида да бъде с лога на други кандидат спонсори или настоящи и всяка серия да остане уникална с 20-те си бройки !

        Коментар


        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

          Аз искам едно яке на цена 250 лв с наложен платеж,размер XL .Тоше прати го на адрес Бургас ул.Гладстон 63,магазин ПИТ СТОП ШОПю

          Що пък да не е някакъв вид наддаване?

          Искаше ми се да дойда в Шумен ,ама жената мноо бременнна и...знаете как е!!!Весело искарване на всички и успех в начинанието.Ако имате нужда от мен,знаете ми телефона.Звъннете,аз съм насреша.Ама якето си го искам.Xl или XXl все ми е тая
          ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

          Коментар


          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

            Тодоре и аз няма да мога да дойда от София до Шумен за да си взема яке ... има ли вариянт да пратиш едно размер L в магазина на Събин? Аз също ще оставя малко повече от обявената сума. Ако трабва адрес да пращам за куриер също става, пари мога да пратя и с банков превод.
            Последно редактирано от Жоро Танев; 03-12-10, 22:12. Причина: допълнение
            Георги Танев (0+)
            Land Rover Discovery 1 300 TDi
            Land Rover Club Bulgaria
            0887 930 238, 0878 797 768

            Коментар


            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

              O.K. и за Таньо и Жоро, ще направя организация да ги получите в понеделник !
              Благодаря за жеста !!!

              Коментар


              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                Утре ще изпратим якетата по куриер, а днес на състезанието се продадоха още 5 броя !
                Има постъпления 50 лева от стикери от наши фенове от региона !
                Георги Фиков закупи яке за 500 лева, като в следващата серия ще бъде бродирано и логото на Green Village !
                Свободни остават още 10 якета...

                Коментар


                • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                  Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                  Свободни остават още 10 якета...
                  Привет
                  Бих искал да закупя едно от якетата, ако имате супер огромен размер 3-4XXL !

                  П.С. Пробвах на лични но дава че ви е пълна пощенската кутия :-)
                  [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
                  [B]If you want, you can![/B]

                  Коментар


                  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                    Първоначално публикуван от jorkara Преглед на мнение
                    Привет
                    Бих искал да закупя едно от якетата, ако имате супер огромен размер 3-4XXL !

                    П.С. Пробвах на лични но дава че ви е пълна пощенската кутия :-)
                    Изчистих я вече, че бяха се събрали доста поръчки за стикери...
                    Има 3XL, но по-добре на лични ми прати размерите си, че да преценим правилно !

                    Коментар


                    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                      Здравеи, има ли Xl останали оште и ако има ште може ли 1 да се запази до другиа понеделник че тогава се прибирам в бг?
                      Aprilia 125 1991
                      Bashan 200c 2007
                      Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
                      Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

                      Коментар


                      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                        Първоначално публикуван от gouk Преглед на мнение
                        Здравеи, има ли Xl останали оште и ако има ште може ли 1 да се запази до другиа понеделник че тогава се прибирам в бг?
                        Няма проблем, ще запазим !
                        Прати ми само данните си на лично !

                        Коментар


                        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                          Възхитен съм от качеството на материята и изработката на състезателното яке. С яка ще е много подходящо.
                          Много ми хареса и "циволното" яке, но се чудя кой е моя размер. Пратете мо нещо с малко по-малък размер от на Фиков с наложен платеж.

                          ....

                          Всъщност да не се забравя, че основно темата касае пращането на наши репортери на мястото на събитието.

                          Личното аз бих се гордял от възможността да следя Дакар 2011 от монитора на компютъра си в почти реално време.
                          НО НАЙ-ГОЛЯМАТА ПРИВИЛЕГИЯ И ЧЕСТ ЗА МЕН ЩЕ Е ДА НАБЛЮДАВАМ РАЗВОЯ НА СЪБИТИЕТО ПРЕЗ ОЧИТЕ И СЕТИВАТА НА БРАТА ПЕТЪР БЛИЗНАКА.
                          А и Мюрел, ако с нещо се затруднява, ще знам кой ще помага.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                            Вече имаме и снимки на якетата, утре ще бъдат в Шумен ...
                            Якетата бяха в Шумен, където бяха демонстрирани на импровизирано модно ревю



                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 05-12-10, 22:33.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              Личното аз бих се гордял от възможността да следя Дакар 2011 от монитора на компютъра си в почти реално време.
                              НО НАЙ-ГОЛЯМАТА ПРИВИЛЕГИЯ И ЧЕСТ ЗА МЕН ЩЕ Е ДА НАБЛЮДАВАМ РАЗВОЯ НА СЪБИТИЕТО ПРЕЗ ОЧИТЕ И СЕТИВАТА НА БРАТА ПЕТЪР БЛИЗНАКА.
                              А и Мюрел, ако с нещо се затруднява, ще знам кой ще помага.
                              Аз съм горд и щастлив, че за пореден път от мониторана моя компютър ще съм вътре в трасето на световно ооф роуд събитие благодарение на Пеко и всички, които му помагат. Че ще мога през неговия профи поглед да видя невиждани от другите неща и да следя нашите състезатели в детайли. И съм спокоен, че освен Морел и Пеко ще бди и търчи всичко около Тодор и Пепи да е наред.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                                Пускам още 200 лв. от Дитерамб Консулт ЕООД.
                                Ще може ли да получа 1 яке размер L ако сте правили такъв?
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X