Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

    Първоначално публикуван от endur0
    В Монтана има ли от каде да си взема стикер?
    Поздрави,
    Първоначално публикуван от marta
    В Пирдоп и околноста има ли кои да събира среДСтва ,че скоро нямам път към София.
    По-горе в темата е описано как да получите стикери с наложен платеж.

    Коментар


    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

      Първоначално публикуван от 3301
      дайте и аз да си взема яке аз съм М размер и стикер..давам 200лв.
      Изпрати ми адрес и телеф. номер на лични и ще ти го изпратя с наложен платеж !

      Първоначално публикуван от kupona Преглед на мнение
      Пускам още 200 лв. от Дитерамб Консулт ЕООД.
      Ще може ли да получа 1 яке размер L ако сте правили такъв?
      Слави, в сряда ще бъда в София и ще го оставя при Събин, мини от там да го вземеш !

      Коментар


      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

        Ако са останали якета XХХL, моля едно за мен.
        По Еконт за Пловдив, центр. офис до поискване Валентин Георгиев 0888 55 7474
        С наложен за 200лв.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

          Искам да съобщя една радостна новина относно отразяването

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tv7.jpg
Прегледи:1
Размер:18.5 КБ
ID:5233424 е вече ОФИЦИАЛЕН МЕДИЕН ПАРТНЬОР НА ПЪРВОТО БЪЛГАРСКО УЧАСТИЕ В ДАКАР 2011

          Телевизията заплати самолетния билет на Румен Петков и ще ни предостави НАШЕ СТУДИО
          По договор ние ще си изберем водещ, коментатори и гости и ние ще направим дизайна на студиото (утре отиваме с Пеко да разглеждаме)
          Всяка вечер от 23:30 часа ще имаме НАШИ 10 МИНУТИ в които в пряка връзка по телефона, с видео, снимки и коментари ще научавате от извора какво се случва

          Вестник "24 часа" става медиен партньор в печатните всекидневници, "OffRoad BG" е медиен партньор сред списанията, а в интернет е НАШИЯ портал www.OFFRoad-Bulgaria.com и www.dakarbg.com !
          Мисля, че по този начин покриваме навсякъде и това ще бъде едно от най-отразяваните събития и всичко това с помощта на членовете на този форум !!!
          Последно редактирано от Ясен; 07-12-10, 11:17.

          Коментар


          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

            На състезанието в Шумен видях "на живо" якетата. Изглеждат много добре, цветовете са много добре подбрани, материята е гладка, плътна, бродериите са фино изпълнени. Купих си яке, а също и жена ми си купи. Якето не пропуска вятър и много топли /в началото силно се съмнявах, т.к. е много тънко и леко, но при темп +4С цял ден стоях с тънка блуза и яке/.

            П.П. Надявам се Тошо и Пепи да се представят отлично, не се съмнявам нито за 1 миг в перфектното отразяване на журналистическия екип изпратен от НАС, което означава, че якетата създават и друга, душевна топлина за собствениците им.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

              Вчера в Община Шумен се проведе пресконференция за местните медии с участието на Стоян Драев, Петър Близнака, Петър Ценков и аз.
              Имаше много голям интерес и хората бяха горди и доволни, че сме уважили съгражданина им Стоян Драев и местните журналисти

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:shumen.jpg
Прегледи:1
Размер:79.4 КБ
ID:5233441


              Ето и част от отзивите:

              Дарик Шумен ТОП НОВИНИ ШУМЕНСКА ЗАРЯ

              Коментар


              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                Уважаеми колеги, от една страна сме заобиколени от планини пошлост и "чалга" във всичките и проявления. От друга, кризата чука на всяка врата... Сега обаче имаме шанс, шанс за нещо, което да направим ние, за нас и въпреки всичко което ни заобикаля. Трудно ми е да си представя, този който ще остане равнодушен към коментарите на Близнака, та дори те да са от разходка в парка Заимов... А ние имаме, историческият шанс, да помогнем Близнака, Драев, Румен, да са на Дакар! А там да се състезават двама наши колеги. Ако само преди година две някой беше предположил нещо такова, щеше да изглежда като отчаян утопист, на "гъбена диета"...
                Дакар 2011 идва и е много скоро. Много хора, организации, фирми и участници подкрепиха тази почти фантастична идея до момента с всичко което можеха... Тя вече не е фантастика, стана почти реалност, вече може да се почувства, пипне... Остават едни ~5000 лева... Каквото и който можеше, от приятелите на екипа, отдели и изпрати. Сега е време да апелирам, към всички тези, които утре ще се радват и четат тук от първа ръка, материал писан за тук и за тях. Нека всеки от вас помогне на екипа, с по десет лева, сигурен съм че ще се намерят тези ~500 от вас, които ще направят възможна една мечта!
                VPetrov.photography

                Коментар


                • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                  Тошко Варна ул.Тодор Димов 31 за Росен Георгиев тел. 0894704777. Радвам се че мога да помогна не е с много но е от сърце

                  Коментар


                  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                    Антон Кирилов София офис Малашевци на еконт. 0878226696. Надявам се да съм в помощ.
                    Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                    0878226696; 0876927507

                    Коментар


                    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                      Най-после признах на далечната рода, че Дядо коледа не съществува.
                      Та тази Коледа ще мина тънко(некъде 1/5-10хиляна от подаръка), но ще имат супер подарък от мен.
                      Цялата рода ще има възможност да следи БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ НА РАЛИ ДАКАР 2011.
                      До края на седмицата ще си разчистя сметките с Дядо Коледа.

                      ПС. Стикери вече си имам. Ама ако остане някой след съзтезанието с автограф на Тодор и Петър... няма да откажа
                      О899 2б2 1З2

                      Коментар


                      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                        Искам и аз едно яке размер XL + едно стикерче ако са останали , по еконт до офис Попово, до поискване .Калин Костадинов 0887733322
                        С наложен платеж 200 лв .
                        Желая успех в начинанието и нека всеки от нас се включи както и с каквото може .
                        Поздрави
                        тел.0879292900 Калин Костадинов

                        Коментар


                        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                          Много се радвам, че мога да бъда скромна частица от този проект.
                          С нетърпение очаквам да изтекат тези малко повече от три седмици, до началото на това историческо за нас събитие. Пожелавам успех на всики от нашите момчета - състезатели и репортери.

                          Якето е Никулденско-Коледеният ми подарък, който си направих, за което благодаря на Тодор и целия екип, организиращ кампанията.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00775-jacket.JPG
Прегледи:1
Размер:45.1 КБ
ID:5233541
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                            .... в Дивдядово ще има фен шоп, ...
                            В София дали има някаде "фен шоп" (в редакцията на "OffRoad BG", например), интересувам се от
                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                            ..... вино от лимитираната серия и куп други неща !
                            Искрено желая успех в начинанието!

                            Коментар


                            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                              ...... Остават едни ~5000 лева... Каквото и който можеше, от приятелите на екипа, отдели и изпрати. Сега е време да апелирам, към всички тези, които утре ще се радват и четат тук от първа ръка, материал писан за тук и за тях. Нека всеки от вас помогне на екипа, с по десет лева, сигурен съм че ще се намерят тези ~500 от вас, които ще направят възможна една мечта!
                              Тази тема - не репортажите от Дакар, а тази "скучна организационна тема" има 22 500 прочитания... Направо няма интерес .... Търсят се 500 по 10 лева... Ако утре тези които ще карат 9000 километра с пълна газ на другия край на света кажат - 50 стотинки на преглед на репортаж... Те няма да го кажат сигурно, но само така хипотетично.... ще му се свидят ли на някой 50 стотинки за да ВИДИ?! Сега се иска много, много по-малко, но сега. Репортажите почват след двайсетина дни! Тези по евроспорт са най-готините и изчерпателни на света. И тази година от централата на евроспорт са обещали да дават само Българите - 24/7. Така че няма страшно - ще ги видим.
                              Technical Rescue Direct - life lies in courage
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                              Коментар


                              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                                Нека и аз да включа и да "ударя едно рамо" за нешите репортери.Отивам до банка да направя превода.
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X