Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

    За Бургас, аз ще се ангажирам и със стикерите и даренията.
    Офисът ми е на ул."Поп Георги" 8, тел. 0888 45 70 73

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture_26.jpg
Прегледи:1
Размер:376.7 КБ
ID:5221907
    Последно редактирано от giorgio; 28-10-10, 14:01.
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #32
      От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
      Проблема е с методите за събиране, но такава е ситуацията. Аз също ще помогна на Петър Близнака с каквото мога + малко пари! Ако някой му е по-лесно може да оставите пари и в магазина ми на Гурко 45, София.
      кажи за какво е магазина да знам в кой да вляза
      П.С ама ще си искам лепенката
      Лудак

      Коментар


      • #33
        От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

        Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
        кажи за какво е магазина да знам в кой да вляза
        П.С ама ще си искам лепенката
        Магазина е за компютри, GPS и всякакви навигации. Има голяма табела KARTA.BG !
        Лепенки ще има от понеделник в магазина...

        Коментар


        • #34
          От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

          Акредитациите на Драев и Петър Близнака са платени ! Остава да съберем за билетите, колата и горивото
          По-големия Христов ще даде подробно инфо по-късно
          [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

          Коментар


          • #35
            От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение

            Постъпления по банка - 150 лева !
            Постъпления от дарения чрез стикери - 520 лева !
            Дарени в брой от Иво Върбанов - 1000 лева !
            Общо: 1670 лева

            Специално и поименно ще благодаря на дарителите до този момент :
            [B]
            Виктория и Бойко Терзиеви
            Симеон Флоров
            Николай Гочев - "Crazy Fox" Варна
            Асен Ангелов
            Емил Даскалов
            Слави Минчев
            Александър Балабански
            Днес платих акредитациите !
            Петър Близнака (нашия репортер за Дакар) се включи със собствени средства 2000 евро и сумата беше събрана !
            Решаваща помощ оказа и нашия колега Траян Траянов (Тони) който внесе днес 1000 лева !
            Искам да благодаря също за неоценимата в този момент помощ и на:

            Иван Илчев - ЧИНЕЛА ( Извинявам се, че не го разкрих веднага )
            Станислав Георгиев ( Стенли от Вромос)
            Димитър Доросиев
            Мирослав Бочев

            Събраната сума досега :

            Банка - 5130 лева
            В брой - 1000 лева
            Стикери - 690 лева
            ---------------------------
            Общо 6820 лева - 6000 лева акредитация - 800 лева за автомобила = 20 лева налични в момента !

            С първата битка се справихме, остава следващата...таксата за колата, а после билети, хотели и гориво !
            Получихме отсрочка от Морел за таксата за автомобила (ще я покрие той сега) до 20 ноември и до тогава ще трябва да съберем сумата 3200 евро !

            И още две добри новини !


            "Министерството на физическото възпитание и спорта" ще заплати на Петър Ценков разходите по участието му в Мароко в размер на 20 000 лева !
            Евала на Министерството, браво на Министъра !!!

            Втората добра новина е, че...
            "Модна Къща Парушев" ще изготви специална колекция за участниците в Дакар и ще облече цялата делегация, участници и журналисти !

            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 04-11-10, 18:58.

            Коментар


            • #36
              От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

              Браво и от мен на министъра, но сега ако прояви малко смелост и даде предварително пари и за тази кауза, тогава ще ме спечели на страната на ГЕРБ за дълго.
              Г-н Министър, вярвайте ми, че това ще са едни от най-добре похарчените пари по време на вашето управление.

              Коментар


              • #37
                От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                Нещата почват да се подреждат. Дано това е върнало малко доверието на хората за да могат да се съберат нужните средства.

                Да попитам, двама за журналистическата кола не мисля че са достатъчни. Да не забравяме, че трябва да минават по около 800км на ден, да снимат и да спят все пак? Какво стана с идеята да замине и Румен?

                Коментар


                • #38
                  От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  Да попитам, двама за журналистическата кола не мисля че са достатъчни. Да не забравяме, че трябва да минават по около 800км на ден, да снимат и да спят все пак? Какво стана с идеята да замине и Румен?
                  Не е отпаднала идеята, просто чакам потвърждение от спонсор за него и засега нещата са на 80 %
                  Тази седмица ще знам и тогава ще мисля как да го "втъркам" в схемата

                  Коментар


                  • #39
                    От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                    До 20 ноември от "Bomar Trading Group" ще имате парите за колата ( нали сме транспортна компания )
                    Както вече знаете ние сме се ангажирали да спонсорираме 5000 $ във формата на консумативи и части двете АТВ-та !
                    Искам да изразя огромно Благодаря на този форум, че успява да извади на бял свят положителните качества у хората !!!

                    Аз се гордея, че форума го има и е Български !

                    Късмет на всички, които желаят идеите им да станат реалност !
                    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 30-10-10, 20:23. Причина: поправяне на кирилица

                    Коментар


                    • #40
                      От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                      Първоначално публикуван от Bomargroup Преглед на мнение
                      До 20 ноември от "Bomar Trading Group" ще имате парите за колата ( нали сме транспортна компания )
                      Както вече знаете ние сме се ангажирали да спонсорираме 5000 $ във формата на консумативи и части двете АТВ-та !
                      Искам да изразя огромно Благодаря на този форум, че успява да извади на бял свят положителните качества у хората !!!

                      Аз се гордея, че форума го има и е Български !

                      Късмет на всички, които желаят идеите им да станат реалност !
                      Жеста е неоценим и задължава цялата Българска делегация на Дакар да се представи отлично !
                      Благодаря от името на целия екип !!!

                      П.П.

                      Обмисляме много интересен търг с цел набиране на средствата заедно с Близнаците Скоро ще има подробно инфо
                      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 30-10-10, 20:33.

                      Коментар


                      • #41
                        От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                        Нека и аз да кажа!
                        Колеги , всички сме гледали репортажите за Дакар по Евроспорт и много добре знаете , че внимание се обръща на по двама-трима фирмени пилоти от всеки клас а никой не брои частните пилоти за живи , освен в много редки случаи(не веднъж сме го обсъждали и в други теми). На АТВ-тата пък съвсем не се обръща внимание.За първи път на Дакар имаме български участници и то с големи шансове за добро представяне. И какво ще разберем ние от това - НИЩО!!! По съвсем друг начин ще стоят нещата ако изпратим свои собствени представители които да отразяват състезанието.Погледнете го така-изпращайки Петър близнака , Драев и Румен ние си купуваме билети за първия ред!!! Т.е. все едно , че над главите на Петър и Тодор "виси един хеликоптер който снима специално за нас"!
                        Та кажете ми вие-това за изпускане ли е???
                        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                        Джон Кенеди

                        Коментар


                        • #42
                          От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                          Следя темата и не знам точно как адекватно да се включа...
                          Много съм благодарен, че въпреки трудностите и тежката ситуация на криза в която всички ние се намираме има хора готови да помогнат с лични средства и вяра в екипа.

                          Дакар е много тежко изпитание дори и за най-подготвените тимове и богати частни играчи.Старта започва много преди самото състезание.
                          Нужната подготовка изяжда много от финансите и силите на потенциялните участници.Този фактор е един от най-трудните етапи при изкачването на стартовия подиум със силуета на бербера.За първи път ние имаме претенденти който адекватно са се захапали с тази не лека задача.
                          Трудно ще ме разберете колко много лишения мъки и компромиси са готови да понесат и преодолеят нашите първи участици, a именно Тодор Христов и Петър Ценков !
                          За добро или зло аз съм с тях от самото начало...от момента в който назря мечтата идеята и желанието за това участие.
                          Връх на безумието за някои и съкровена мечта за други и момента в който се предприеха първите плахи стъпки тренировки и подготовка за самото предизвикателство.

                          Когато през 2006г.видях на живо какви нечовешки драми се разиграват и "кви кинти горят"в това представление бях сигурен, че скоро няма да има БЪЛГАРСКИ актьори.
                          Няма начин да се обясни какво е да си в бивака и да няма представители на страната в която си се родил...колкото и да е бедна тя.Не бедна на източвания и измамни схеми.Не бедна на ламтящи многобройни партии обръчи и групировки.А немощна на независими индивиди решили да докажат присъствието си на международната сцена при свободните народи практикуващи този спорт.Този спорт е не понятен за кухи шмекери и безкрупулни перачи щото има много голям риск и трудно се покриват пари през тази схема.Поради всекиму известната причина, че няма силни БЪЛГАРСКИ производители на машини гуми масла и др.


                          Тия дни гледах разходите който сме направили през 2006г. за самостоятелна разходка и бегло отразяване на състезанието.Не знам как сме го направили, но само за самолетни билети сме платили близо 6300лв.
                          За 2007г. съм похарчил лично мои средства за касети мини ДВ-8 и други материали като карти за фото апарат и т.н. 1000лв.За първи път го споменавам пред широката публика че пътуването през 2007г. в Африка със самостоятелно возило ни излезе над... 32 000лв.Като половината от тази сума е платена от фирма Киров.Другото е от моя брат близнак Ивайло.През 2008г.в сериите в Унгария със Събин Коларов сметката е близо 3500Е. Просто рали Дакар е един безкрупулен кешов вампир.
                          Сега понеже знам че някой ще кажат "имал дал" нали сте си правили кефа...Може и така да е, но винаги лично съм имал за задача да шпионирам разузнавам и трупам впечетления за първият БЪЛГАРИН дръзнал да се изправи пред предизвикателството Дакар.
                          Жалко би било, ако този опит се затрие и никой не се възползва от него.Направил съм всичко възможно по силите ми да информирам и запозная българските читатели състезатели и фенове на рали Дакар напълно безплатно за това мероприятие.Както и всячески съм обеснявал на всеки който ме е питал за участие там.... Защо ви го разказвам всичко това ли??
                          Сега е дошъл момента да помогна истински на първите българи който са решили да дръзнат и направят всичко възможно да се изправят пред "сто народа".
                          Наши момчета приятели и познати който притежават качествата и смелоста с който ще се гордете че ги познавате.
                          За съжаление момента е такъв, че не можем да поемем лично всички разходи в и без това шибаната ни борба за съществуване.
                          Всички опити предприети от екипа за по голямо спонсориране от фирми и компании от България се бавят и протакват.Времето минава и няма адекватни отговори и чисти сигурни обещания.Така е в несигурна обстановка се работи с двусмислини методи.Виж друго е ако изкочи на хоризонта нов гей или отбор от Ъ група по футбол...
                          Остана ни това да се обърнем с молба за съпричастност към вас членовете на този форум.Както и към наши близки приятели от спорта в България.
                          Ако съумеем да го направим в кризата, значи ще можем да оцелеем като народ и в по-трудни времена.

                          Колкото до екипа на Христов и Ценков вярвам безрезервно и обещавам, че всячески ще се боря да косят напред.Заедно ще се борим да не ви разочароваме и да ви поднесем само върховни емоции.Помагали сме на участник в Дакар и сме готови и да го направим по сто пъти за нашите.
                          Направо казано умното отразявяне ще им помогне и за следващо участие.Както и за набирането на потенциални силни спонсори.В това състезание е така трябва първо много да дадеш и ако те бива може и да си спестиш част от мъките.Понеже бях с Драев на Баха Саксония и имам представа от неговите качества мога напълно да заява, че той става за адекватно отразяване на събитието.Много добре знам, че ще ни е трудно особено със следенето на целия отбор на Мюрел.Изминаването на огромни разстояния митарстването и недоспиването.Но това е част от сделката която сме сключили..Приели сме го това и за нас връщане назад няма.

                          Добре помня също така когато хората от този форум истински помогнаха за отразяването на репортажа от Дъждовната Гора в Малайзия.
                          Тогава за първи път имах официална акридитация и моето присъствие беше легално БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА ЗА ТОВА !
                          Направо ми се Е.Б.М. Но стана както трябва.
                          Когато пристигнем на Дакар 2011г.за първи път няма да се промъквам като диверсант.Както в предишните години.Ще можем да направим всичко възможно да ви осведомяваме напълно за всичко ставащо.


                          Много благодаря на всички който отделихте от вашите лични средства за отразяването на първите български участници.Напълно осъзнаваме какво ви коства този жест.От моя страна ви обещавам един пълен репортаж плюс персонални изненади.Обещавам ви също така да се борим за по -добър резултат на Христов и Ценков.Вярвам, че ще им бъдем в полза !
                          А не само да ги снимаме по трасето.
                          За фирмите който ни помогнаха или помогнат ще направим силова реклама както и ще помагаме в бъдеще за техните пазари и потенциални клиенти.Но като цяло ще направим и невъзможното за да се чувствате всички вие като живи свидетели на ставащото в пустинята Атакама !
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 31-10-10, 06:16. Причина: пунктуация

                          Коментар


                          • #43
                            От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                            Искам и аз да се включа по темата.Първо да БЛАГОДАРЯ на всички които са помогнали и на всички които ще помогнат занапред на екипа.Това се дължи на авторитета на Тодор Христов и Петър Ценков.Убеден съм,че те няма да ви подведат.Сигурен съм,че когато си тръгваме на 17 януари ще имаме/имате/много поводи за радости.
                            А за себе си знам,макар че нямам никакъв опит в пустинята заедно с Близнака,и дай Боже Румен,ще Ви направя съпричастни с най-голямато състезание в света.Сигурен съм,че дадем всичко от себе си за да може първото българско участие на Дакар да звърши успешно.
                            С Близнака бяме на Баха Саксония,с Румен във Франция,така че лесно ще се сработим.Дане забравяме,че Близнака има опит в пустинята,макар и не Атакама.
                            Стоян Драев тел:+359877915301
                            blood 0 RhF +

                            Коментар


                            • #44
                              От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Обмисляме много интересен търг с цел набиране на средствата заедно с Близнаците Скоро ще има подробно инфо
                              Аз мисля, че не е нужно да се разделяте с каквото и да било (само мога да предполагам, че тези неща имат и сантиментална стойност за притежателя) - за да съберете някакви средства, който може - ще помогне ..... СИГУРЕН СЪМ !!!
                              Аз ще дам каквото съм си намислил на 13-14.11.2010г. в Троян, лично на хората (екипа) които дръзна да направи тази голяма крачка ..........
                              0887 246718

                              Коментар


                              • #45
                                От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                                В много теми в този форум се среща термина "Българска работа". Среща се и като оправдание и като обяснение...най - често се среща точно преди някоя тема да бъде заключена и от нея да остане само горчилка. Имаме възможност да покажем, че тук има хора които не вярват в "Българската работа", които мислят перспективно, които умеят да уважават. Парите не са много. 10, 20, 50, 100, кой колкото може. Тръпката да сме на "първия ред на шоуто" си залужава.Аз утре ще намеря време и начин "да си купя билет". А по моемо момчетата са крайно необходима и неразделна част от екипа на Христов и Ценков.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X