Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

    Тъй като вече си имам и стикери и бутилка вино,не бих отказал и едно яке.Моля пратете едно яке размер L -с Еконт до поискване
    гр.Сандански
    Красимир Божинов
    0888300160
    300 лв


    Желая успешно представяне
    SKI-DOO SUMMIT

    Коментар


    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

      Тоше да те питам има ли XL якета че тука казах на един мой и той каза че ако има да му порачам и на него..

      Коментар


      • Re: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

        Скромно, но от сърце 2х10лв. при Сабин от Жоро и Геле (Gele)
        Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

        тел. 0897818449

        Коментар


        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

          Вчера и аз най-после намерих време да стигна до банка..., а с Дядо Коледа се споразумяхме да ми донесе коледния подарък на Нова година!
          Убедена съм, че всички ще се насладим на едно уникално и сърцато отразяване...!
          С нетърпение и огромно вълнение очаквам репортажите на Близнака, Румен и Драев! На ОТБОРА-РЕПОРТЕРИ - здраве, късмет, успех и всичко, каквото е нужно х10 !!!
          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

          Коментар


          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

            Пристигна и моят коледен подарък.Якето е уникално."Благодаря на създателите"
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 08-12-10, 16:03.
            [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
            [LEFT][/LEFT]

            Коментар


            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

              И аз се отчетох със скромните 20лв, но от сърце и се радвам, че макар и с малко съм съпричастен. Получих си стикерчето за което благодаря.
              Не разбирам как от толкова много хора запалени по тоя спорт (като аз не бих се причислил, дори нямам 4х4) са се отзовали толкоз малко , явно кризата здраво тресе. Пък и фактор може би се оказва краткото време за събиране на финансите, както и това, че е зима, която в повечето домакинства е свързана с нарастващи сметки и разходи.
              Надявам се да успеете да съберете желаната сума. Желая много късмет и успех на екипа в начинанието.
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                Имам желанието,нямам времето.Направете така,че да може да се превеждат пари и чрез системата ePay и ще ви бъда благодарен.А и предполагам,че и на много други ще им бъде по-удобно.

                Коментар


                • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                  Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                  Не разбирам как ........
                  Повечето хора ги е срам да дадът "само" 5 или 10 парички ! А 5 лв. не са никак малко пари .......
                  Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                  Коментар


                  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                    Първоначално публикуван от germanov68 Преглед на мнение
                    Имам желанието,нямам времето.Направете така,че да може да се превеждат пари и чрез системата ePay и ще ви бъда благодарен.А и предполагам,че и на много други ще им бъде по-удобно.
                    ePay позволява внасяне по банкова сметка.

                    Коментар


                    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                      Първоначално публикуван от germanov68 Преглед на мнение
                      Имам желанието,нямам времето.Направете така,че да може да се превеждат пари и чрез системата ePay и ще ви бъда благодарен.А и предполагам,че и на много други ще им бъде по-удобно.
                      Чрез epay.bg може да се прехвърлят пари по банкова сметка - Преводи - Изпратете вносна бележка по банкова сметка (към физическо лице, фирма или бюджета) - и после се попълват данните от първата страница. Има отделни банки (напр. Raiffeisen) обаче, които не позволяват плащането с превод през epay на някои техни карти (напр. VISA).

                      /edit
                      Ясен ме е изпреварил
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                        От кредитна карта не може да се превеждат пари директно. Трябва да се зареди първо микросметката в ePay (това от гледна точка на кредитната карта е покупка), а от микросметката вече могат да се внасят където трябва.

                        Коментар


                        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          От кредитна карта не може да се превеждат пари директно. Трябва да се зареди първо микросметката в ePay (това от гледна точка на кредитната карта е покупка), а от микросметката вече могат да се внасят където трябва.
                          На мен ми дава грешка "Невалиден търговец" (или нещо подобно) и си мисля, че epay представят превода като плащане към търговец, а Raiffeisen са го забранили. Те не позволяват банков превод от кредитна карта и от тяхното online банкиране. Следващия път ще се пробва с микросметка.
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                            На мен ми дава грешка "Невалиден търговец" (или нещо подобно) и си мисля, че epay представят превода като плащане към търговец, а Raiffeisen са го забранили. Те не позволяват банков превод от кредитна карта и от тяхното online банкиране. Следващия път ще се пробва с микросметка.
                            Никоя банка не позволява превод от сметка на кредитна карта (всъщност, не зная защо - но това е тема за друг разговор). Картовите транзакции са друго нещо, различно от превода между банкови сметки.

                            Коментар


                            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Никоя банка не позволява превод от сметка на кредитна карта
                              То и на дебитна. А защо - за мен поредната тъпанарщина, или просто търгашество.

                              На мен обаче преди време ми предлагаха да си извадя фирмена карта, ползваща фирмената сметка. Или поне така съм разбрал. А дали съм разбрал правилно - друг въпрос.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                                Аз искам да купя якето на Близнака с което ще бъде на Дакар, подписано от целия няш екип и всички които е срешнал по трасето.
                                Предлагам 200лв.

                                Ще бъде втора употреба все пак.
                                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X