Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

    Кръгло 700!( сори за стъпката)
    нека желаещите поне да коментират защо се включват!
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

      Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
      Май ги посъбрахме а? Ама събрахме минимума за да оцелеят...и що да бъдем пак като бедните корейчета между сериозните отбори?! Предлагам събирането да продължи до старта ,за да може отбора и репортерите ни да не изглеждат и да не се чувстват като от страна от третия свят.

      Да почнем с търг за якето на близнака например?! Аз давам 300 лв
      Мойта цена е 800 лв и не съжалявам за стъпката...
      търся си подписа....

      Коментар


      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

        Като става дума за търгове ми се иска да припомня, че в специалната тема :
        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=105956
        има нещо доста интересно, особено за мотоциклетистите, каращи КТМ
        Живей за всеки дъх!

        Коментар


        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

          500 за Бутилката
          ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

          Коментар


          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

            Като гледам, че якетата ще са готови чак след 05 януари, ще взема да преведа парите по банковата сметка. Нали идеята е да ги съберем преди да тръгнете...
            В тази връзка имам предложение всички, които сме в групата на вторите 20 якета, да дадем парите сега - дали по банков път, дали при Събин, кой както му е удобно. Въпросът е да стане преди заминаването на отбора и репортерите.

            Коментар


            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

              Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
              Мойта цена е 800 лв и не съжалявам за стъпката...
              Нали осъзнавате, че якето с автографи на толкова заслужили пилоти ще е уникален трофей?
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                Като гледам, че якетата ще са готови чак след 05 януари, ще взема да преведа парите по банковата сметка. Нали идеята е да ги съберем преди да тръгнете...
                В тази връзка имам предложение всички, които сме в групата на вторите 20 якета, да дадем парите сега - дали по банков път, дали при Събин, кой както му е удобно. Въпросът е да стане преди заминаването на отбора и репортерите.
                Вики, може и на 21 декември най-късно, на пресконференцията преди заминаването.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                  Днес и аз се отчетох с 50 лв по банковата сметка .На фона на търга по-горе в темата е нищо ,но от сърце.Успех.
                  тел.0879292900 Калин Костадинов

                  Коментар


                  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                    Първоначално публикуван от катерано Преглед на мнение
                    Днес и аз се отчетох с 50 лв по банковата сметка .На фона на търга по-горе в темата е нищо ,но от сърце.Успех.
                    Не е нищо - търговете са два, а вноските по 30 и 50лв са повече на брой.

                    Коментар


                    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                      Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                      Като гледам, че якетата ще са готови чак след 05 януари, ще взема да преведа парите по банковата сметка. Нали идеята е да ги съберем преди да тръгнете...
                      В тази връзка имам предложение всички, които сме в групата на вторите 20 якета, да дадем парите сега - дали по банков път, дали при Събин, кой както му е удобно. Въпросът е да стане преди заминаването на отбора и репортерите.
                      Добро предложение.По добре всеки от втора група да си преведе парите сега.
                      Само свиркайте и мойте 200 ще Ви ги преведа веднага.
                      Последно редактирано от К.Костадинов; 10-12-10, 15:51.
                      тел.0879292900 Калин Костадинов

                      Коментар


                      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                        830 за якето.не пия

                        Коментар


                        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                          То и аз Бърбан не пия ама за спорта...
                          Да вземат да се включат по имотните от форума а?
                          ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                          Коментар


                          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                            Първоначално публикуван от stenli georgiev Преглед на мнение
                            830 за якето.не пия
                            Баси.
                            То на мен ...... май ще ми е малко това яке.....
                            Ще си остана с едно от не ползваните.
                            Жалко.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                              Здрасти колеги!Изпратих на Тодор Христов адрес за получаване на стикерите преди поне месец,но дотук никои не е дошъл до офиса да ми донесе два стикера и да ми вземе парите.За да не чета всички страници кажете къде във Варна мога да отида да ги оставя.Благодаря предварително!

                              Коментар


                              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                                Искам и аз да благодаря на всички,които помагат на Близнака и Румен.Всички Вие участвате писането на историята.ПЪРВИТЕ БЪЛГАРСКИ УЧАСТНИЦИ на Дакар.Първите българи които се престрашават да дръпнат лъва за опашката!!!!!
                                Аз,Румен и Петър Близнака се готвим упорито,за да можем да предадем най-вярно атмосферата на най-голямото автомобилно състезание в света.И ако успеем,това ще е най-голямата благодарност,която ще можем да Ви изкажем!
                                Стоян Драев тел:+359877915301
                                blood 0 RhF +

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X