Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

    Страшно много благодаря на всички, които се включиха с помощ за този проект. Мисля, че няма да съжалявате затова, че сте ударили едно рамо за отразяването.
    Ето малка част от всичко, което мина през очите ми за тези години и което съм отразявал тук във форума и в списание OFF-road.BG

    Дакар 2006






    Дакар 2007









    Baja 1000 2007 г.









    Rainforest Challenge 2007









    Тези дни очаквайте още яки снимки и от други светоизвестни оф-роуд събития, на които успях да отида.

    Коментар


    • #62
      От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

      Желая и аз да помогна. ИСКАМ СТИКЕР! Какъв е начина?

      Задължително е да имаме и наш репортер там, от това в крайна сметка всички печелим.
      Не разбирам - на най-престижния рали маратон да не присъства нито една наша електрона медия (Pro bg; Ring bg и др.). Все пак сумата за която става въпрос не е кой знае каква (за медия), апък приходите от реклама в подробни репортажи ще я компенсират неколкократно!
      Но пък като, че ли така е по-добре, защото репортажите ще са адресирани по-към форума и ще са съсредоточени повече към нашия екипаж там!
      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

      Коментар


      • #63
        От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

        Днес и аз си намерих спонсор извън моето семейство!За първи път в живота ми.
        Петър Минчев ми помогна с 500 лв. за осигуряване на екипировката.Голямо благодаря!
        Последно редактирано от draev; 05-11-10, 21:39.
        Стоян Драев тел:+359877915301
        blood 0 RhF +

        Коментар


        • #64
          От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

          Първоначално публикуван от gringomb Преглед на мнение
          Желая и аз да помогна. ИСКАМ СТИКЕР! Какъв е начина?

          Задължително е да имаме и наш репортер там, от това в крайна сметка всички печелим.
          Не разбирам - на най-престижния рали маратон да не присъства нито една наша електрона медия (Pro bg; Ring bg и др.). Все пак сумата за която става въпрос не е кой знае каква (за медия), апък приходите от реклама в подробни репортажи ще я компенсират неколкократно!
          Но пък като, че ли така е по-добре, защото репортажите ще са адресирани по-към форума и ще са съсредоточени повече към нашия екипаж там!

          Няма медия у нас , която да се засили да командирова свой журналист там. Медиите търсят само да "лапат" от някъде. Т.е някой трябва да им отправи оферта и да завърти едно трооомаво колело , при което започват едни сметки в кой джоб какво ще влезе и ...е трудно. Варианта е журналиста сам или с помоща на съмишленици да си уреди пътуването на подобно състезание или журналист на свободна практика да предложи нещо готово и ...ако медията благоволи да го пусне.
          Живей за всеки дъх!

          Коментар


          • #65
            От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

            ще е хубаво после репортажите да се продадът на тези медии и така да се осигури част от парите за следващите подобни проекти !
            Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

            Коментар


            • #66
              От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

              Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
              ще е хубаво после репортажите да се продадът на тези медии и така да се осигури част от парите за следващите подобни проекти !
              Това досега не се е случвало, зца съжаление...Медии пари за репортажи не дават. Най-лесно им е да си пускат тъпите шоу програми с набедените палячовци за водещи Но ако поне направят достояние за широката публика тези репортажи пак е нещо и то не малко
              Живей за всеки дъх!

              Коментар


              • #67
                От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                Днес имате по Pay-Pall 1900 $
                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 08-11-10, 17:29. Причина: Прехвърляне на кирилица

                Коментар


                • #68
                  От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                  Първоначално публикуван от Bomargroup Преглед на мнение
                  Днес имате по Pay-Pall 1900 $
                  Благодарим за помощта, ето състоянието на Pay-Pall сметката към днешна дата:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pa-pal.jpg
Прегледи:1
Размер:69.7 КБ
ID:5225782


                  Тази вечр по-късно ще анонсираме интересен търг на уникални и ценни вещи свързани с Dakar и участниците Христов и Ценков

                  Коментар


                  • #69
                    От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                    И още една добра новина...този път от Варна !
                    Оффроуд Клуб "Черно Море" Варна предоставя 500 лева за каузата !!!
                    Благодарим им и както се казва, следващият път да почерпят

                    Коментар


                    • #70
                      От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                      И още новини...
                      По време на състезанието 'MUD or SNOW Challenge 2010" през този уикенд в Троян ще се организира благотворителен коктейл от "Троян Плаза" за набиране на средства
                      Представителите на Gladiator от Пловдив, клубът на Сашо Ковачев ще предоставят 20 % от продажбите на мотокрос джърсита от уникалната колекция "Balkan Offroad Marathon 2010"
                      Fan SHОP-a ще бъде на разположение и в двата дена на надпреварата на полигона в Дълбок Дол.
                      На представянето ще присъства и министъра на транспорта и даже ще кара АТВ с Христов и Ценков

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pokana_dakar-Troyan.jpg
Прегледи:2
Размер:96.7 КБ
ID:5225916

                      Коментар


                      • #71
                        От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                        В момента подготвяме много сувенири, специално изработени за идеята и тематично насочени.
                        Идеята е, да се проведе търг и да се наберат средства. Засега има доста интересни неща предоставени от Близнаците, от списание "OFFRoad BG" от Петър и мен.
                        В събота ще бъдат изложени по време на коктейла в "Троян Плаза", а тук ще открием специална тема със снимки и първоначална цена.
                        Ще бъдат разиграни следните предмети:
                        1. Бутилка вино - специална серия от 120 бутилки предоставени от "Винпром Пещера" със специален етикет на кампанията !
                        2. 5 екземпляра от първия брой на списание "OFFroad BG" колекционерска рядкост !
                        3. 5 екземпляра от "Дакарския брой" от 2006-та година от първото ходене на българи като журналисти !
                        4. 10 броя ръчно изработени чинии, троянска керамика с мотиви на кампанията предоставени от Валтер Вачков и изработени от съпругата му Нели !
                        5. Брандирани фланелки на Христов и Ценков свързани с най-големите им победи - Мароко, Германия, Румъния и т.н.
                        6. Сувенири от трасето на Дакар в Африка предоставени от Братя Цанови (Близнаците).
                        7. Кърпи за глава с логото Балкан Маратон" и текста "Reach to End"предоставени от Александър Ковачев !
                        8. Ицо от списанието предоставя чиния от Берлин Бреслау с подписа на Юта Клайндшмит !!!
                        9. Добре познатите Ви стикери вече са изработенив по-голям размер (15 см. диаметър) и ще имат индивидуален номер.
                        Този номер в края на кампанията ще участва в томбола за разпределяне на три безплатни абонамента за списание "OFFRoadBG" за 2011-та !
                        Скоро още повече инфо и снимки

                        Коментар


                        • #72
                          От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          .......
                          9. Добре познатите Ви стикери вече са изработенив по-голям размер (15 см. диаметър) и ще имат индивидуален номер.
                          Този номер в края на кампанията ще участва в томбола за разпределяне на три безплатни абонамента за списание "OFFRoadBG" за 2011-та !
                          Искам да отбележа, че хората закупили стикери до сега няма да бъдат ощетени !
                          Те участват пълноправно в томболата с номерата на товарителниците с които им е изпратен стикера !
                          [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

                          Коментар


                          • #73
                            От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                            Първоначално публикуван от ДИМИТЪР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                            Искам да отбележа, че хората закупили стикери до сега няма да бъдат ощетени !
                            Те участват пълноправно в томболата с номерата на товарителниците с които им е изпратен стикера !
                            Може би, ще трябва да участват с никовете си, защото Тодор ми изпрати 20 стикера...

                            Използвам случая, за да изкажа благодарност на:

                            - бат Димо
                            - valkov.val
                            - Stefan 76

                            Общата сума, дарена от тях е 160 лева.
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • #74
                              От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                              Дам по добре щото аз номера на товарителницата не го пазя.
                              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                              тел.088четири 9едно9 4нула4
                              -------------------------------------------------------

                              Коментар


                              • #75
                                От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                                В петак 05.11.2010 пуснах и аз 100 лв от името И.Димитров надявам се да са пристигнали.
                                [/SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X