Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

    И ето как изглеждат кристалите предоставени от Злати Златев Много са красиви...
    Цена 60 лева за кристал !

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:zlati-kamak.jpg
Прегледи:1
Размер:87.2 КБ
ID:5236688


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:zlati-kamak1.jpg
Прегледи:1
Размер:133.3 КБ
ID:5236689
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-12-10, 18:53.

    Коментар


    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

      Все още ми я няма лепенката.Дано якето поне да ми изпратите.......
      тел.0879292900 Калин Костадинов

      Коментар


      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

        Тоше ако има още фланелки еда за мен XL.До поискване
        [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
        [LEFT][/LEFT]

        Коментар


        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

          Първоначално публикуван от катерано Преглед на мнение
          Все още ми я няма лепенката.Дано якето поне да ми изпратите.......
          Разбира се, че ще Ви бъде изпратено якето, просто предния път, когато искахте само стикера, не бяхте уточнили в кой град да ви го изпратя до поискване, а, когато Ви звънях ми затворихте цели два пъти . Ако искате можем да Ви изпратим стикера сега, а якето след нова година, но ми потвърдете на ЛС дали този вариант Ви устройва или искате и двете неща заедно.
          Последно редактирано от МАРИЕЛА ХРИСТОВА; 20-12-10, 13:54.

          Коментар


          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

            В последния момент успяхме да получим и реалното ежедневно облекло за Аржентина - Ризи и тънък полар за летните вечери.

            Прилагам снимки на готовите 5 броя - уникално малка серия....
            Вече единия се продаде - останаха 4 бр - размер "L" ....52-54...

            Цена - 95 лв...





            Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
            Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
            www.dakarbg.bg
            www.rallyraid.bg

            Коментар


            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

              Явно няма вариант да получа яке. Успех.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                И аз искам едно яке!

                Коментар


                • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                  Сдобих се с поларче и една от жълтите фланелки(страхотна е)
                  П.П. Страхотен форум! Поздравления!

                  Коментар


                  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                    Явно няма вариант да получа яке. Успех.
                    Както Христов вече писа, якетата ще бъдат готови и изпраени след 05.01.2010 и ти фигурираш в списъка, така че вариант все пак има .

                    Това е списъка на хората, които са заявили якета при нас, ако има някой пропуснат, моля да ми пише на ЛС, тъй като на Христов вече му пуши главата и няма да може да отговори на всички.

                    Предплатени якета:

                    Виктория Терзиева - 1бр;
                    Димитър Боевски - 1бр;
                    Красимир Божинов - 1бр;
                    Камен Иванов - 1бр;
                    Христо Панов - 1бр;
                    Георги Желев- 1бр;
                    Калин Костадинов - 1бр;
                    Валентин Александров - 1бр;
                    Пламен Шабанов - 1бр;
                    Жоро Танев - 1бр;
                    Румен Данаилов - 2бр;
                    Вальо - (drukman) - 1бр;


                    Заявени якета, които ще бъдат платени с наложен платеж при получаването:

                    Валтер Вачков - 1бр;
                    Владо - Троян - 1бр;
                    Траян Траянов - 2бр;
                    Истилиан Маринков- 2бр;
                    Дамян Дринков - 1бр;
                    Пламен Тенев - 1бр;
                    Чавдар Матев - 1бр;
                    Анатолий Леков - 1бр;
                    Валентин Георгиев - 1бр;
                    Росен Георгиев - 2бр;
                    Георги Фиков - 2бр;
                    Атанас Божинов - 1бр;
                    Цветан Карабекиров - 1бр;
                    Стефан Слабов - 1бр;
                    Стоян Василев - 1бр;
                    Chinela - 1бр;
                    Последно редактирано от МАРИЕЛА ХРИСТОВА; 21-12-10, 09:44.

                    Коментар


                    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                      Получих си лепенките.Мариела,благодаря.
                      Поздрави.
                      тел.0879292900 Калин Костадинов

                      Коментар


                      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                        Излезе бр. 55 на списание F1 Racing
                        източник: F1 Racing България
                        дата: 22.12.2010




                        В рубриката Racing World може да откриете материал за емблематичното състезание “Дакар”, “руска рулетка” за участници и спонсори, крайно трудно и драматично всеки път. За наша радост 2011 е годината, в която Тодор Христов и Петър Ценков ще запишат за пръв път името на страната в аналите на “Дакар”.
                        Родният пилот Тодор Славов направи цяла програма в J-WRC и стана трети в света. През последния месец стана “Пилот на годината”
                        Агенция Speed-Press
                        Живей за всеки дъх!

                        Коментар


                        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                          F1 RACING и още за пресконференцията пак F1 RACING

                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 22-12-10, 19:06.
                          Живей за всеки дъх!

                          Коментар


                          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                            Понеже никой не се престрашава да пише, аз да кажа с няколко думи за изпращането
                            Събрахме се почти цялата делегация (само Драев) липсваше и заедно с Иван Мутафчиев (Зундерт Екстрийм) и Ицо от списанието заехме местата си.
                            Имаше голям интерес от страна на медии и журналисти и с малко закъснение започнахме...

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:coc.jpg
Прегледи:1
Размер:113.8 КБ
ID:5237632


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:coc4.jpg
Прегледи:1
Размер:94.4 КБ
ID:5237633


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:coc1.jpg
Прегледи:1
Размер:84.0 КБ
ID:5237634


                            Започнахме с най-важното, инициативата "Репортер на Форума на Дакар 2011" !
                            Връчихме на собственика на форума Венци Петров "Книга на Дарителите" и чек със събраната сума !


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:coc3.jpg
Прегледи:1
Размер:89.5 КБ
ID:5237636


                            Венци Петров лично връчи чека на Петър Близнака и той благодари на всички за жеста

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:coc2.jpg
Прегледи:1
Размер:113.7 КБ
ID:5237635


                            И накрая обща снимка на българската делегация (за съжаление без Драев)

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:coc5.jpg
Прегледи:1
Размер:120.1 КБ
ID:5237637


                            Искам да благодаря на нашите приятели, които ни уважиха лично и пихме по едно питие за изпроводяк
                            Благодаря на Злати Златев, Чавдар Крачунов, Братята Флекс, Дънди Стоянов, Вальо ( durkman) Румен от Ямбол, Анатолий Леков, Пламен Петров (администартор на форума), Слави Славов...
                            Извинявам се, ако съм пропуснал някой...
                            За да ни изпрати беше и една много силна жена, майката на Близнаците...само тя си знае какво й струва всеки път като "хванат гората" по другите континенти и светове...

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:coc6.jpg
Прегледи:1
Размер:91.9 КБ
ID:5237638


                            Ето и малко видео от новините в централните спортни новини



                            И най-подробно в РИНГ ТВ

                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 24-12-10, 18:58.

                            Коментар


                            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                              Успех и късмет !!!

                              п.п.Пожелавам си за 6-ти януари (рожденния ми ден) да спечелите етапната победа.Е,повече ще се зарадвам да спечелите първите 3 места в генералното
                              Николай Миланов

                              "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                              Коментар


                              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                                Добре че е Христов иначе щеше да изглежда че сме се скрили..

                                А по правило тези последни дни бяха едни от най натоварените в цялата подготовка.Наложи се спешно да започнем да разбираме и от телевизия и водене на живо предаване.Както и че сами си сковахме декора на студиото при това за трети път.Не знам защо но винаги в последния момент се подреждат повечето от нещата.Сигурно не сме само ние така.Важното е че сме готови и заредени с всичко нужно за старта на приключението.


                                При предаването на чека от Венци усетих каква сила е форума и каква отговорност нося пред вас за този безпрецедентен жест.Най хубавото е че на него пишеше Дарение от приятели и членове ....В едно с огромната ни численост ние заедно имаме и много приятели готови да помогнат за една идея една мечта и нейното отразяване.

                                И сега искам да изкажа безграничната си благодарност към всички вас които помогнахте това да стане реалност.Въпреки тежката криза и напук на малцината които невярваха във форумната задружност и мъжкото приятелството в спорта.


                                И понеже има и хора който помогнаха не само със средства но и с много труд и нерви ще благодаря и на тях.

                                На първо място Венци и Пламен Петрови собственици на най мощния форум за оффроуд на планетата.

                                Тодор Христов и Мариела Христова дето кроиха шиха пращаха и приемаха стикери якета кристали уискита и боздугани.Много нерви разходи и пътувания които отнеха значителна част от личното време преди състезанието на Тодор Христов.

                                Петър Ценков които преговаряше с отбора на Морел за най малките подробности който касаят медия екипа. Както и за планините от мейли бумаги и телефонни разговори.

                                Събин Коларов за цялата помощ плюс голяма част от техниката за заснемане ориентация и сигурност. Задължителното обурудване и купища други неща. На тях ще направим снимки за да видите за какво става въпрос.

                                Христомир Николов шеф на единственото специализирано списание за Off-road в България.За кореспонденцията с ASO.Много нерви го чакат него и след завръщането ни.

                                Иван Киров който ми помогна със значителна част от сървайвър обурудването и медицинските китове.

                                Мартин Марков и Иван Маринов които ми помогнаха за пилотирането в пустинята

                                На Брат ми Ивайло който направи всичко възможно за четвърти път да бъда част от кервана на Дакар.
                                И на моята майка Миролюба на която предполагам какво и струва всеки един ден от ралито.

                                Сигурно съм забравил някого но модератора ми е познат и ще оправим този пропуск.

                                Благодаря ви за всичко което направихте за нас.Вие сте чудесни приятели.Бъдете здрави умни и добри... яко изкарване на празниците. А от нас ви обещавам да направим всичко възможно те да продължът и след първи януари.
                                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 24-12-10, 23:47.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X