Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
    ...Защо ли на Разградското няма недоволни?
    Ами Панов има повече опит като организатор може би..!
    Опитахме се леко да разчупим формата, да не е копи/пейст от Разград, но може би не е удачния вариант. Всичко което се пише тук в темата относно тазгодишното издание ще вземем предвид когато започнем подготовката на следващото издание. Повярвайте ми нямам търпение вече да се заема, но си е рано още.
    Въпреки че по едно време като гледам тук как този недоволен, онзи мрънка, нещо ми беше секнал ентусиазма и си викам "що не си карам по състезания, плащаш си таксата, караш, забавляваш се, ако се класираш-добре, ако не-правиш си изводите, накрая се товариш и казваш довиждане и до нови срещи на колегите и шапка на тояга"
    Казах си обаче "това е мнението на състезателите - просто ще го имаме предвид и нещата ще се получат".
    Последно редактирано от koko_np; 16-08-13, 10:20. Причина: корекция
    Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
    0899 00 2221 Николай Динков
    skype: kokonp

    Коментар


    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

      Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
      Ами Панов има повече опит като организатор може би..!
      Опитахме се леко да разчупим формата, да не е копи/пейст от Разград, но може би не е удачния вариант. Всичко което се пише тук в темата относно тазгодишното издание ще вземем предвид когато започнем подготовката на следващото издание. Повярвайте ми нямам търпение вече да се заема, но си е рано още.
      Въпреки че по едно време като гледам тук как този недоволен, онзи мрънка, нещо ми беше секнал ентусиазма и си викам "що не си карам по състезания, плащаш си таксата, караш, забавляваш се, ако се класираш-добре, ако не-правиш си изводите, накрая се товариш и казваш довиждане и до нови срещи на колегите и шапка на тояга"
      Казах си обаче "това е мнението на състезателите - просто ще го имаме предвид и нещата ще се получат".


      Стига де, Коко, справихте се отлично. С боята по дърветата не виждам кой ще се справи по-добре - на Разград всичко беше бяло и черно, точките се виждаха лесно. Вие в този сезон и с тази зеленина с каквото и да маркирате при лек вятър пак ще се скрива от листата. Събирайте сили за 2014 г., че смятаме пак да ви уважим с присъствие. Това че имало някакви недоизкусурени неща, които ги има навсякъде - ще ги оправите догодина. Според мен хората останаха доволни, не приемай мненията за недоволство.

      Коментар


      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

        Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
        Стига де, Коко, справихте се отлично. С боята по дърветата не виждам кой ще се справи по-добре - на Разград всичко беше бяло и черно, точките се виждаха лесно. Вие в този сезон и с тази зеленина с каквото и да маркирате при лек вятър пак ще се скрива от листата. Събирайте сили за 2014 г., че смятаме пак да ви уважим с присъствие. Това че имало някакви недоизкусурени неща, които ги има навсякъде - ще ги оправите догодина. Според мен хората останаха доволни, не приемай мненията за недоволство.
        Благодаря за подкрепата!
        Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
        0899 00 2221 Николай Динков
        skype: kokonp

        Коментар


        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

          Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
          Бакалов, точка 123 се намира в една страхотна гора, в която не Патрол ами танк може да се движи между дърветата. Там сме наредили доста точки като една от тях е 110, която е от екстремните, като част от "екстремното"на точката беше спускането към нея по стръмното между дърветата. 100 метра по-нататък видяхме че има лесен подход от пътя през гората до нея и въпреки това я оставихме пак с идеята да тренираме навигатора да мисли малко - да намери по-лесен подход. Логично щом до "трудната" 110 има лесен подход и за 123 го има, защото тя се намира се намира по права линия в прехода между 110 и 108/109 , защото е в същото дере.
          На тема подход към дадена точка мога да споделя че на една точка в Разград и миналата и тази година се бих фронтално по баира и не можах да се кача, но Кирил Панайотов си е намерил много лесен подход - път до нея и тази година като ми го показа си я взех с джипа(миналата година беше пеш).
          Коко , идеята беше че точката беше дадена като нормална , но подхода към нея беше като за екстремна . Още на първото минаване разбрах къде е , но тъй като от горния път не можеше да се вземе , се пуснахме до чешмата и си взехме точките в дерето и тъй като към нея нямаше подход между дърветата разбрах че единствения начин да достигнеш до нея е по деренцето нагоре ... ама за стоков джип камъните си бяха доста големи ... Коко не ме разбирай погрешно - състезанието си беше чудесно и аз много се накефих , просто дребните забележки ще изчистите догодина
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Тц.
            Има няколко снимки, ама нищо особено.

            То и клиповете не са нищо особено, ама за промяна на тона биват.

            Братя Диневи както казах и в клипа направиха сума ти тегели из гората докато ме намерят. Имах чувството, че аз съм някакъв магнит, ама с еднакъв знак, и ги отблъсквам. Даже и не поглеждаха към мен. Накрая започнах да викам и да махам с ръце, дано да ме видят.
            Е, най-накрая...
            Заслужаваха да им дадем награда за най-изгубени
            Коле, прав си , че си като магнит за неприятности. Нямаше време да сляза и да ти надърпам ушите дето се беше скрил в гората като абитюрентка след бал . Иначе страхотно състезание, и аз имам забележка като повечето колеги с подготвени джипки за по високо оценяване на трудните точки щото и ние строшихме каре на 109та, и изкривихме кормилната щанга на 108ма. Ама нали за това се събираме да си мерим джипките и умовете и най вече да се видим и да споделим тревоги и радости от живота . Ако го има до година ние сме там, даже обмисляме вариант да участваме с моята Витара , че поне да вземем наградата за Сузитата .
            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
            тел. 0889 017703
            0897 516030

            Коментар


            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

              Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
              Коле, да ти кажа имаше някакъв проблем с каската на гаргата- беше загубил обхват нещо... нещо като ти на Сливен- Гавраилово първата година...
              [ATTACH=CONFIG]618150[/ATTACH]
              Тук изглежда, все едно деактивира атомна бомба и от него зависи бъдещето на света...
              Тия атомните бомби когато съм ги пил не си бил роден . Много е трудно когато за първи път виждаш нещо с екранче и няквиси копчета дето на тях пише на някакъв неразбираем език и те боли глава и каската ти стиска
              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
              тел. 0889 017703
              0897 516030

              Коментар


              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                Тия атомните бомби когато съм ги пил не си бил роден . Много е трудно когато за първи път виждаш нещо с екранче и няквиси копчета дето на тях пише на някакъв неразбираем език и те боли глава и каската ти стиска
                Щот' предната вечер зер аз ти наливах в устата и те ръчках през 5 мин- наздраве, та наздраве...
                А после сутринта било трудно- душата се връщала в тялото...
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                  Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                  душата се връщала в тялото...
                  Бавно и мъчително
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Бавно и мъчително
                    Тук имам един клип от Гавраилово 2011г и първите ти контакти със ''Скорпионската ракия'' ..срещу известна сума или публично обещание за почерпка ще си го запазя за собствена консумация...
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                      Бореее...
                      Умната!
                      Руса си имаш
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                        Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                        Ако го има до година ние сме там, даже обмисляме вариант да участваме с моята Витара , че поне да вземем наградата за Сузитата .
                        Ще се сетиш.
                        Много се радвам ,че в това издание Първия от клас Сузуки спечели и първото място в генералното.
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Руса си имаш
                          ... за добро или за лошо е и умна...
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Бореее...
                            Умната!
                            Руса си имаш


                            Ама изкуствена За заблуда на врага!

                            Коментар


                            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                              Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                              Ако го има до година ние сме там, даже обмисляме вариант да участваме с моята Витара , че поне да вземем наградата за Сузитата .
                              Тя твоята витара не може да стигне без чужда помощ до светофара на КАТ, за извънградски пътувания изобщо да не говорим...
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                                Щот' предната вечер зер аз ти наливах в устата и те ръчках през 5 мин- наздраве, та наздраве...
                                А после сутринта било трудно- душата се връщала в тялото...
                                Ми като изеде на Мехата всичката баклава и не остави да се подкрепя
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X