Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

    Ето и две-три снимки от нашия екипаж и както казва Пламен Исаев, наклона не е толкова малък, както се изглежда на снимките.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0038.jpg
Прегледи:1
Размер:163.6 КБ
ID:5509061Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0018.jpg
Прегледи:1
Размер:239.2 КБ
ID:5509062Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0022.jpg
Прегледи:1
Размер:198.4 КБ
ID:5509063



    Благодарности към организаторите и от нашата група.
    Благодаря и на Пламен Исаев затова, че ни асистира през целия първи състезателен ден.
    Изкарахме си чудесно и искаме още.
    Приятели не се печелят - губят се завинаги.
    УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
    Времето е ценно, само ако не бързаш.
    0889623098

    Коментар


    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

      Много хубаво беше. Поздравление на организаторите всичко беше както трябва.

      Коментар


      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

        Предполагах, че като я няма Танчето, ще има недостиг на видео. Хайде, опровергайте ме...
        Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
        Стефан Арзатов

        Коментар


        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

          Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
          Предполагах, че като я няма Танчето, ще има недостиг на видео. Хайде, опровергайте ме...

          По-нагоре Тошко е пуснал видео на 4 от точките. Трите ги взе само един екипаж. Този формат е много труден за снимащите, защото те завеждат някъде пък там я мине джип я не.

          Коментар


          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013



            На време 0:40... Изпотяващата сцена

            Коментар


            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

              Колко пъти ви разправях на брифингите да карате бавно бе?
              Тук времето не е решаващ фактор, ама пуста душа ралиджийска...

              Няма ли видео от близкото общуване с УАЗ-а на Деко?
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                На време 0:40... Изпотяващата сцена
                Тука малко WRC гледаме

                Коментар


                • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                  Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                  ...
                  На време 0:40... Изпотяващата сцена
                  Красиво

                  Момчета, имам един въпрос, който вероятно са ви го задавали 1024 пъти, но все пак: ако някой клон подпретне тия ветреещи се маркучлета, няма ли да стане инфекция?
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                    Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение


                    На време 0:40... Изпотяващата сцена
                    Аааа,то в тази ситуация май Свилен е за дърво.Какво прави на средата на пътя?Искрен реагира абсолютно адекватно и не виждам нищо стряскащо.Мина си като пич през клоните,защото нямаше свободен асфалт. А Свилен май се беше отнесъл и не очакваше среща с друг джип?
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                      Здравейте приятели,
                      искам да ви кажа че за мен лично организацията на това събитие си беше предизвикателство. Съдейки по отзивите ви тук, се оказва че съм се справил! Това обаче се случи благодарение не само на мен, а на целия организационен екип - другите две "К"-та и няколко мои приятели: Петя, Ицо Тивчев, Станислава, Боби, Чавдар, да не забравим и Ицо Панов, Радо-метала и Цветомир Генчев. Последния помогна много в преговорите със спонсорите и като цяло прие идеята с организацията както се казва присърце. Свилен от NetWorx пък от раз, още на Нова черна, обеща да осигури озвучаването за откриването и награждаването. Благодаря и на нашите "адреналинки", ако позволят така да ги нарека, Василена и Деси + тяхната малка помощничка - дъщеричката на Панов, които раздаваха минерална вода Девин и вафли Мото на екипажите на старта. Има и други хора, които помогнаха с техника, но тях няма да изброявам.
                      Благодаря и на всички състезатели, които ни гласуваха доверие и решиха да ни подкрепят със своето участие в състезанието, тъй като (ще цитирам една реплика на Чаро) Състезанието се провежда изключително и само за удоволствие и кефа на състезатели и публика!
                      Така че лично за мен (предполагам и за Косьо и Кольо също), а може би и за всеки организатор, удовлетворението е когато види и чуе положителните ви отзиви!
                      Приятен момент от финалните приготовления беше, когато слизайки от Станата в Четвъртък рано сутринта с Колето, видях да се качва нагоре вишнав Опел с Ямболска регистрация - Радо-метала. Обърнах веднага, настигнах го, оставихме неговата кола горе и се запътихме в града на кафе. Оказа се че нямал търпение, да чака Петък, та още в ранни зори в Четвъртък се изстрелял от Ямбол насам. Точно като си мисля че остава още много работа да се свърши, се появява още някой, който да ни подкрепи! Още един, който ни подкрепи беше Василена. Реших, като човек който неизменно срещам на почти всички състезания, на които съм ходил, да я поканя като почетен гост и на нашето, тя прие поканата с удоволствие, но заяви че ако не и позволим да помага, няма да дойде!
                      Един от най-приятните моменти от трите дни беше, когато гледах как лагера започва да се пълни и идват познати лица, на които имах удоволствието да подам ръка и да кажа "Добре дошли". Повярвайте ми за мен беше вълнуващо! Няма да разказвам емоциите си от двата състезателни дни - беше си върха и си заслужаваше всяка отделена минута по организацията, както и всички изхабени нерви!
                      Най-неприятния момент, както по-горе и Даниела Борисова каза, е когато виждаш как лагера се опразва от палатки, каравани, джипове, платформи, камиони и хора и трябва да им помахаш за довиждане с надеждата по-скоро отново да се съберем заедно! За мен този момент беше, когато Русенската група си тръгваше, тъй като те последни се изнесоха от лагера и той остана почти празна поляна(остана само сцената), както си беше до петък сутринта когато почнахме да подреждаме всичко за да ви посрещнем!
                      Тази сутрин станах както обикновенно в 7.30 и преди да сляза в града на работа се разходих до поляната, където беше лагера. Спомних си, с лека носталгия, каква беше атмосферата там през уикенда и това ми въздейства толкова емоционално, че отсега започвам да мисля как отново ще ви съберем дай Боже догодина на същото място, по същото време. Дано имам физическа възможност и приятели, които да помагат(защото без тях не става), за да може състезание Изгубени край Нови пазар 2014 да се осъществи, дали в този формат, дали Трофи(а може и двата едновременно) важното е да сме заедно!
                      БЛАГОДАРЯ ви приятели!
                      Последно редактирано от koko_np; 06-08-13, 16:54. Причина: допълване
                      Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                      0899 00 2221 Николай Динков
                      skype: kokonp

                      Коментар


                      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                        Хайде, колеги, ако при този формат кажете, че нямате снимки за качване- здраве му кажи!
                        Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                        0887 301 726

                        Коментар


                        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                          Аааа,то в тази ситуация май Свилен е за дърво.Какво прави на средата на пътя?Искрен реагира абсолютно адекватно и не виждам нищо стряскащо.Мина си като пич през клоните,защото нямаше свободен асфалт. А Свилен май се беше отнесъл и не очакваше среща с друг джип?
                          Той Свилен добре, че предвидливо намали като излиза на асфалта. Че ако бях излязал на метла (както бяхме засилени с около 80), щеше да е весело...

                          И недей да съдиш, че имам един клип с един джет... Да не взема да го кача и него

                          Коментар


                          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1390233.jpg
Прегледи:1
Размер:178.4 КБ
ID:5509148
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1390230.jpg
Прегледи:1
Размер:203.0 КБ
ID:5509149Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1390246.jpg
Прегледи:1
Размер:219.2 КБ
ID:5509150Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1390265.jpg
Прегледи:1
Размер:212.9 КБ
ID:5509151Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1390291.jpg
Прегледи:1
Размер:131.7 КБ
ID:5509152

                            Коментар


                            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                              Ето и малко снимки от фотоапарата на един мой приятел, не са сортирани само наши, има и лични негови...
                              https://www.dropbox.com/sh/zfikox57jr602y6/XDsYoBV91X#/
                              Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                              0899 00 2221 Николай Динков
                              skype: kokonp

                              Коментар


                              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                                Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                                Той Свилен добре, че предвидливо намали като излиза на асфалта. Че ако бях излязал на метла (както бяхме засилени с около 80), щеше да е весело...

                                И недей да съдиш, че имам един клип с един джет... Да не взема да го кача и него

                                Качи го де,че и на мен ми е интересно.
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X