Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

    Възрастните си личат-все нещо им пречи.

    Коментар


    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
      ... за музиката съм съгласен , особено сутрешното изпълнение , и аз благодаря за което ...
      Другия път лично ще те събудя с Веско Маринов- знам че ти е на сърце, а и е идол на Вашето поколение
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

        Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
        Таргов, за музиката както виждаш сме взели отношение за догодина, живот и здраве. А относно точките също ти е отговорено, но подкрепям Колето да ми дойдете на гости с Петър, ако не си разбрал имам малка виличка на Станата, така че ще запалим барбекюто и т.н. и ще ги открием тези неоткриваеми точки. Добре сте ми дошли само се обадете от предния ден. И за да не се успим сутринта ще поканим и Панов за да ни събуди!!!
        Не мога да разбера, аз ли не се изразявам правилно или вие не разбирате? Боли ме сичкия де са точките. Искам като стигна до нея да я взема, или да разпъвам канапите за да я стигна. Не да я търся из драките.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
          Другия път лично ще те събудя с Веско Маринов- знам че ти е на сърце, а и е идол на Вашето поколение
          Ти ся кво? искаш перманентно да ме откажеш от това мероприятие ли? Пък и найш кво поколение щи дам кат съ видим ... аааа!
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Догодина пак съм там, вероятно като компетентна публика.
            За догодина най-вероятно форматът няма да е този.
            Мислим го като сериозно трофи, като моето желание е майсторския клас да е най-тежкото трофи в България, ама нямаме единство по въпроса.
            Така или иначе ще има два класа, като майсторския ще има защо да се казва така, а по-лекия ще е от вида трофи който е най-разпространен за момента.

            Но всичко това е с уговорка, че е само в проект, и няма нищо сигурно. Да минат 10 месеца, и ще го мислим.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

              Тогава не се хващай да правиш трасето, щото ще стане траял. Другия вариант е да минеш с франко отвсякъде, като си мислиш междувременно, че някои са по-високи от теб, а други по-широки.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                Така го виждам и аз-да мина цялото трасе, за да няма после недоволни. Щом франко може да го мине-значи всеки друг би трябвало да може.
                Поне аз съм на този принцип в живота-щом някой го е постигнал-значи е възможно, съответно се пробвам и аз.

                Но-има време, а и не зависи само от мен. Като дойде време-ще го мислим в подробности.
                Засега съм доволен, че няма силно недоволни, и се радвам, че успяхме да осигурим приятно изкаран уикенд за приятелите ни.
                И за нас разбира се.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  За догодина най-вероятно форматът няма да е този.
                  Мислим го като сериозно трофи, като моето желание е майсторския клас да е най-тежкото трофи в България, ама нямаме единство по въпроса.
                  Така или иначе ще има два класа, като майсторския ще има защо да се казва така, а по-лекия ще е от вида трофи който е най-разпространен за момента.

                  Но всичко това е с уговорка, че е само в проект, и няма нищо сигурно. Да минат 10 месеца, и ще го мислим.
                  Какво му е на формата? Оставете го както си е. Трофи има на 30км от Нови Пазар.
                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Засега съм доволен, че няма силно недоволни
                  Само ако смените формата ще съм недоволен.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                    Да дам и аз моите двадесет стотинки:
                    Абе то било много хубаво да си зрител, семкаджия-разбирател- имаш време за всичко! Починах си добре. Прекарах страхотен уикенд, видях се с много хора, с които ми е приятно да общувам. Организацията беше на ниво, нищо не ни липсваше.
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                      Какво му е на формата?
                      В този формат повече е ориентирането, офроуда е малко.
                      А нали уж е офроуд състезание. А и трофито е един от най-добрите формати за изпитание на екипажите колко са подготвени за офроуд. Нали ще се съгласиш, че ако състезанието беше трофи-Петьо и Таргата бяха без конкуренция като комплектовка на екипажа-пилот, навигатор и машина.
                      Просто на мен ми се иска елемента "офроуд" да е доста по-представен отколкото ориентирането. И Коко мисли така, пък Косьо вика, че било щото сме били пилоти, а не навигатори.
                      Ма нека да досйде следващото състезание, тогава ще ги бистрим.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        С теб и Богито съм се отказал да споря. Не е само мое мнение, но щом така сте решили, нека е така. Догодина пак съм там, вероятно като компетентна публика. Наздраве.


                        Само едно дребно уточнение .... не беше в 6 ами в 7
                        Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                        Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                        Mercedes Benz ML55 AMG
                        Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                        Коментар


                        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          В този формат повече е ориентирането, офроуда е малко.
                          А нали уж е офроуд състезание. А и трофито е един от най-добрите формати за изпитание на екипажите колко са подготвени за офроуд. Нали ще се съгласиш, че ако състезанието беше трофи-Петьо и Таргата бяха без конкуренция като комплектовка на екипажа-пилот, навигатор и машина.
                          Просто на мен ми се иска елемента "офроуд" да е доста по-представен отколкото ориентирането. И Коко мисли така, пък Косьо вика, че било щото сме били пилоти, а не навигатори.
                          Ма нека да досйде следващото състезание, тогава ще ги бистрим.
                          Кой Бре ,Таргата ли ще ме бие? Виж сега, Ти заяждаш ли се с мен и моя Пилот. Доказали сме какво можем с три пъти по-слаб автомобил. Това в кръга на шегата.
                          Не сменяйте формата на Нови Пазар много си е добре така. Декември идва и ще си направите Трофито.
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                            Другия път лично ще те събудя с Веско Маринов- знам че ти е на сърце, а и е идол на Вашето поколение
                            +10
                            Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                            Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                            Mercedes Benz ML55 AMG
                            Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                            Коментар


                            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                              Не сменяйте формата на Нови Пазар много си е добре така.
                              Абсолютно съгласен с това мнение. Това е състезание за навигатори, но не силови като на траяла. Само сменете боята за маркиране на точките, че на някои, бях на пет метра срещу надписа и трудно го различавах на дървото.
                              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                              SSang Yong Kyron 2.0xdi
                              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                              Коментар


                              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                                На дърво се пише с червена или с синя боя за да си личи.Питайте горските те ще ви кажат.Относно състезанието аз също не съм доволен от регламента.Не може на си с 33мин. по-бърз и да вземете еднакви точки.Иначе купона ми хареса,оркестара не ми пречише.
                                Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                                АСК Ален Мак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X