Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Какво значение има кой първи, кой втори.
    Пък Даниела е трета
    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Я кажете, колко често си гледате купите и медалите. Или само прашлясват като моите. Наздраве.
    Моите си ги гледам всяка сутрин като се събудя ,ама пак събират прах
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

      Аз като ти разправям, че ти е избягала центровката, що не слушаш? Вземи ги лъсни и си ги носи в багажника.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Аз като ти разправям, че ти е избягала центровката, що не слушаш? Вземи ги лъсни и си ги носи в багажника.
        Абе повечето цапат свещите ама си трая.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

          Първоначално публикуван от IcoIliev Преглед на мнение
          Ами да! Как не се сетихме по-рано!? Нека да направим някоя точка да носи например 300 точки за крайното класиране, една- 250... пък нека другите като улави да обикалят цял ден. Немога да разбера защо търсите възможност най-добре подготвения автомобил да победи? Във всички останали състезания ще има възможност. Така ще се загуби идеята на формата! Дори не е необходимо да има екстремни точки според мен (екстреми има в другите градове). Нека за всички да бъде еднакво трудно или еднакво лесно- зависи кой как ще си го направи!
          Напълно съм съгласен с това мнение. Не заради нещо друго, а заради факта, че с дрстичната промяна трудноста на различните точки се изкривява формата за "Изгубени". Иначе трябва да се промени на "Натикани в ла**ата около еди къде си". Екстремни точки не трябва да има по простата причина, че се губи равнопоставеноста на всики екипажи. Всички идват на този формат с идеята на ориентиране, не за Супер трофи челинджър. Някой ще кажат, че е въпрос на тактика и стратегия, но не е точно така. Повечето от нас имат вече изкривено виждане за екстрем. Това, което за мен е лек екстрем, за друг може да е непреодолим. Няма как предварително да знаеш колко е екстремна точката обозначена като такава. Та екстремната точка я преценяваш, чак когато стигнеш до нея и я видиш. Преценяваш дали е лъжица за твоята уста и тогава действаш. Но ако не е за теб, времето за достигането и, е загубено напразно. Та идеята ми е, като отиваш на дадено състезание е хубаво да знаеш какво ще караш- траял, леко или тежко трофи, рали, ориентиране. Моята препоръке е да оставите формата такъв, какъвто е, иначе губи идентичността и чара си.
          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
          SSang Yong Kyron 2.0xdi
          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

          Коментар


          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
            Ако вложиш много хиляди левове и много безсънни нощи в машината си и накрая дойде една стокова ЛЕКА КОЛА, купена от първата автокъща и те направи крив ще разбереш защо. Не визирам никого- говоря примерно. Петьо и Таргата се бориха мъжки за три точки, които никой друг не взе и всички го видяха. За мен те са победители в този формат. Не се заяждам и не искам да обиждам никого.
            "Стоковата" лека кола е с променено окачване и чисто нови гуми, което я прави много проходима. Навигаторът беше най-добрият от всички. Пилотът е единствения човек в България, който е преминавал двете трасета за мотокрос в Бяла /Русенско/ с наистина обикновен ВАЗ 2101 от край до край. Пилотът на състезанието в Разград през тази зима при туристите с наистина обикновена Хонда HRV премина през места, където по-подготвени джипове даже не посмяха да влязат, или не можаха да преминат. Това го казвам само за сведение, защото според някои излиза, че съвсем случайно сме победители.

            Иначе за мен победители са момчетата, които са на второ място - великолепно подготвен автомобил и екипаж, готов да приеме всяко предизвикателство. Това е. Искам да се боря с тях на следващото състезание, когато /ако/ участваме заедно. Те са ми мерилото... Както искате, така ме разбирайте!

            По отношение на регламента - за следващото състезание съм сигурен, че организаторите ще го направят по-добре. /Ако междувременно не се откажат, ако ние, участниците, не спрем да им мрънкаме/.
            И в тази връзка предлагам купата за най-добре представилото се Сузуки, изработена от Благой, която в момента е в нашия екипаж, да стане преходна - Догодина той да я връчи на следващите най-добри със Сузуки. Обещавам да я съхранявам до тогава както подобава!

            Още веднъж благодарности на всички! Наздраве и успехи занапред!
            Георги Донев, 0889 437 687
            Nissan Patrol Y60

            Коментар


            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

              Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
              Напълно съм съгласен с това мнение. Не заради нещо друго, а заради факта, че с дрстичната промяна трудноста на различните точки се изкривява формата за "Изгубени". Иначе трябва да се промени на "Натикани в ла**ата около еди къде си". Екстремни точки не трябва да има по простата причина, че се губи равнопоставеноста на всики екипажи. Всички идват на този формат с идеята на ориентиране, не за Супер трофи челинджър. Някой ще кажат, че е въпрос на тактика и стратегия, но не е точно така. Повечето от нас имат вече изкривено виждане за екстрем. Това, което за мен е лек екстрем, за друг може да е непреодолим. Няма как предварително да знаеш колко е екстремна точката обозначена като такава. Та екстремната точка я преценяваш, чак когато стигнеш до нея и я видиш. Преценяваш дали е лъжица за твоята уста и тогава действаш. Но ако не е за теб, времето за достигането и, е загубено напразно. Та идеята ми е, като отиваш на дадено състезание е хубаво да знаеш какво ще караш- траял, леко или тежко трофи, рали, ориентиране. Моята препоръке е да оставите формата такъв, какъвто е, иначе губи идентичността и чара си.
              Аз пък не съм съгласен с теб, всичко е тактика и стратегия. Имам извратена представа за екстрем но съм и реалист като знам възможностите на автомобила си не влизам там където колата не може. Е и нашия екипаж стигна до екстремните точки преценихме ги и отпрашихме към другите. Пак се повтарям "много си е добре състезанието и нищо не трябва да се променя.
              Първоначално публикуван от Георги Донев
              И в тази връзка предлагам купата за най-добре представилото се Сузуки, изработена от Благой, която в момента е в нашия екипаж, да стане преходна - Догодина той да я връчи на следващите най-добри със Сузуки. Обещавам да я съхранявам до тогава както подобава
              Това не е короната на Мис България и няма да я предаваме от ръка на ръка като к.... Ще направя нова за следващото състезание. Спечелихте си я честно и почтено.
              Последно редактирано от banjo; 15-08-13, 10:11.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                "Стоковата" лека кола е с променено окачване и чисто нови гуми, което я прави много проходима. Навигаторът беше най-добрият от всички. Пилотът е единствения човек в България, който е преминавал двете трасета за мотокрос в Бяла /Русенско/ с наистина обикновен ВАЗ 2101 от край до край. Пилотът на състезанието в Разград през тази зима при туристите с наистина обикновена Хонда HRV премина през места, където по-подготвени джипове даже не посмяха да влязат, или не можаха да преминат. Това го казвам само за сведение, защото според някои излиза, че съвсем случайно сме победители.

                Иначе за мен победители са момчетата, които са на второ място - великолепно подготвен автомобил и екипаж, готов да приеме всяко предизвикателство. Това е. Искам да се боря с тях на следващото състезание, когато /ако/ участваме заедно. Те са ми мерилото... Както искате, така ме разбирайте!

                По отношение на регламента - за следващото състезание съм сигурен, че организаторите ще го направят по-добре. /Ако междувременно не се откажат, ако ние, участниците, не спрем да им мрънкаме/.

                Още веднъж благодарности на всички! Наздраве и успехи занапред!
                Никой не казва, че сте спечелили случайно. Да ви е честита купата, още много да спечелите. Организаторите няма как да направят състезанието догодина по-добро, ако не чуят мнението на участниците. Думата "мрънкане" прекалено често се използва в този форум и почти винаги е неуместно. Хората си казват мнението. Аз критика до тук не видях, мрънкане пък съвсем. Да ти копна някоя тема да видиш що е то мрънкане и критика .
                Догодина, живот и здраве, ще стане още по-добре, доколкото познавам Коко, Кольо и Косьо ще вложат отново цялото си сърце.
                Последно редактирано от Даниела Борисова; 15-08-13, 10:54.

                Коментар


                • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                  Малко със закъснение, ама чак днес се сетих, че имам малко снимано от втория ден-когато бях на контрола в гората:





                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                    Има ли още?
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                      Тц.
                      Има няколко снимки, ама нищо особено.

                      То и клиповете не са нищо особено, ама за промяна на тона биват.

                      Братя Диневи както казах и в клипа направиха сума ти тегели из гората докато ме намерят. Имах чувството, че аз съм някакъв магнит, ама с еднакъв знак, и ги отблъсквам. Даже и не поглеждаха към мен. Накрая започнах да викам и да махам с ръце, дано да ме видят.
                      Е, най-накрая...
                      Заслужаваха да им дадем награда за най-изгубени
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Братя Диневи както казах и в клипа направиха сума ти тегели из гората докато ме намерят. ...
                        ...Заслужаваха да им дадем награда за най-изгубени
                        Коле, да ти кажа имаше някакъв проблем с каската на гаргата- беше загубил обхват нещо... нещо като ти на Сливен- Гавраилово първата година...
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:242246_578423345532348_889933120_o.jpg
Прегледи:1
Размер:93.8 КБ
ID:5510686
                        Тук изглежда, все едно деактивира атомна бомба и от него зависи бъдещето на света...
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                          Ми то като погледнеш тениската на другия брат Динев с какъв надпис е-трябва да ти стане ясно...

                          Абе на мен ми беше голям кеф тези 3-4 дни, с нетърпение очаквам следващото издание.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                            Коле, да ти кажа имаше някакъв проблем с каската на гаргата- беше загубил обхват нещо... нещо като ти на Сливен- Гавраилово първата година...
                            [ATTACH=CONFIG]618150[/ATTACH]
                            Тук изглежда, все едно деактивира атомна бомба и от него зависи бъдещето на света...
                            Май си подремва.

                            Коментар


                            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              ... или да обикалям покрай гората в търсене на път към точката , която е на 70 метра от пътя и после да разбера че там с джип е почти невъзможно да я достигнеш - справка 123 точка
                              Бакалов, точка 123 се намира в една страхотна гора, в която не Патрол ами танк може да се движи между дърветата. Там сме наредили доста точки като една от тях е 110, която е от екстремните, като част от "екстремното"на точката беше спускането към нея по стръмното между дърветата. 100 метра по-нататък видяхме че има лесен подход от пътя през гората до нея и въпреки това я оставихме пак с идеята да тренираме навигатора да мисли малко - да намери по-лесен подход. Логично щом до "трудната" 110 има лесен подход и за 123 го има, защото тя се намира се намира по права линия в прехода между 110 и 108/109 , защото е в същото дере.
                              На тема подход към дадена точка мога да споделя че на една точка в Разград и миналата и тази година се бих фронтално по баира и не можах да се кача, но Кирил Панайотов си е намерил много лесен подход - път до нея и тази година като ми го показа си я взех с джипа(миналата година беше пеш).
                              Последно редактирано от koko_np; 16-08-13, 09:09. Причина: допълване
                              Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                              0899 00 2221 Николай Динков
                              skype: kokonp

                              Коментар


                              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                                За тези 108-109- 123 как съжалявах че ми я няма старата Самурайка. Добре си бяха точките
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X