Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Добре бре, само едно не ми е ясно ,защо трябва да се показвате че сте алкохолици и защо всяко второ мнение подчертавате дебело алкохолизма който практикувате.
    Разбирам защо "педалите" парадират с болните си мозъци и гейпарадите които организират ама това вашето е уникално.
    Още един Vitan.
    Ако бях алкохолик щях да съм на друго място.
    А ТИ недей да си на всяка манджа мерудия.

    Коментар


    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

      Мога ли да ви говоря на ТИ? ЗДРАСТИиииииииииииии
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

        Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
        След Събора в Приморско ми хрумна една идея:вместо снимки с точките да слагате по една бутилка с ракия,сиренце и т.н.Много ще сме доволни!
        Ще помисля по въпроса...
        Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
        0899 00 2221 Николай Динков
        skype: kokonp

        Коментар


        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

          Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
          Ще помисля по въпроса...
          Понеже стана въпрос за предложения:
          Например при достигане на последния екстрем да те чака джедая Жоро, да те записва в клуба на трезвеника
          и веднага след като си положил подпис в клубната книга, да ти прибира спечелените награди от предложението на уважавания Г-н Пламен Исаев. След което да ти пуска "О, колко си прост..."
          Георги Донев, 0889 437 687
          Nissan Patrol Y60

          Коментар


          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
            След Събора в Приморско ми хрумна една идея:вместо снимки с точките да слагате по една бутилка с ракия,сиренце и т.н...
            А за такива като мен дето не пият /то май съм си само аз / торти, пасти, баклава...
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

              Само да ви напомня, че край Нови Пазар виреят доста цигани. Някой да не остане без награда.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                През 2014г. ще се престрашите ли пак да организирате състезанието?
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  През 2014г. ще се престрашите ли пак да организирате състезанието?
                  Разбира се, и още как!
                  Радвам се че има любители на формата, които с нетърпение чакат всяко следващо издание! Да се надяваме освен Господ и всички отговорни институции, които имат отношение към организирането на мероприятието, да са с нас!!!
                  ...а ти ако имаш желание отново да вдъхновиш феновете на марката, мисли отсега за купа Suzuki!
                  Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                  0899 00 2221 Николай Динков
                  skype: kokonp

                  Коментар


                  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                    Даже мислим да има развитие-тази година почти със сигурност ще има два класа.
                    Големия клас ще търси само екстремни точки, а малкия само леки. Като няма да се зачита "превземане" на точка от другия клас.
                    Обмисляме дали да не направим точките за екстремния клас с различна тежест, според екстремността им. Т.е.-Някоя много гадна за достигаме точка да носи например 30 точки, а друга, която е много по-лека-примерно 12. Или 5 или колкото преценим. Като тежестта на точките ще бъде указана в карнета, и всеки да си преценява дали да се бие с терена за много точки, или да обикаля по-леките за по-малко, но пък да намери повече на брой.
                    Това за екстремния клас. За малкия-всичко си остава както миналата година.

                    Разбира се това са само проекти, има време до състезанието, всичко подлежи на дискусия и промяна, ако се налага.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                      Това е формата който ме привлича най-много заради простотата на правилника. В новото издание ще сме с подходяща машина и няма да се излагаме с разните му "дългучи" като в предишното. Направете го HARD и ни гледайте сеира.
                      Ще се радвам и в Добрич да напраят отново формата както през 2012г., там бе бойното кръщение на Даниела като състезател. За наградата "СУЗУКИ" знаете че аз съм човека.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                        Аз дори се замислям догодина дали да не си направим "Шампионат"
                        Мисля че, ще се получи.
                        Разград, Нови Пазар, Русе и Добрич/Варна ?!
                        Има и други колеги организатори които изевяват желание за такъв формат.
                        Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                        Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                        Mercedes Benz ML55 AMG
                        Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                        Коментар


                        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                          И трипове с възможност за въвеждане на списък с точки и воденето (автомятично смятане на растояние и азимут в реално време и визуалното им представяне) всяка една до тях ще има в най-скоро време

                          Коментар


                          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Даже мислим да има развитие-тази година почти със сигурност ще има два класа.
                            Големия клас ще търси само екстремни точки, а малкия само леки. Като няма да се зачита "превземане" на точка от другия клас.
                            Обмисляме дали да не направим точките за екстремния клас с различна тежест, според екстремността им. Т.е.-Някоя много гадна за достигаме точка да носи например 30 точки, а друга, която е много по-лека-примерно 12. Или 5 или колкото преценим. Като тежестта на точките ще бъде указана в карнета, и всеки да си преценява дали да се бие с терена за много точки, или да обикаля по-леките за по-малко, но пък да намери повече на брой.
                            Това за екстремния клас. За малкия-всичко си остава както миналата година.

                            Разбира се това са само проекти, има време до състезанието, всичко подлежи на дискусия и промяна, ако се налага.
                            С две превзети точки носещи общо 60 т. и само 10 литра бензин това звучи страхотно.

                            Коментар


                            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                              Първоначално публикуван от eddiesoft Преглед на мнение
                              И трипове с възможност за въвеждане на списък с точки и воденето (автомятично смятане на растояние и азимут в реално време и визуалното им представяне) всяка една до тях ще има в най-скоро време
                              Е Яни, ти много ще им улесниш работата на екипажите с твоето ново творение - трип компютър с версия "Изгубени". То няма да им остане много освен да се научат да работят с него (което вярвам ще е лесно) и да карат. Между другото Ицо Панов май вече ползва тестовата бройка, предполагам на брифинга в Разград ще сподели впечатления.

                              П.П. Аз дали да не взема да отворя вече тема за новото издание на Изгубени край Нови пазар, та да се води дискусията там!?
                              Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                              0899 00 2221 Николай Динков
                              skype: kokonp

                              Коментар


                              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                                Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение


                                П.П. Аз дали да не взема да отворя вече тема за новото издание на Изгубени край Нови пазар, та да се води дискусията там!?
                                махни на тази тема датата и годината и ето ти актуална тема
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X