Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

    Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
    Абсолютно съгласен с това мнение. Това е състезание за навигатори, но не силови като на траяла. Само сменете боята за маркиране на точките, че на някои, бях на пет метра срещу надписа и трудно го различавах на дървото.
    И за мен това е формата ! Разбира се и аз да си защита формата !
    Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
    Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
    Mercedes Benz ML55 AMG
    Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

    Коментар


    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

      Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
      Абсолютно съгласен с това мнение. Това е състезание за навигатори, но не силови като на траяла...
      Верно не съм виждал толкова умислени навигатори другаде













      Наляво, надясно... или от където дойдохме?




      Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

      www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

      Коментар


      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

        Първоначално публикуван от Calico Преглед на мнение
        Верно не съм виждал толкова умислени навигатори другаде
        Как само се е слял с храстите с тия панталонки.

        Коментар


        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Нали ще се съгласиш, че ако състезанието беше трофи-Петьо и Таргата бяха без конкуренция като комплектовка на екипажа-пилот, навигатор и машина.
          Ами бъркаш се. Ако имахме предно на евентуалното трофи, Таргата щеше да е много по-недоволен, че го бил екипаж на обща възраст по-малко само от неговите години. Стига джипа и лебедката да издържат, ама той и гоуфа им се чупи чат пат.

          Да не се разсърди някой....
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            За догодина най-вероятно форматът няма да е този.
            Мислим го като сериозно трофи, като моето желание е майсторския клас да е най-тежкото трофи в България, ама нямаме единство по въпроса.
            Така или иначе ще има два класа, като майсторския ще има защо да се казва така, а по-лекия ще е от вида трофи който е най-разпространен за момента.

            Но всичко това е с уговорка, че е само в проект, и няма нищо сигурно. Да минат 10 месеца, и ще го мислим.

            Коле,ако искаш за догодина мога да спретна такава Новочерненска ладога,че ум ще ти зайде.Например след влизането в блатото,азимут на 5км.на 65гр.,т.е.каране през ямите с две или три контроли на напречните пътища.И трасето ще бъде около 20км,а времето за преминаване 12+часа.
            Нека има /според мен/ и такива състезания като вашето и това в Разград,за да може да се развиват и навигаторите,а и пилотите да си дават газ наволя.Например Искрен и Свилен.
            Съжалявам,че нямах възможност да участвам в първото издание,но догодина трябва да съм на линия./само на не е на 5 и 6-ти август/
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

              Коле, признай си честно, ти си траялджия по душа и все това ти е в главата.
              Пък и навигаторите са хора - едно е да се чешеш по главата с 50 грама GPS в ръката, друго е да търчиш по някои кален баир с колана в едната ръка и котвата в другата.
              Тия дни се видях с един от екипажите, бяха доволни от състезанието, въпреки някои проблеми с колата и казаха, че е било отличен начин за подобряване на навигаторските умения. Лично мнение не давам, щото няма на какво отгоре, но тия хора са карали там и няма причина да не и вярвам.
              Ако остане време, в неделя ще мина да се видим и с теб.
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                Първоначално публикуван от Calico Преглед на мнение
                Верно не съм виждал толкова умислени навигатори другаде

                Първия ден имаше и ухилени


                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1160697.jpg
Прегледи:2
Размер:123.5 КБ
ID:5509828

                Коментар


                • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Трето и последно, да се предупредят пияниците, които не си лягат, че сутрин обикновено се спи. Няма нужда да ни будят в 6 часа с Австралийския селянин с каскета.

                  Някои си спинкаха сладко сладко без никакъв проблем. Че и трудно ги събудиха въпреки селянина с каскета



                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1160875.jpg
Прегледи:1
Размер:109.4 КБ
ID:5509829
                  Последно редактирано от Даниела Борисова; 10-08-13, 09:02.

                  Коментар


                  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                    А тук чичо Митко нежно пошляпва човека с музиката заради всички внезапно събудени Той, като гледам е твърде доволен от стореното


                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1160870.jpg
Прегледи:1
Размер:202.5 КБ
ID:5509830

                    Коментар


                    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                      Само така Ицо , от сън спомен няма.

                      Много приятно си изкарах, следващия път пак така да е.
                      За музиката можем да спретнем едно КАРАОКЕ както на закриването на миналогодишния сезон.
                      Последно редактирано от banjo; 10-08-13, 10:31.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                        Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                        Абсолютно съгласен с това мнение. Това е състезание за навигатори, но не силови като на траяла. Само сменете боята за маркиране на точките, че на някои, бях на пет метра срещу надписа и трудно го различавах на дървото.
                        Ок, за цвета ще го имаме предвид за догодина, но истината е че дори на око да не си личи съвсем ясно маркировката, на снимките си излиза перфектно. А и за по-добра видимост вързахме лентички!

                        Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
                        На дърво се пише с червена или с синя боя за да си личи.Питайте горските те ще ви кажат.Относно състезанието аз също не съм доволен от регламента.Не може на си с 33мин. по-бърз и да вземете еднакви точки.Иначе купона ми хареса,оркестара не ми пречише.
                        Относно регламента го отчитаме като недостатък това с времето, предполагам визираш 2-ри състезателен ден. Но правилника не може да се променя след като състезанието е започнало.

                        Относно всички коментари тук заявявам че ще ги приема не като мрънкане и заяждане, а като градивна критика и ви уверявам, че това което сме отчели като недостатък ще бъде отстранено в следващото издание! Благодаря ви!
                        Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                        0899 00 2221 Николай Динков
                        skype: kokonp

                        Коментар


                        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                          Според мен не сменяйте формата на сьстезанието трофита много но такива сьстезания от такьв формат са малко в Н Пазар всичко беше на ниво като организатори се справихте перфектно

                          Коментар


                          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                            Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
                            Ще питаме Ивака, ама според мен не са от заклещване м/у дървета - щеше да му "отиде" шнорхела. По-скоро са от нещо ниско, покрай което е минал.
                            Коко,това е от счупено дърво което се опитваше упорито да влезе при навигаторката. От другата страна страна вратата ми е разпорена от друго дърво. Що се отнася до шнорхела и той даде фира ,когато,Таргата ме измъква от едно дере до едно паднало дърво мисля че беше точка 125, за което му благодаря. Относно въпроса на Банджо, как съм влязъл между дърветата ,с повечко газ през дърветата .

                            Коментар


                            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                              Първоначално публикуван от ivaka77 Преглед на мнение
                              Относно въпроса на Банджо, как съм влязъл между дърветата ,с повечко газ през дърветата .
                              Браво не жалиш колата. Ние пък пазихме нашата. След състезанието я пенсионирах и няма да я пускам на други състезания.
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                                ... След състезанието я пенсионирах и няма да я пускам на други състезания.
                                ще ти мине...

                                Днес минах съвсем за малко през Нови Пазар (затова и не се обадих на никого от К-тата, сори за което), но за сметка на това смених няколко приказки с хора от градчето. Реакцията им беше интересна: първо, бяха леко изненадани, че състезанието се организира през "сухия сезон", когато няма условия за тежък офроуд, второ, бяха доволни, че "ония с джипките" не са отнесли градчето В смисъл, че всичко е минало културно и възпитано. За което - благодарности и на организаторите и на участниците!
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X