Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КОМЕНТАРИ на ПРАВИЛНИК 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КОМЕНТАРИ на ПРАВИЛНИК 2009

    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
    Освен да има трасе координатор и за хоби и за експерт, а що не и за жени и джуниър и атв-ееееее.....
    ще си правите купон цяла седмица
    Плюс тлъстата заплата!!

    Коментар


    • До: КОМЕНТАРИ на ПРАВИЛНИК 2009

      Организацията на организаторите, е най-важната част от едно състезание, няма кой по-добре да я свърши тая работа от тях самите
      Е, ако са новобранци като нас(Казанлък), търсят помощ(казвам ПОМОЩ, а не някой който да им свърши работата, пък и да има с какво да се оправдават после)

      Координацията на трасетата, кое за кой клас е, къде и по кое време се засичат(за да се избегне забавяне от по-бавен клас) е работа на организатора

      Обезопасяването на трасетата(от към др. превозни средства и капани) си е работа на организаторите

      Маркировката бива два вида-едната е за отбиване на номера, а другата наистина върши работа, като втората не хвърля повече работа, а малко повече мислене,,,та паке работа на организатора

      Ако организаторите вземат да си вършат работата к'ат 'ората, недоволните рязко ще намалеят

      На Жоро и Гълабин работата им е да проверяват, свършеното, а не да го вършат, иначе организатор щеше да е КЕ

      Добра идея ми се струва, след всяко състезание да се попълва анкетна карта(примерно при вземане на GPS-ите) в която на няколко реда да са написани неща от от сорта на; трасе, затв. трасе, маркировка и т.н.т., като срещу всеки ред да слагаме оценка(по шестобалната)

      Така ще се знае кой каква работа е свършил и е далеч по обективно от това да се оплачат 3-4 хобита, във форума и други 3-4(несъстезатели) да ги оплюят
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • До: КОМЕНТАРИ на ПРАВИЛНИК 2009

        ОК мир да е след като бате Жоро ме съветва,а шефа от Габрово направо се обади да ме нахока да не се занимавам с глупости разбира се че се отказвм от длъжността

        едвам ме навихте

        но все пак бате Жоро от както участвам в шампионата при хобитите все си дишам прахта и калта на АТВ-експерт(изключая Трявна)да не говорим и за бязбройните ми опити за катасрофи с тия сескостопански труженицидобре,че тази година им понамаля броиката та е по добре-за насно не и за спорта
        В ГОРАТА Е ИГРАТА

        Коментар


        • До: КОМЕНТАРИ на ПРАВИЛНИК 2009

          Първоначално публикуван от ДАНКО Преглед на мнение
          ОК мир да е след като бате Жоро ме съветва,а шефа от Габрово направо се обади да ме нахока да не се занимавам с глупости
          Шефовете са за това да се слушат,а не да се псуват.
          Моля поучете се от Данко!
          Обещавам че в Велико Търново ще координираме цялото състезание от вечерта!

          Коментар


          • До: КОМЕНТАРИ на ПРАВИЛНИК 2009

            Незнам тук ли да попитам?! ....

            Не ми стана мн ясно, машините още в петък ли се оставят и задължително ли е това???
            Какво става ако има щети по мотора сутринта на другия ден или липсва?
            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

            Коментар


            • До: КОМЕНТАРИ на ПРАВИЛНИК 2009



              Eто нещо за домашно на участниците в спора
              http://en.wikipedia.org/wiki/Enduro
              Последно редактирано от mitkov; 30-08-09, 13:50.

              Коментар


              • До: КОМЕНТАРИ на ПРАВИЛНИК 2009

                напълно съм съгласен с митков .ендуро е точно състезание за мотоциклети а не и за атв .и за ке и за организаторите за напред е по добре да се съсредоточат върху това определение ,аи от там сръдните ще са сведени до минимум.

                Коментар


                • До: КОМЕНТАРИ на ПРАВИЛНИК 2009

                  напълно съм съгласен с митков
                  не казвам че си прав или не си но всъщтност в поста си нищо конкретно не съм казал попадна ми в енциклопедията определението на думата "ендуро"- http://en.wikipedia.org/wiki/Enduro ...и ми се стори подходящо да се постне тук..шампионатът се казва -ендуро шампионат затова все пак когато се обсъжда ми се струва добре да се знае от страните за какво всъщтност става въпрос, един вид отправна точка и база при водене на такива диспути ...вече изводите оставям на компетентните страни
                  Последно редактирано от mitkov; 30-08-09, 23:30.

                  Коментар


                  • До: КОМЕНТАРИ на ПРАВИЛНИК 2009

                    Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                    ...вече изводите оставям на компетентните страни
                    Благодаря за доверието !
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • До: КОМЕНТАРИ на ПРАВИЛНИК 2009

                      Благодаря за доверието !
                      ...ама по някое време искам да виждам и резултати ..
                      наистина разгледайте линка от енциклопедията ще ви бъде интересно
                      http://en.wikipedia.org/wiki/Enduro
                      Последно редактирано от mitkov; 31-08-09, 13:20.

                      Коментар


                      • До: КОМЕНТАРИ на ПРАВИЛНИК 2009

                        Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                        не казвам че си прав или не си но всъщтност в поста си нищо конкретно не съм казал попадна ми в енциклопедията определението на думата "ендуро"- http://en.wikipedia.org/wiki/Enduro ...и ми се стори подходящо да се постне тук..шампионатът се казва -ендуро шампионат затова все пак когато се обсъжда ми се струва добре да се знае от страните за какво всъщтност става въпрос, един вид отправна точка и база при водене на такива диспути ...вече изводите оставям на компетентните страни
                        Първоначално публикуван от VASILEV79 Преглед на мнение
                        напълно съм съгласен с митков .ендуро е точно състезание за мотоциклети а не и за атв .и за ке и за организаторите за напред е по добре да се съсредоточат върху това определение ,аи от там сръдните ще са сведени до минимум.
                        Митак, то това не е "енциклопедия", а "свободна енциклопедия"...
                        Не са се сетили АТВ-стите, не са "турили" АТВ-тата там!
                        Mitsubishi L200 DobbleCab

                        KTM XC 450 RW 2009
                        KTM 350 SX 2011

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X