Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

    От вчера вибратора на Z1s-ката ми вече не вибрира, а квака като пате (буквално - издава някакъв странночестотен звук в опитите си да завибрира). С разните програмки за развъртане на вибратора - веднъж вибрира, веднъж цвърчи. Безкраен празник.

    Някоя друга марка има ли с вградено ухо за ремъчка ? Всеки път като тръгна да го сменям с друг все това изниква.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • Re: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

      Ники, с какво ще го смениш? Всички са зле. Аз все още си карам със старото З и да си призная за момента нямам нужда от нов. Oказа се добър и здрав телефон.

      Коментар


      • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        Някоя друга марка има ли с вградено ухо за ремъчка ? Всеки път като тръгна да го сменям с друг все това изниква.
        Бормашина ли нямаш или не можеш да смениш електромоторчето с ексцентрика?

        И какво си правил за да му износиш втулките?

        Коментар


        • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

          Невинен съм. Винаги е на вибратор но пък не съм ползвал "масажиращи" програмки (освен сега в опита да го съживя). Бормашина имам, а моторчето не мога да го сменя сам. Посоката май е ясна
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

            Бормашината имам предвид за да си направиш дупка за връвчица на друг модел.

            Човеко, даже не знаех че има масажиращи програми. Това промени вижданията ми за технологията.

            Коментар


            • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Бормашината имам предвид за да си направиш дупка за връвчица на друг модел.

              Човеко, даже не знаех че има масажиращи програми. Това промени вижданията ми за технологията.
              Е за дупка де, за дупка де

              "Масажиращите програми" се появиха при не помня кое поколение лайфони дето им се скапваха вибраторите и имаше шанс да ги съживи човек ако застави вибратора да се опитва да забръмчи и ако успее - да побръмчи няколко минути. Което в повечето случаи ги оправяше. После като отмина това поколение ги преквалифицираха в масажиращи.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                Взех си телефона от Виваком със сменен говорител, мрежичката отдолу(беше се отлепила) ии.. сменен заден капак? Това последното така и не разбрах защо е, даже и не попитах от вълнение да захвърля айфона настрана.
                Сложили са ми новия 5.1.1, до тук добре. Прибирам се, пускам wi-fi-а и хоп... на 2 метра от рутера-една чертичка сигнал. Не се ли приближа до 40-50см от него, абсурд да ползвам интернет. Утре ще пробвам с на един познат Z1-цата на един и същ рутер как се държи и ако се окаже проблема в моя телефон, ще си имаме разправии.. това ме усъмни дали не са сложили екрана и металната лайсна на друг телефон(познавам си ги). Нужен ми е пустия смартфон и само ме спъват подобни изцепки.
                Все пак, дано не съм прав за последното, някой има ли идея дали може новия софтуер да не се разбира точно с моя рутер ?

                П.С ъпдейтнах фирмуейъра на рутера, ресетнах го и все същата работа. Май ще дават служебен телефон и Сонито пак при тях.
                Последно редактирано от Preslav Peychev; 26-10-15, 23:37.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                  А как е с обхвата на Bluetooth, защото модулчето с антените им е едно и също? Дали в сервиза пак нещо не са омазали работата, като не са позиционирали правилно модула с антената за Wi-Fi и Bluetooth и да не контактува където трябва? По описанието изглежда, като да работи Wi-Fi -а без антена.
                  Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                  First impression is not always true. Get inspired.
                  Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                  Reading is sooo boring, unlike writing!

                  Коментар


                  • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                    Пробвах блутута, слаба работа, по същия начин като wi-fi-а.
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    08седем9010З60
                    MAKE RALLY NOT WAR
                    Confidence in Motion

                    Коментар


                    • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                      Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
                      Върнах моя във Виваком. Говоритела къде слабо дрънкаше, напоследък съвсем се изложи. Алармите не си чувам, да не говорим за повиквания. Оставих го преди седмица, чакам го скоро.
                      Временно ползвам Айфон 5, първите 2 дни бях доста щастлив, докато не се наложи да пращам мейли с разни файлове и т.н. Кратко щастие, чакам си Сонито
                      Какво тоно не си успял да пратиш по мейла, през нахапаната ябълка ?
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                        След инсталирането на 5.1.1 , веднага забелязах този проблем с обхвата. Не само че беше много слаб , но и прекъсваше постоянно. Ресетнах телефона до фабричните настройки но изгубих и настройките за мобилния интернет. Едвам се въздържах да не го забия в земята. Получих нови настройки от оператора и мобилния тръгна добре, но връзката с рутера пак се бъзикаше - слаба, варираше по 1/2 чертички, прекъсваше, пак се свързваше и така нататък. Изчистих запаметените настройки за връзка с рутера, рестартирах телефона, включих wi-fi намерих рутера, зададох паролата, свързах се и нещата се оправиха.
                        Сигнала се оправи и вече нямам прекъсване и скалата за сигнала си се пълни. Но като цяло мисля , че при версията 5.1.1 самия сигнал е една идея по-слаб от преди, както усещам това и със силата на звука.
                        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                        Коментар


                        • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                          Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
                          Пробвах блутута, слаба работа, по същия начин като wi-fi-а.
                          Не го пипай повече, върни им го. Не контактува антената за WIFI нещо. Да си го оправят.
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                            Не го пипай повече, върни им го. Не контактува антената за WIFI нещо. Да си го оправят.
                            Така и ще стане. Днес ходих, ще ми дадът служебен Нексус 4 в началото на другата седмица и тогава ще го оставя.

                            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                            Какво тоно не си успял да пратиш по мейла, през нахапаната ябълка ?
                            За пращане нямах проблеми, по-скоро при получаване. Налага ми се да препращам файлове, които не се отварят на никакъв телефон, просто преминават през мен. Тегля нещо-изобщо не знам къде отива. Всичко ми е наопаки. А и снимките... налагат се големи графични файлове от 20мб+ и вече му идваше в повече, да не говорим за малкия неудобен екран. Всеки според нуждите си де, всичко това съм сигурен, че го няма при новата 6ца, но толкова пари за телефон не бих отделил към този момент.
                            Първоначално публикуван от emicha1 Преглед на мнение
                            Изчистих запаметените настройки за връзка с рутера, рестартирах телефона, включих wi-fi намерих рутера, зададох паролата, свързах се и нещата се оправиха.
                            Пробвах, но при мен не се получи. Ще си го взимат обратно...
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            08седем9010З60
                            MAKE RALLY NOT WAR
                            Confidence in Motion

                            Коментар


                            • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                              Дадоха ми чисто нов телефон. Заслужават похвала всички заслужили.

                              П.П След ползването на Нексус 4 и Айфон 5 съм категоричен, че Сонито си е Сони.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              08седем9010З60
                              MAKE RALLY NOT WAR
                              Confidence in Motion

                              Коментар


                              • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                                Xperia Z2 таблет - за 2 път беше в сервиз за проблем с дисплея.
                                За 2 път го замениха с нов.
                                Адмирации за търговеца/сервиза, но...
                                За приблизително 18 месеца, около 1 месец не е в мен заради гаранционно обслужване.
                                3 път няма да има.
                                В смисъл ще премина на плод-зеленчук!
                                Враг усраине

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X