Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

    Когато забие програма цъкаш долу в средата и си на линия да я килнеш с каквото там ползваш. Относно търсенето в менюто има горе в дясно лупа. Сега го пробвах и си работи.

    Коментар


    • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

      Жив да си Лупата я намерих вчера. След ресета. Имам чувството че преди я нямаше но надали, вероятно съм я пропуснал. Забиването ще го пробвам. Къде долу в средата ? На хоум иконката или другаде ?
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • Re: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

        Да, на хоум иконата за да можеш да я килнеш с някой таск килър по твой избор. А какво ти забива, при мен за момента всичко е ок въпреки че съм със старата Z. Единствено забелязвам, че радиото много ток харчи, но се надявам в 5.1 да го зачистят този проблем.

        Коментар


        • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

          Хрома примерно. Забие, и като се събуди - тогава излиза съобщението. И ми дава само ОК избор. Няма Wait, няма No или Cancel.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

            Аз сложих miui на Z2 . Процедурата не мина гладко и брикнах телефона та се наложи да се запозная с flashtool и връщане до оригинален firmware след което руутване смяна на риковърито с TWRP + CWM и слагане в последствие на miui . Чесно казано съм впечатлен особенно от живота на батерията. Като изключим някой и друг попъп на китайски останалото засега много ми харесва.
            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

            Коментар


            • Re: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

              Не знам как им имаш вяра на китайцит с това miui. Факт е че много хора го харесват, но не е ясно какво и къде праща в бекграунд. Нищо де 5.1 стоковия вече ще е както трябва... Надявам се.

              Хрома при мен не е забивал за сега, странно.

              Коментар


              • От: Re: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                Не знам как им имаш вяра на китайцит с това miui. Факт е че много хора го харесват, но не е ясно какво и къде праща в бекграунд.
                Ти виждал ли си списък на нещата които АОСП или Цианоген пращат в бекграунд?

                Коментар


                • Re: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                  Не съм, но ми е горе долу ясно за какво става въпрос.

                  Коментар


                  • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                    Дали им имам вяра нямам им. Но и на останалите нямам.
                    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                    Коментар


                    • От: Re: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                      горе долу ясно за какво става въпрос.
                      Заблуждаваш се.

                      Коментар


                      • От: Re: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                        Привет. Не съм съвсем по темата, но все пак за Xperia става въпрос. Та да попитам някой слагал ли е Лолипоп 5.1.1 на Z3 Compact и добре ли се държи с него? Изтеглил ми се е на телефона от известно време и само напъва да се инсталира, но аз го игнорвам засега.
                        Subaru Legacy 2.5
                        Suzuki GS500 E

                        Коментар


                        • Re: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                          Аз съм с него на Xperia Z. Мисля, че е ОК. За момента нямам никакви забележки.

                          Коментар


                          • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                            Аз съм с lollipop 5.1.1 точно на Z3 Compact. Инсталирах го веднага щом излезе като ъпдейт за модела, като за целта използвах Sony PC Companion и нямам никакви забележки. Телефонът работи нормално, както и преди, батерията също се държи добре и няма разлика в продължителност на работа, в сравнение с предишната версия 5.1. Според мен можеш спокойно да го инсталираш.
                            Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                            First impression is not always true. Get inspired.
                            Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                            Reading is sooo boring, unlike writing!

                            Коментар


                            • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                              Мерси за инфото. Този уикенд ако имам време ще го метна.
                              Subaru Legacy 2.5
                              Suzuki GS500 E

                              Коментар


                              • От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                                Върнах моя във Виваком. Говоритела къде слабо дрънкаше, напоследък съвсем се изложи. Алармите не си чувам, да не говорим за повиквания. Оставих го преди седмица, чакам го скоро.
                                Временно ползвам Айфон 5, първите 2 дни бях доста щастлив, докато не се наложи да пращам мейли с разни файлове и т.н. Кратко щастие, чакам си Сонито
                                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                                08седем9010З60
                                MAKE RALLY NOT WAR
                                Confidence in Motion

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X