Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

    Телефона като си е водоустойчив, би трябвало да е такъв и гаранцията трябва да се поема.
    Поне такъв е пътя на логиката.

    Коментар


    • #17
      От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

      Дайте някаква ориентировъчна цена ....
      Kia Sportage 2.0 SOHC- KИЯ - пия само раКИЯ!

      Коментар


      • #18
        От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

        Първоначално публикуван от cancel Преглед на мнение
        Дайте някаква ориентировъчна цена ....
        около 900 лв. +/- 100 лв.

        Коментар


        • #19
          От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

          През март миналата година си взех SXZ - Умрях си от кеф - за първи път флагман (телефон с върхови към момента характеристики) - Водоустоичив, не излизах от ваната/басейна .
          През септември смених Z със Z1 (изпадна ми прекрасна възможност), още по-добре... Наскоро видях Z2 той е още по-голям и се замислих за скъсаните джобове, за изпадането от джоба като се наведа в къщи, за тежестта като се заиграя на някоя игричка ... и смених Z1 със Z1Compact!
          Няма такъв кеф! всички екстри на Z1 в размер удобен за работа с една ръка (често карам колело и говоря), лесно се събира в джоба, миеш го на чешмата, снимаш детето в басейна (а и извън него! - имат Прекрасна камера, макар и да има какво още да се желае)!

          Коментар


          • #20
            От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

            А колко време му трае батерията, че се замислям за смяна на моя HTC one s?
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #21
              От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

              Батерията е повече от достатъчна! До сега никога не ми е липсвала, при много броузване и игри - един ден, при леко ползване ми е издържал 4! Дни.

              Коментар


              • #22
                От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                За сега май ще се окаже рекордьор по издръжливост на батерията. Понеже Sony Xperia Z1Compact ми е втори телефон и за сега повече ползвам стария /същос Android/, а Sony-то през повечето време бездейства, вижте какво показва за сега Battery Information:
                От 27.02.2014г. до сега - повече от седем дни.

                Като стане основен телефон и се ползва по предназначение /някой и друг mail, малко internet, евентуално Skype/, се надявам без много натоварване да изкарва поне два - три, а защо не и четири дни.
                Ползвам предлаганата от Sony - Battery STAMINA Mode за изключване на повечето background приложения при заключен дисплей.
                "With Battery STAMINA Mode turned on, the background activities of most applications are reduced when you turn off the screen."
                Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                First impression is not always true. Get inspired.
                Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                Reading is sooo boring, unlike writing!

                Коментар


                • #23
                  От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                  Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
                  За сега май ще се окаже рекордьор по издръжливост на батерията. Понеже Sony Xperia Z1Compact ми е втори телефон и за сега повече ползвам стария /същос Android/, а Sony-то през повечето време бездейства, вижте какво показва за сега Battery Information:
                  От 27.02.2014г. до сега - повече от седем дни.

                  Като стане основен телефон и се ползва по предназначение /някой и друг mail, малко internet, евентуално Skype/, се надявам без много натоварване да изкарва поне два - три, а защо не и четири дни.
                  Ползвам предлаганата от Sony - Battery STAMINA Mode за изключване на повечето background приложения при заключен дисплей.
                  "With Battery STAMINA Mode turned on, the background activities of most applications are reduced when you turn off the screen."

                  То като не се ползва телефона, по саитовете дават 20-30 дни
                  Аз на този принцип си държа един сони sp и с месеци не го зареждам (е изключен седи).

                  Коментар


                  • #24
                    От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                    Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
                    За сега май ще се окаже рекордьор по издръжливост на батерията. Понеже Sony Xperia Z1Compact ми е втори телефон и за сега повече ползвам стария /същос Android/, а Sony-то през повечето време бездейства, вижте какво показва за сега Battery Information:
                    От 27.02.2014г. до сега - повече от седем дни.

                    Като стане основен телефон и се ползва по предназначение /някой и друг mail, малко internet, евентуално Skype/, се надявам без много натоварване да изкарва поне два - три, а защо не и четири дни.
                    Ползвам предлаганата от Sony - Battery STAMINA Mode за изключване на повечето background приложения при заключен дисплей.
                    "With Battery STAMINA Mode turned on, the background activities of most applications are reduced when you turn off the screen."
                    STAMINA-ta малко не се разбира с tapatalk-a по отношение на енергията.
                    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                    Коментар


                    • #25
                      От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                      Е, аз съм писал, че за сега Sony-то е втори телефон и все още не се използва по предназначение. Но преди време и другият беше в подобно положение - все още не се ползваше напълно активно, но изкарваше максимално около 6-7 дни, а този повече от два пъти в подобен режим на ползване.
                      А tapatalk-a е "нахалничка" и затова не се разбира със STAMINA-та. Но има опция за настройка, кои да останат активни и във фонов режим и кои не. Ако е чак толкова "ценна" може да и сложим чавката и да я оставим активна.
                      Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                      First impression is not always true. Get inspired.
                      Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                      Reading is sooo boring, unlike writing!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                        На тапаталка можеш да му спреш известията от настройките.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        08седем9010З60
                        MAKE RALLY NOT WAR
                        Confidence in Motion

                        Коментар


                        • #27
                          От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                          Някой да има впечатления от Z2?Мисля да ъпгрейдвам ама незнам с какво......
                          Лудак

                          Коментар


                          • #28
                            От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                            Първоначално публикуван от rali_zah Преглед на мнение
                            Привет! Ще се опитаме да отговорим и на двама ви: знаете, че Xperia устройствата имат закалено и устойчиво на счупване стъкло на екрана. В допълнение, върху стъклото има защитно фолио против надраскване (ASF - anti-shatter film). В някои случаи, логото на Sony е отпечатано на защитното фолио.
                            Защитното фолио е по-меко от стъклото на екрана и по тази причина по-малко устойчиво на надраскване. Ако защитното фолио се отлепи, екранът ще загуби част от своите нечупливи характеристики.
                            Защитното фолио не трябва да се отстранява! Това няма да анулира гаранцията на цялото устройство, но не забравяйте, че е невъзможно да бъде заменено само защитното фолио. В случай на повреда, е възможно да бъде заменен екранът в сервизен център, но потребителят трябва да заплати разходите.
                            Нашите оторизирани сервизни центрове ще приемат поправката на телефона под гаранция, ако премахването на защитното фолио не е причина или отчасти причина за дефекта. Ако телефонът отговаря на останалата част от гаранционните условия, то телефонът е в гаранция.
                            Надяваме се, че сме ви полезни с тази информация от екипа на Support центъра на Sony Mobile.
                            здравейте,прочетох поста ви и по написаното от вас мисля че сте в компетенцията да ми отговорите на следния въпрос,за което предварително ви благодяра.
                            Собственик съм на soni z1 за съжаление със счупен дисплей - телефона падна от 30см. на асвалт въпреки протектора и здравото стъкло то се счупи.
                            въпроса ми е дали случая попада в гаранционните изключения ,въпреки насочващите многобройни рекламни материали и публикации отностно здравината и ударно устойчивостта на стъклото и екрана като цяло,които реклами неименуемо са предрешили избора ми за този телефон ?
                            [CENTER][SIGPIC][/SIGPIC][/CENTER]
                            [CENTER][COLOR=darkorange]Мото клуб "Екстрийм Райдърс" Търговище[/COLOR][/CENTER]

                            Коментар


                            • #29
                              От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                              Първоначално публикуван от douglas Преглед на мнение
                              здравейте,прочетох поста ви и по написаното от вас мисля че сте в компетенцията да ми отговорите на следния въпрос...
                              Не мисля, че има начин да се докаже дали е паднал от 30, 130 или 300см... Съответно не виждам логика да се признае гаранция...
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • #30
                                От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                                Здравейте,

                                По повод вашето запитване бих искала да ви информирам, че според Ограничената гаранция на Sony Mobile, Условие 3:
                                "...Тази гаранция не покрива повреди на Изделието, дължащи се на злополука, модификация или настройка на софтуера или хардуера, природни бедствия или повреда, дължаща се на течности....''.
                                Вижте подробности за Ограничената гаранция на Sony Mobile от нашия сайт: http://www-support-downloads.sonymob...ones_BG_24.pdf.

                                Ако се нуждаете от ремонт моля се свържете с продавача или някой от нашите оторизирани сервизни центрове.

                                Информация за цената и необходимото време за поправка ще Ви бъде предоставена в сервизния център.

                                Съветвам ви да направите резервно копие на личната информация преди да предоставите устройството.

                                Поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X