Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

    Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
    Тази Z Ultra като я закачиш на компютъра не можеш ли да си дръпнеш каквото ти трябва със Sony PC Companion?
    Ц. Забравих да кажа - cyanogenmod последен.

    Коментар


    • #77
      От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

      Ми виж тогава някоя, която работи по принцип с Андроид - Така на първо четене гледам SyncDroid трябва да свърши работа.

      А аз си го взех Z3 dual, та да видим дисплея дали няма да ме ядоса пак. Досега рязах SIM картите и вече съм пак с един телефон.
      Хубаво, ама дето се вика - мазохизмът ходел по хората и преди да си го взема четох в друг форум дискусия за това дали картите са Dual Stand-by или Dual Active. Четем на сайта на Сони:
      With our new dual SIM feature you can talk on one SIM and still receive calls from the other, instead of going to voicemail. This gives you the option of putting the first call on hold while answering the one coming in. So you need never miss a call. You activate the dual SIM feature when you set up your phone. If you add your second SIM card later, you can always access the setup guide from the Settings menu.
      Тъкмо го пробвах и се оказа, че работата на двете СИМ карти е чрез пренасочване - има го като опция в менюто за работа на двете карти.
      Точното име в менюто е: "Dual SIM reachability: Forward calls to the other SIM card when one SIM card is unreachable".
      Сега го пробвах без него - когато се говори по едната, другата е неактивна. Въпреки, че четох темата в другия форум и бях подготвен, че все пак може да става дума за пренасочване, силно се надявах точно Сони да не използват такива евтини трикове, по-подходящи за китайските телефони, но явно вече всичко се променя и китайците започват да пишат реалните параметри, a други да използват евтините заблуди.
      Да ми е честито новото дърво от Сони, дето "посреща всичко, на което животът ме подлага"

      ПС: А, да - ако авторите на темата имат някакъв коментар, с удоволствие ще го чуя.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #78
        От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

        На мойто Z1 НЕЩО МУ СЕ ЗАМЪГЛИ СТЪКЛОТО НА КАМЕРАТА. От какво може да е. Гаранцията дали ще го покрие.

        Коментар


        • #79
          От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

          Първоначално публикуван от gotin75 Преглед на мнение
          На мойто Z1 НЕЩО МУ СЕ ЗАМЪГЛИ СТЪКЛОТО НА КАМЕРАТА. От какво може да е. Гаранцията дали ще го покрие.
          Най-вероятно е влязла вода . Отиди в сервиза и настоявай да ти го оправят/заменят (освен ако не е механично надран/ударен) .
          Узпех

          Коментар


          • #80
            От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

            На мен на z1 гледам ми се е скъсало гуменото уплътнение на капачето за USBто, където се зарежда. Има ли някакъв вариант да се смени това уплътнение или цялото капаче?
            Ако е машина, нека бъде немска!
            XJR 1200
            ETZ 150
            Kawasaki Ninja ZX10R

            Коментар


            • #81
              Re: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

              Положението е същото с моето Z - дали това влиза в гаранцията ???

              Коментар


              • #82
                От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                Едвали влиза, пък и за едно уплътнение да го давам гаранционно да ме мотаят 2 месеца без телефон...
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • #83
                  От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                  Да има някой, който е сложил новата версия андроид-Lollipop на Сони Z1,2,...?
                  Вече я има и може да се изтегли и инсталира директно ,а не от компютър.
                  Някакви отзиви ?
                  / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                  Коментар


                  • #84
                    От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                    Бачка. Няма негативи за сега на Z2.
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • #85
                      От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                      И аз я имам - инсталирането, за мое учудване, бе дълго и мъчително. Не стана през телефона, та инсталирах нещо си на ПЦ-то, трябваше да рестартирам тел. и ПЦ и след това стана - 1,30 часа. Припомних си ВИН 98. Иначе Лоли-то ми харесва.
                      O888 749-O86
                      C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
                      NC 750

                      Коментар


                      • #86
                        От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                        А вярно ли е ,че при инсталацията губи всякакви предишни настройки,инсталирани програми , абе все едно телефона ти е като нов, от магазина?
                        Трябва ли да се извади допълнителната карта памет, за да не се форматира при инсталацията на Лолито?
                        И последно, на дисплея горе в ляво, ми седи уведомителна иконка, че е налична новата актуализация на системата и по никакъв начин не успях да я махна, понеже още не съм решил дали да инсталирам Лолито.
                        Как евентуално да я махна /ако някой знае да каже/, или няма не искам, докато не го обновя ,няма да се махне?
                        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                        Коментар


                        • #87
                          От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                          Първоначално публикуван от emicha1 Преглед на мнение
                          А вярно ли е ,че при инсталацията губи всякакви предишни настройки,инсталирани програми , абе все едно телефона ти е като нов, от магазина?
                          Трябва ли да се извади допълнителната карта памет, за да не се форматира при инсталацията на Лолито?
                          И последно, на дисплея горе в ляво, ми седи уведомителна иконка, че е налична новата актуализация на системата и по никакъв начин не успях да я махна, понеже още не съм решил дали да инсталирам Лолито.
                          Как евентуално да я махна /ако някой знае да каже/, или няма не искам, докато не го обновя ,няма да се махне?
                          На Z1 Compact стана много бързо, но го направих през компютъра. Всички настройки на програмите се запазиха. Картата памет не съм я вадил и всичко си е както преди.
                          При предишни ъпдейти и на други телефони ставаше голяма боза и трябваше да ресетвам телефона до заводски настройки, за да работи добре. Сега без ресет само една програма почна да се държи старнно.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                            Нищо не се е загубило при Z2.
                            Не съм вадил SD картата, след рестарт на системата всичко си беше на място.
                            Ъпдейта си го направи през мрежата и не съм ползвал компютър.
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • #89
                              От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                              Изобщо, ама хич не бъдете сигурни че всичко което сте си инсталирали ще работи без проблеми с новия Андроид. А път назад няма.

                              Проверете си важните приложения.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                                А, то това е пределно ясно, надявам се.
                                Просто споделяме кой-какво.
                                Аз понеже не съм му мислил ни най-малко хемороида тъй като не разчитам на него за нищо сериозно - може би затова нямаше никакви проблеми
                                Дори имам бонус - aCar гърмеше преди на поразия а сега си бачка също като истински апп.
                                Всичко останало си работи поне както преди.
                                Ама останах леко разочарован, понеже се надявах да вече да има възможност да се позволява на не-системните приложения да дращят по CD картата.
                                Не видях такова нещо, поне не и настройка в ОС-а.
                                Обаче пък за сметка на това след няколко дни се обнови RAR и в настройките му може да се каже, да ползва картата за писане.
                                Може би все пак OS-а вече позволява но всеки app трябва да си поиска това през някакво API.
                                Все тая - смело и безотговорно.

                                Бачка!!!
                                Враг усраине

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X