Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

    "Не мисля, че има начин да се докаже дали е паднал от 30, 130 или 300см... Съответно не виждам логика да се признае гаранция... "

    По същата логика доказвай че не си потопил телефона под 2м.дълбочина ...

    Мнение на rali_zah

    Привет! Ще се опитаме да отговорим и на двама ви: знаете, че Xperia устройствата имат закалено и устойчиво на счупване стъкло на екрана.

    Вече съжалявам че знаех... т.е. че избрах този телефон именно заради този дисплей и защита.Нормално е да не го рекламирате като устойчив на удари дисплей,защото не е !

    Благодаря за отговорите
    [CENTER][SIGPIC][/SIGPIC][/CENTER]
    [CENTER][COLOR=darkorange]Мото клуб "Екстрийм Райдърс" Търговище[/COLOR][/CENTER]

    Коментар


    • #32
      От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

      Въпросният фабричен протектор се надраска целия след като го избърсах напрашен след строителни дейности във влажна тениска. Вечерта пиейки ракия реших, че ще го махам. Гледал съм клипове как се подпъхва макетен нож и лека полека се повдига докато вече може да се захване. Нищо подобно. Махнах си го с чоплене с нокътя от третия път. Задния се предаде още по-лесно. Резултатът в момента, е че и най-малката влага по дисплея, например от пот, го прави неизползваем. Започва да клика където си иска, да отваря каквото си иска и т.н. В момента, ако се проведе разговор на тези жеги навън, за следващия разговор трябва да се чака да изсъхне. Ма за 1200лв толкова. Пък "закаленото стъкло" дето е "удароустойчиво и няма да се надраска лесно" от първия пост да си го държите и като пишете другия път глупости за "флагмански" модели пишете и за въпросните "фабрични" протектори и че който се набута с една камара пари всъщност получава фабричен протектор с принтирана на него марката Сони, който се сменя с само с въпросното супер стъкло, а без него получавате едно дърво.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #33
        От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

        Аз да попитам...

        Може ли Z-ката да се зарежда с "магнитен" кабел или си трябва док?
        В нета ми излиза информация за Z1,Z2, таблета, но не и Z-ката.

        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • #34
          От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

          Аз пък имам Z Ultra. В него влезе вода при един силен дъжд - виждаше се в ъгъла на екрана. После изсъхна. Сега работи, но досадното е че не може да бъде отворен, оставен без ток и изсушен.

          Освен това се е отлепил страничният панел откъм док-порта.

          Освен това екранът се обърква от капки вода по него и прави странни работи защото си мисли че капките са пръсти. Идея нямам как правят снимките под вода от рекламите.

          Коментар


          • #35
            Re: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

            Преславе, такъв трябва да е кабела, само не знам дали са еднакви. Ясене направо ме уби. Мойта старчка З ка я мия на чешмата, паднах с нея и в реката при един риболов, проблеми никакви.

            Коментар


            • #36
              От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

              Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
              Аз да попитам...

              Може ли Z-ката да се зарежда с "магнитен" кабел или си трябва док?
              В нета ми излиза информация за Z1,Z2, таблета, но не и Z-ката.

              Не! Z не ползва магнитен кабел, от Z1, Z2, Z1 Compact, Z Ultra ..... ползват такъв

              Коментар


              • #37
                От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                Значи да разбирам, че ако не искам да отварям капачето, единствения начин е док станция?
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • #38
                  От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                  Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
                  Значи да разбирам, че ако не искам да отварям капачето, единствения начин е док станция?
                  Няма да се пУашиш, тия магнитки така или иначе трябва баси гимнастиката за да ги накараш да държат. Откачат се при най-слабия полъх. В крайна сметка пак опираш до док.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #39
                    От: Re: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    "... Ясене направо ме уби. Мойта старчка З ка я мия на чешмата, паднах с нея и в реката при един риболов, проблеми никакви.
                    Същата работа!И моята З-ката си се държи много добре и няма никакви проблеми с водата.Още като нова, върху фабричния протектор лепнах един от тези сменяемите и за една година сменявам вече втори.Хич не се разбират с ключовете, пущините!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                      Няма да се пУашиш, тия магнитки така или иначе трябва баси гимнастиката за да ги накараш да държат. Откачат се при най-слабия полъх. В крайна сметка пак опираш до док.
                      'гаси зависимото робство.
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар


                      • #41
                        От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                        И според мен док-а е най-практичното решение за нещо, дето трябва да се храни кажи-речи всеки ден.
                        А тия магнитните конектори наистина ли са толкова афиф?

                        Един френд наскоро си купи Z2 и се разчудвахме какво решение да измислим за монтаж на мотор.
                        Захранване през USB порта изобщо не се коментира като решение.

                        Има някаква стойка, която може да се приклекави но не е предвиждано захранване и евентуално трябва да се ползва онзи магнитен кабел.
                        Но и на мен не ми се вижда много надеждна тази връзка... Еле пък на мотор!

                        Малко тъпо от страна на Сони е липсата готово решение.
                        Враг усраине

                        Коментар


                        • #42
                          Re: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                          Според мен док или кабел е задължително ако имаш З, капачето се прецаква от многото отваряне и затваряне, къса се гумичката. Сони обаче имат някаква политика да не дават аксесоари към телефона и цените има са солени.

                          Коментар


                          • #43
                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            Според мен док или кабел е задължително ако имаш З, капачето се прецаква от многото отваряне и затваряне, къса се гумичката. Сони обаче имат някаква политика да не дават аксесоари към телефона и цените има са солени.
                            Това от опит или е предположение?
                            Защото аз имах същото такова предположение за катерпилъра, който си има резервно капаче но втора година и првото не е мръднало.
                            А гумата има много по-голяма деформация в отворено положение отколкото капачето за Z серията.
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • #44
                              От: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                              Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                              Това от опит или е предположение?
                              Защото аз имах същото такова предположение за катерпилъра, който си има резервно капаче но втора година и првото не е мръднало.
                              А гумата има много по-голяма деформация в отворено положение отколкото капачето за Z серията.
                              Ти с кой катерпилър си ? Защото аз съм с B15 и нямам резервен капак в комплекта ...

                              Коментар


                              • #45
                                Re: Sony Xperia Z1 - стилен, издръжлив, мощен..

                                Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                                Това от опит или е предположение?
                                От опит е, вярно прецака се на втората година но ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X