Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате и защо?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

    Хора, откак съм на предплатени карти - един кахър по-малко в живота! Много съм доволен. Дори на Боб да отидеш - (те са пак в Ментелската мрежа) - няма надписвания, няма съдия-изпълнители, няма рекет. Взел съм си един за изходящи, ако се появи по-читава оферта - скачам на нея, а на постоянния ми номер винаги могат да ме открият.

    Коментар


    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

      Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
      Хора, откак съм на предплатени карти - един кахър по-малко в живота! Много съм доволен. Дори на Боб да отидеш - (те са пак в Ментелската мрежа) - няма надписвания, няма съдия-изпълнители, няма рекет. Взел съм си един за изходящи, ако се появи по-читава оферта - скачам на нея, а на постоянния ми номер винаги могат да ме открият.

      Супер! Но, аз изговарям по 6-9 стотин минути на месец, а жената хиляда и двеста- триста... май няма такива предплатени

      Коментар


      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

        Комуникационните проблеми си ги реших с две карти на Мтел и Виваком.Основна карта-Боб(тарифа супер боб-500мин. към мобилни,500към стационарни и 500смс-а за 15,90лв)За мен това е най-смислената тарифа за частни лица.Няма срочни договори,след изразходване~11ст. към всички мрежи.За още 5 лв може да се добави при желание пакет за нет-500мб.Втората карта е Виваком-300мин.към всички виваком номера(мобилни/стационарни)+1000мин към 6 номера+50мб интернет(след това ограничение на 128кб/с перфектно за Voip) за 5лв на месец.Цената е такава,защото е прикрепен към стационарен служебен номер на мой близък човек.На практика плащам 21 лв. на месец и говоря на корем.Имам и служебен на Виваком но го ползвам рядко,просто не ми е необходим.За разговори с чужбина ползвам основно Voip от различни доставчици най-често Вайбър аут главно заради лесното зареждане.И добрите цени към някои дестинации.Скрийншот от телефона разговорите са към Щатите,Дания и Япония:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:o6h155.jpg
Прегледи:1
Размер:60.9 КБ
ID:5618438


        От чужбина към България ползвам друг доставчик с приложението Zoiper(мултиплатформен софтуерен телефон,има го за Андроид,Епъл...)приблизително за 10ст/мин.Това при наличие на интернет разбира се.

        Коментар


        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

          Всичките са маскари, но се вижда светлина в тунела - един от операторите има тарифен план за 7 лева и неграничени разговори към всички.
          Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

          - Ясен

          Коментар


          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

            Първоначално публикуван от evelinster Преглед на мнение
            Всичките са маскари, но се вижда светлина в тунела - един от операторите има тарифен план за 7 лева и неграничени разговори към всички.
            Кой?
            Р.П.(RFF) 0898677590
            Пътна помощ
            ДЕНОНОЩНО

            Коментар


            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

              Първоначално публикуван от evelinster Преглед на мнение
              Всичките са маскари, но се вижда светлина в тунела - един от операторите има тарифен план за 7 лева и неграничени разговори към всички.
              вЕрно?
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                Първоначално публикуван от evelinster Преглед на мнение
                Всичките са маскари, но се вижда светлина в тунела - един от операторите има тарифен план за 7 лева и неграничени разговори към всички.
                Колко ли време ще ни трябва да научим тази тайна?
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                  Моля, светнете ме в тая магия. Днеска съм платил 87 лева. Спасете ме!
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                    Специална тарифа за фирма с 1000 карти. Но все пак е прецедент. Не са неограничени разговорите - по 3600 минути към мтел, 3600 към вива, глобул и т.н.
                    Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

                    - Ясен

                    Коментар


                    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                      Първоначално публикуван от evelinster Преглед на мнение
                      Специална тарифа за фирма с 1000 карти. Но все пак е прецедент. Не са неограничени разговорите - по 3600 минути към мтел, 3600 към вива, глобул и т.н.
                      .........Не били компютри, а компоти и не сме ги изнесли, а са ни ги върнали.....
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                        Ако на всеки 1000 карти дават по една с по 7 лева, това може само Мобилтел да е!
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар


                        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                          Ми да споделя аз какво ползвам - Глобул за разговори - 23,99 кинта с 520 безплатни минути към абсолютно всякакви телефони в БГ ( кат ги изпукам съм на 26 стотинки пак към всичко) и 40 минути от тях са и за зона 1 и 2 в ЕС независимо мобилни или стационарни. За 6.78 (с ддс) съм намъкнал втора карта само с нет от Виваком в еволвеото . Включен 1 гига на максимална скорост и после неограничено, ама на по-бавна. Заради покритието главно ползвам Виваком. Много се мотам и доказано за мен те имат най-читав нет на повечето места.... Плащаме още 4 ри карти у нас ( ама мацката работи за скандинавска фирма , а от там хората й плащат всичко и няма да е меродавно за добър избор да давам за пример какво ползва - общо взето те не правят проблеми да се плащат каквито и да са сметки - но, факт пак Глобул дадоха най-добри оферти за много голям план с много минути ( мацката говори почти по час с чужбина всеки ден) (не говорим за фирмени групови телефони) . .... ) . Оказва се между другото, че най-накрая наистина се появи малко аванта за стари "лоялни" клиенти при Глобул ( имам си тяхна карта с номер по желание от самото им създаване) . При поредното скорошно преподписване ми подариха една нокия, която си струва 100 кинта. ( Не, че съм я искал де, ама стана добър подарък от нея). Твърдяха ми и, че плана ми е "персонална оферта" ма се съмнявам ( избрах си я онлайн от моя профил, не съм гледал какви пакети имат иначе) .
                          Просто споделям....
                          висете отпуснато

                          Коментар


                          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                            Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                            Хора, откак съм на предплатени карти - един кахър по-малко в живота! Много съм доволен. ....
                            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                            .... Чака се до месец да излязат новите идеи на новия собственик на Глобул.
                            Да споделя моето наблюдение върху новите идеи на новия собственик на ГлоБул при предплатените карти.
                            Една такава ползваше от поне 5-6 години майка ми на село, като беше предвидена изцяло за връзка с мен. На времето я купих заради условието, че от наличните средства се приспадат всеки месец по 2 лв. и номерът получава 150 или 200 (не помня точния брой) минути за разговори с един номер по предпочитание (в случая - моят). Неизползваните минути оставаха с натрупване за следващия месец и имаше моменти, когато се случваше да има по над 500 налични минути за разговори. За да се поддържа картата, трябваше само да има достатъчно налични пари, за да може и следващия месец да се таксуват 2-та лева, а веднъж годишно беше необходимо да се направи "зареждане" на 10 лева, за да се удължи активността на картата с 1 година. Казано иначе, за 24 лв./година, имах непрекъсната връзка.
                            Това продължи до лятото на тази година, когато с поредица от СМС-и са уведомили за промени в предплатения план. Сегашните условия, които едностранно са определили, са ежемесечен "избор" на пакет с 300 "безплатни" минути към 3 номера, но задължително трябва да "заредиш" нова сума пари, независимо, каква натрупана сума имаш за този номер. Ако не направиш превод, останатите минути от предходния месец се анулират и преминаваш на "стандартно таксуване" - 40 или 49 стотинки на минута.
                            Освен това, от офис на оператора ми обясниха, че валидността на активността на номера е само 3 месеца и за да продължи да се ползва, е необходимо да "се зарежда" с поне 10 лв. Като попитах, какво да се правят натрупаните налични средства за номера, ако не са използвани, но трябва да се привеждат други, за да продължи активността на картата, отговорът беше - да сте си ги употребили. Такива били новите правила за предплатените карти, но ако съм искал, мога да сключа договор за 7,99 лв./мес. и т.н.
                            Обясних най-учтиво на момичето, че нямам нищо против нея, но фирмата, в която работи ще загуби (засега, че картата, която ползвам аз е с договор до декември 2015 г.) един клиент.
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                              Да споделя моето наблюдение върху новите идеи на новия собственик на ГлоБул....
                              Разбирам те
                              При таз годишното договаряне с операторите на Глобул им отне .... Въобще не можаха да ми направят оферта... 10-20 обаждания от моя страна и оправдания от тяхна, шефът го нямало, не са ме забравили .... и така въобще не участваха в таз годишното състезание ???

                              Коментар


                              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                                Понеже наскоро преподписахм, да взема да издам и нашата оферта
                                за 10лв получаваш 250 мин. към всякакъв телефони включително и международна зона 1, Сащ и Канада, понеже по-горе пишеше за глобулите - при мен за 17лв (това са цени без ДДС) получаваш 500 минути пак към всички, включително зона 1, Сащ, Канада
                                На БТК-то, понеже втори месец нямам стационарен телефон, проблем с кабелите нещо, та им пуснах едно писмо, че телефона го спирам. Към същия пост има интернет и някаква телевизия безплатно, дето не ползваме, та те си остават. Е съпричастни са към сполетялата ни участ, и за Мизия (пък май и другите наводнени) нямало да се плаща няколко месеца.
                                Та вчера си взех стационарен от М-тел за 2.98 с включени 500 мин. към стационарни + 2 мобилни с който може да се говори колкото искаш .

                                п.п. Забравих да спомена, че на БТК таксата за стационарния беше нещо 13лв , е отдавна никой не се е интересувал от нея, ама ей на като те не са се поинтересували да ни дадът оферта, за същото, че и по-добре, го получавам срещу 3лв
                                Последно редактирано от mohera; 01-11-14, 08:55. Причина: забравих
                                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X