Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате и защо?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

    Първоначално публикуван от VHS Преглед на мнение
    ...Мой колега ми разправи следния случай в магазин на мобилен оператор - две гъзета си купуват Samsung Galaxy S3 (тъкмо беше излязъл) и казват на продавачката да им спре всякаква мобилна data... Гъзарията топли и пък и движи бизнеса...
    Че датата сигурно им е двойно увеличение на месечната такса - 5лв предплатена карта и 5лв данни на 'тънката' тарифа
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

      Мина едната година с Виваком (доволен съм).
      Но взех твърдо решение да не подписвам за повече от една година и Всяка година да търся Най-добрата оферта сред 3-те оператора!
      И сега с много борба най-добрата оферта дойде (най-неочаквано) от Мтел, та от днес съм отново в тяхната мрежа след година ще видим къде ще съм

      Коментар


      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

        И при мен измина поредната година с Виваком - винаги преподписвам само за една година, въпреки, че обикновено двугодишните договори са по-зарибяващи...
        Битката я правя само между Мтел и Виваком - Глобул съм ги задраскал след като се опитаха да ме прекарат левашки преди няколко години (с предплатена карта)...
        Тази година Мтел бяха посмъкнали цените, но все още не бяха ги смъкнали достатъчно на първо и второ четене...
        Но и мен ме учуди, че при разговор с някакъв по-голям началник последното предложение на Мтел се изравни с това на Виваком (което също бе доста изпилено), като последен опит на МТел да ме спечелят за клиент.
        Което ще рече, че догодина има реален шанс битката да е реална заради изравнени предложения, а не както досега - формална...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

          Ползвам глобул почти на всякъде имам обхват и бърз 3G също така и ментел съм ползвал но го няма никакъв обхват на средно ниво апък цени до небето виваком също има доста добър обхват!
          eat my dust

          Коментар


          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

            Подадох заявление за пренос на номер от Виваком на Мтел, най-изгодно ми е на Мтел трансфер. Доживях Мтел да са по-евтини от Виваком.

            Коментар


            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

              Първоначално публикуван от Peter P Преглед на мнение
              Подадох заявление за пренос на номер от Виваком на Мтел, най-изгодно ми е на Мтел трансфер. Доживях Мтел да са по-евтини от Виваком.
              Дано и след пренасянето си доволен.
              LZ1PER

              Коментар


              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                Дано и след пренасянето си доволен.
                Номерът е Мтел-ски с 088, преди 4 години го пренесох във Виваком. Не съм имал проблеми с Мтел преди това, дори и по време на големия им срив, просто Виваком бяха с по-добри планове.

                Коментар


                • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                  Не е съвсем по темата, но...
                  След наводнението имах удавени три ваучера на Глобул по цели 6лв , като не ставаха за използване, че при опит да се изтрие лентата при кода, се показваше карточнето ... не го обясних добре, ама имам няколко снимки Та доставчика ме посъветва да отида до офис на Глобул и там ще ми ги подменят. Имах работа по Враца, та се отбих да ми ги подменят. Да да ама не ... служителя там взе да мрънка ... ама били в лошо състояние, няма как да ми ги вземе така ... мрън-мрън. Иначе е съгласен, че не са използвани. Аз го питам - нали ще ги бракувате, какво значение има състоянието им, вижда се че не са използвани. Да ама не.
                  Ето как изглеждаха ваучерите








                  И така само за протокола От Нестле България, без да съм очаквал нещо или да ги търся, мина човек, попита ме колко сладолед е имало във фризера, и ми доставиха сладолед за 200лв ей така. По принцип беше повече, ама аз и това не бях очаквал
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • Re: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                    Според мен опитай на друго място, или искай да разговаряш с управителя - трябва да ти ги подменят - нормално е !!!

                    Коментар


                    • От: Re: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                      Според мен опитай на друго място, или искай да разговаряш с управителя - трябва да ти ги подменят - нормално е !!!
                      Понеже вчера бях пуснал оплакване и до Глобул, та днес ми звъннаха и са информирали колегите си от Враца и щели да ми ги подменят. Ама за какво трябва да си губиш времето в разправии за нещо елементарно ?!?!
                      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                      Коментар


                      • Re: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                        Нормално е да ги заменят, ненормално е да те мотаят, трябвало е направо да говориш с управителя. Ако не си беше потърсил правата щеше да мине ей така между другото.

                        Коментар


                        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                          Първоначално публикуван от Peter P Преглед на мнение
                          Подадох заявление за пренос на номер от Виваком на Мтел, най-изгодно ми е на Мтел трансфер. Доживях Мтел да са по-евтини от тези на Виваком.

                          Не ми се вярваше да е така, затова проверих цените на Мтел( Глобул и Мтел ми бяха черния списък).Наистина плановете на Мтел са по-добри от Виваком.
                          В момента ползвам Виваком Мегабиз 250 + Дата С и това ми струва 21,15 лв на месец. Ако премина на Мтел Бизнес Смарт М ще ми струва 20,4 лв но ще имам 440МБ трафик повече + безплатни разговори към всички фиксирани телефони и Мтелски мобилни. Доста добре звучи и се чудя къде е уловката...Ако няма уловки явно ще премина и аз към Мтел поне за 1 година.
                          Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                          Коментар


                          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                            Ми, няма уловка. Аз ползвам доста повече за тия пари, но в група със персонален договор.
                            .. а може и да има уловка. Чака се до месец да излязат новите идеи на новия собственик на Глобул.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                              Първоначално публикуван от Жеко Жеков Преглед на мнение
                              ...Ако няма уловки явно ще премина и аз към Мтел поне за 1 година.
                              MTel на 2 пъти ми ресетваха "безплатните" номера. Няма извинявай, няма компенсация, говоря си аз и си ми навива сметка без да подозирам. А за няколко минути роуминг ми натътрузиха една сметка от 90 лева, и една от 70, при средна сметка 40-тина. Не съм се занимавал да проверявам дали са прави или не, дано са се напечелили! Просто няма начин да си пусна договор при тях, и без пари да ми го дават. Не се сещам и едно нещо да е както го казват в началото. Все разправия, все цигания, едвам се откачих.

                              Коментар


                              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                                Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                                MTel на 2 пъти ми ресетваха "безплатните" номера. Няма извинявай, няма компенсация, говоря си аз и си ми навива сметка без да подозирам. А за няколко минути роуминг ми натътрузиха една сметка от 90 лева, и една от 70, при средна сметка 40-тина. Не съм се занимавал да проверявам дали са прави или не, дано са се напечелили! Просто няма начин да си пусна договор при тях, и без пари да ми го дават. Не се сещам и едно нещо да е както го казват в началото. Все разправия, все цигания, едвам се откачих.

                                Е да де, то за това аз подхождам към офертите на Мтел със съмнение и страх. Ама ако Виваком не извадят подобна оферта ще си преместя 6-те карти при Мтел за 1 година. Тъкмо ми е свършил договора към Виваком.
                                А за Глобул не искам и да чуя - от както ограничиха "неограничените " минути не им поглеждам офертите. Опс излъгах, имам взети 3 Xperia Z за семейно ползване с най-тънките тарифи, ама сим картите не съм ги извадил от опаковките още, а след 2-3 месеца им изтича договора и с удоволствие ще ги спра.
                                Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X