Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обсъждане на мобилни телефони CAT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

    Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
    А някаква информация за него има ли,в нета нищо не откривам?
    Чехите ни накараха да я свалим, че се бавят с производството... По спомен - 8-ядрен, 2 гиги рам, 3 хиляди и нещо батерия, 4,5 инча, 2 сим карти, квадратит...

    Коментар


    • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

      Звучи добре,ако и цената е конкурентна.....
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

        Evolveo Q8 е вече наличен-някакви впечетления?
        Cherokee WJ 4.0L- NP242
        Honda Africa Twin XRV 750

        Коментар


        • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

          Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
          Evolveo Q8 е вече наличен-някакви впечетления?
          Не е редно аз да коментирам, щото съм търговецът все пак но - вече десетина падания и ок. Като смартфон е ракета - много бърз и интуитивен, а това, което най ме кефи е, че заводски е с протектор на екрана и няма да лепя найлончета като идиот... Батерията ми изкра точно 24 часа (остана на 20%) при зверско натоварване - постоянно на интернет, много браузване и мейли, постоянно търсене на обхват из горите и може би 300 разговора поне по минута...
          Като се върна от Бреслау, ще е наличен за разцъкване в офиса ни...

          Коментар


          • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

            Здравейте, имам CAT B15 и следния проблем с него: Паметта на телефона е разделена на Вътрешно хранилище и Phone storage. Като в първото имам свободна памет 128МБ и телефона постоянно ми забива, заради малкото място. На phone storage имам свободно място над гигабайт и половина, но само три от приложенията мога да прехвърля там. Та въпроса ми е как мога да ползвам тази част от паметта на телефона, в която имам достатъчно място. Прилагам и две снимки на хранилището за по-голяма яснотаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151117_012533.jpg
Прегледи:1
Размер:72.7 КБ
ID:5693105Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151117_012610.jpg
Прегледи:1
Размер:61.6 КБ
ID:5693106

            Коментар


            • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

              Здравейте колеги имам Cat S50 и имам проблеми с микрофона.Много лошо ме чуват от среща.С викове говоря пак ме чуват сякаш от далеч говоря.Дали проблема е в микрофона или от телефона или пък трябва някакви настройки да пипам? Имам и една опция в настройките - настройки на вълна- тя за какво служи? Благодаря ви предварително

              Коментар


              • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                Първоначално публикуван от neco_1007 Преглед на мнение
                Здравейте колеги имам Cat S50 и имам проблеми с микрофона.Много лошо ме чуват от среща.С викове говоря пак ме чуват сякаш от далеч говоря.Дали проблема е в микрофона или от телефона или пък трябва някакви настройки да пипам? Имам и една опция в настройките - настройки на вълна- тя за какво служи? Благодаря ви предварително
                бих посъветвал да се изпрати в оторизирания сервиз. Причината, в някои случаи, е набиване на много фини метални частици. би трябвал ода ти го оправят бързо...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X