Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обсъждане на мобилни телефони CAT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

    За Сат приятели дето ги налегна яката мания си накупиха такива и не са особено доволни...Пият вода Сат-овете.Виж новия Соним с външна антена или Киосера-та...

    http://www.sonimtech.com/index.php/e...ice/SonimXP7_3

    Коментар


    • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

      От една година ползвам КАТ-а и съм що-годе доволен. Вярно няма екстри, но това е целта. Пада няколко пъти, не съм го давил, но работи.

      Коментар


      • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

        Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
        За Сат приятели дето ги налегна яката мания си накупиха такива и не са особено доволни...Пият вода Сат-овете.Виж новия Соним с външна антена или Киосера-та...

        http://www.sonimtech.com/index.php/e...ice/SonimXP7_3
        Аз от САТ В15 съм доволен, ма ми е бавен. Соним, както писах в Евопа няма да има.... Та съм на изходна позиция от горния пост...

        Коментар


        • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

          Несъм чел темата. Искам да изразя мнение само.
          Голяма и сериозна фирма като Caterpillar започна да се занимава с ширпотреба като телефони, обувки, слънчеви очила и други. Къде е производствената или технологичната връзка с един сто тонен булдозер например?
          Естествено всичко това е за пари. Питам се накъде ли върви света?
          Кой съм пък аз за да питам?
          Поздрав
          Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

          Коментар


          • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

            Всъщност е обратното. CAT (вече не са Caterpilar) се рекламират по този начин.

            Коментар


            • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
              От M.T.T. Master някой има ли впечателния?
              Аз имам и са отлични, ама както току що разбрах - май съм хванал последния влак...!! Лично за мен, е в пъти по-добър от CAT-a...

              Коментар


              • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                Kyocera-та ще е при нас от днес следобед, който иска да заповяда. Повече инфо за модела

                Коментар


                • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                  Лично аз от САТ В15 съм супер недоволен. Най-малкото при всяко падане му се отваря задния капак. И в 90% от паданията освен капака и батерията се вади. Говоря за падания от височини не по-големи от 1 м

                  Коментар


                  • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                    На kyocera BATTERY TYPE излиза - Non-removable.
                    Какво означава това?Ако утре отгърми батерията,телефона и той ли си заминава?

                    Коментар


                    • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                      Това, че е non removable, не значи че при проблем не може да се замени.

                      Коментар


                      • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                        Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                        Лично аз от САТ В15 съм супер недоволен. Най-малкото при всяко падане му се отваря задния капак. И в 90% от паданията освен капака и батерията се вади. Говоря за падания от височини не по-големи от 1 м
                        Вземи си Еволвео - цената е почти наполовина, а при падане от 100-150см се отваря само капачето на буксата за зареждане и то не вдеки път... Аз мисля да продам моя /Еволвео/ и ще търся нещо ново - с по-добра камера и дисплей...
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                          Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                          Това, че е non removable, не значи че при проблем не може да се замени.
                          Е какво тогава означава?

                          Коментар


                          • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                            Означава, че не може да имаш 2 батерии и да си ги сменяш в движение!
                            Батерията е залепена и запоена за платката.
                            Както е на всички таблети.
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                              И на доста телефони

                              Тедо - утре взимам Xcover 3, та първо него ще го тествам откъм падания [emoji16]

                              Коментар


                              • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                                Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение

                                Ако не бързаш, изчакай - задава се Evolveo Q8, с осемядрен процесор, 2 гиги РАМ, 2 сим карти, 4G, корав и с голяма батерия. Аз също бях в дилема между САТ S50 и Q4, но си реших проблема, като разбрах за новата тухла на чехите Само дето нямам никаква представа кога ще се появи... Уж трябва да е още този месец и май ще е по-евтин от САТ-а...
                                А някаква информация за него има ли,в нета нищо не откривам?
                                Cherokee WJ 4.0L- NP242
                                Honda Africa Twin XRV 750

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X