Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Samsung Galaxy S III

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Samsung Galaxy S III

    Пускам тази тема с молба към знаещите и можещите да ни осветляват по въпроси относно този модел телефон.
    Проблема е, че апарата е SMART, а аз съм DUMB, та в тоя ред на мисли, нека споделяме тук TIPS & TRICKS .
    Мен ме интересува ВСИЧКО, например, какви приложения да си свалим и ЗАЩО, как да опазим батерията от бързо изтощаване и те такива простички неща, но не и за мен.

    Моля за скрийн шотове, че ще ме натоварите да мисля, а аз не мога. Знам, че нета е пълен с инфо, ама аз искам да си чета ТУК.

  • #2
    От: Samsung Galaxy S III

    Като първа, важна и напълно необходима стъпка, виж си тарифният план и ако не си случайно, задължително избери такъв, който е с лимитиран интернет (лимитиран като цена)... Че да не останеш изненадан от сметката... Ако разчиташ, че ще можеш да си ограничиш потреблението и да го контролираш, да знаеш че си сбъркал...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      От: Samsung Galaxy S III

      От лятото съм с този смартфон. Досега нямам никакви забележки към него. Само батерията трябва да я зарежда всеки ден.

      Коментар


      • #4
        От: Samsung Galaxy S III

        Венци благодаря, аз съм с карта от Мтел, а плана е този с който продават Iphone4S.
        Доколкото съм запознат, нета е неограничен, а цената беше около 20+ лева.....на месец.
        Но пък не ми пречи нищо да отида днес до някой от офисите на Ментел и да попитам, после ще пиша тук.

        Сега имам един друг въпрос, дали да си купя и каква МикроSD карта, дилемата е 32 или 64Gb.
        Ако е 64, то трябвало да се форматира по някакъв начин, ама си е скъпичка и не знам нужна ли ми е.

        Коментар


        • #5
          От: Samsung Galaxy S III

          Стига ти напълно карта от 32 Gb, само гледай да е от по-висок клас. Бих те препоръчил да си закупиш от Добри (DBRS) антивирус Касперский за Андроид, за да нямаш грижи. Вируси за Андроид вече има бол.

          Коментар


          • #6
            От: Samsung Galaxy S III

            Батерията, да, всеки ден.. Задължително интернет, иначе няма смисъл да го имаш.. На м-тел плащам 6,40 на месец(мисля, че е индивидуален заради отстъпката, която ползвам) за 100мб "хубав" интернет и от там нататък - ужас, но форума си го отварям перфектно..
            Хубава програмка е Вайбър.. Безплатни разговори и съобщения с твои познати, които имат инсталирани вайбър..За браузър ползвам Долфин..
            Моя телефон не е такъв, но си е андроид..

            Коментар


            • #7
              От: Samsung Galaxy S III

              Още един въпрос, в къщи и офиса имам WiFi, апарата е свързан, но как да разбера, дали не ползва мобилния нет???

              Коментар


              • #8
                От: Samsung Galaxy S III

                Аз съм включил и мобилния и WiFi.. Той е смарт, като падне сигнала на уифи, закача за мобилния..
                Иконите са различни, които показват кой нет ползваш..

                Коментар


                • #9
                  От: Samsung Galaxy S III

                  Изключвай през иконката горе мобилен интернет, когато имаш WiFi.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Samsung Galaxy S III

                    Аз съм си ги изнесъл отпред, за да ги включвам и изключвам, но по принцип ги държа постоянно включени и двата, понеже като изляза и wifi изчезва..
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-12-29_10-43-06.jpg
Прегледи:1
Размер:66.6 КБ
ID:5437993

                    Коментар


                    • #11
                      От: Samsung Galaxy S III

                      За каращи кола горещо препоръчвам тази програма https://play.google.com/store/apps/d...rimental&hl=en Може и да се исползва като видеорегистратор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Samsung Galaxy S III

                        Аз съм с друг "телевизор" GALAXY Note, с тази : 3G Watchdog си следя мобилния интернет.
                        Land Rover Discovery:
                        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Samsung Galaxy S III

                          Само да вметна относно антивируса. Има достатъчно безплатни алтернативи за андроид, включително avast!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Samsung Galaxy S III

                            Аз ползвам Juice Defender за запазване на батерията.За сега съм доволен,а за времето(прогноза) си инсталирах мобилната версия на gismeteo.ru
                            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                            Най-добрият ром е студеният ром!
                            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Samsung Galaxy S III

                              Хубав телефон, добре направен прилична камера (ако въобще може да става въпрос за хубава камера на телефон)-по принцип ако ти е включен итернета- мобилния и телефона засече уифи което си разрешил автоматично минава на него. Има си и информационна икона къде си закачен горе на статус бара има и софтуери за следене на използвания трафик. Относно вирусите те са си като при компютрите, ако инсталираш нещо с вирус ще се заразиш - аз досега не съм имал проблем с нито едно приложение от маркета.

                              Всичко отнема ресурса на батерията, като почнеш от екрана, който е много голям и хубав на този телефон, минеш през активните процеси в момента, уифи и мобилен интернет, гпс и каквито още сензори имаш.
                              Няма как да ползваш и да не зареждаш всеки ден (голям проблем на всички смартфони), другото е, ако нямаш интернет този тип телефони ми се струва абсолютно ненужен.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X