Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Samsung Galaxy S III

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Re: Samsung Galaxy S III

    Фактори ресет на телефона (като си направи бейкъп на каквото там му трябва преди това), ако не стане да заминава на сервиз.

    Коментар


    • #92
      От: Samsung Galaxy S III

      Настройки--->Достъпност---> маха чавката от "Цветове в негатив"

      или ако му е на английски:
      Settings--->Accessibility---> Negative colors

      Коментар


      • #93
        Re: От: Samsung Galaxy S III

        Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
        Настройки--->Достъпност---> маха чавката от "Цветове в негатив"
        За какво му е този фичър ??? не е истина не съм вярвал че може да има подонбно нещо

        Коментар


        • #94
          От: Samsung Galaxy S III

          Проблемът се реши по трудния начин (на Дани), защото човекът е бързак и 6-те минути разлика до поста на Иван... бяха решаващи...
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #95
            Re: Samsung Galaxy S III

            По принцип нищо че стана по този начин, защото това си е препоръчително преди ъпдейт на софтуер. Възможно е да е решил и други проблеми, невидими за момента.

            Коментар


            • #96
              От: Samsung Galaxy S III

              Всъщност операцията е извършена след ъпдейт (то в началото и съмненията бяха, че проблема идва от ъпдейта)
              Сега като си е направил фактори ресет ъпдейта пази ли се, или се е върнал до стара версия андроид?
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • #97
                Re: Samsung Galaxy S III

                Никакъв шанс няма да се е върнал на стария андройд, 99 процента от андроид телефоните нямат функция за бейкъп и ресторе на ром - ъпдейта си е забърсал стария ром като стой та гледай - а телефоните които имат бейкъп и ресторе ги рутват през него

                Коментар


                • #98
                  От: Re: Samsung Galaxy S III

                  Докато си хортуваме за s2 и s3, самсунгджийте изкарват новата тупалка s4 (i9500).Тези спиране нямат.....
                  5 инча, 2 гигахерца х4 ядра, 2G RAM, май и малко алуминий за тежест и така.Момчетата спиране нямат, с тази инерция......
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Samsung Galaxy S III

                    5 инча не е ли твърде голямо вече. Това телефон ли е или таблет?
                    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                    Коментар


                    • Re: Samsung Galaxy S III

                      Стасе, ами май натам върви тенденцията да си говорим по 10 инчови таблети, след като и сони З е 5 инча, направо не знам - на живо ми се струва много голям.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Making-phone-call-on-Samsung-Galaxy-Note-8.jpg
Прегледи:1
Размер:65.1 КБ
ID:5457457

                      Коментар


                      • От: Re: Samsung Galaxy S III

                        Както съм писал по горе, Р6800 е 7.7 СуперАмолед "телефон".И ми харесва....Май май ще трябва да се свиква, защото за брауз в нета дисплея намаля напрежението значително.Друг вариант е ползването му с блутут, аз така или иначе по цял ден съм с такъв.Виждам да има проблеми на плажа обаче.....По важното за мен /без да искам пак им правя реклама/ е че Самсунг предлага за всеки каквото му душа иска.

                        А и каквито финанси има или му се дават.
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • От: Re: Samsung Galaxy S III

                          Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                          Докато си хортуваме за s2 и s3, самсунгджийте изкарват новата тупалка s4 (i9500).Тези спиране нямат.....
                          5 инча, 2 гигахерца х4 ядра, 2G RAM, май и малко алуминий за тежест и така.Момчетата спиране нямат, с тази инерция......
                          Ако Тизена прилича на Андроид по възможности, няма да е лош. Ако има големи разлики, Самсунгци ще се препънат в С4
                          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                          Коментар


                          • От: Samsung Galaxy S III

                            Ама С4 не излиза ли с 4.2 Андроид?Аз поне така разбрах.
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • От: Samsung Galaxy S III

                              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                              Ама С4 не излиза ли с 4.2 Андроид?Аз поне така разбрах.
                              Сега, като се зачетох, и аз вече не знам. На едно място пише с Адроид, на друго с Тизен?!?!?!?
                              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                              Коментар


                              • Re: Samsung Galaxy S III

                                За сега пише, че ще е с Андроид 4.2.1 - просто ако е с някаква друга операцонна система по мое мнение ще изпадне много назад в класацията.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X