Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Samsung Galaxy S III

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Samsung Galaxy S III

    Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
    Звукът му си е съвсем наред! Няма такова нещо!
    Съвсем наред в сравнение със...?
    Защото от това което се чува от клипа на аппъла, звука му е поне 2 пъти по качествен...

    Коментар


    • #47
      От: Samsung Galaxy S III

      IPhone4S - имаме 2 броя които са в обръщение във фемилито и 2 броя SGSIII - сравнението е направено преди малко...с различни формати - avi,mp3,mp4,flv - всичко е един дол дренки ако питаш мен!

      Коментар


      • #48
        От: Samsung Galaxy S III

        Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
        IPhone4S - имаме 2 броя които са в обръщение във фемилито и 2 броя SGSIII - сравнението е направено преди малко...с различни формати - avi,mp3,mp4,flv - всичко е един дол дренки ако питаш мен!
        Ще е много интересно ако направиш клип като този по-горе... Не знам защо там разликата е осезателна... Но звука от S 3 като (като от диктофон на 10 години) тотално ме отказа от него...

        Коментар


        • #49
          От: Samsung Galaxy S III

          Значи, не съм се заблудил, че S3 не струва -

          Коментар


          • #50
            Re: Samsung Galaxy S III

            Защо да не струва с никаква оптика снима по добре от някои камери на пазара и в крайна сметка все пак е телефон

            Коментар


            • #51
              От: Samsung Galaxy S III

              Предубедено е да се твърди, че след като на "тоя" телефон му е "кофти" камерата или микрофона, то той не струва. Повърхностно и предубедено. От дръга страна, да не забравяме, че камерата и микрофона търпят настройки и, че номера на големите вериги за продажба на телевизори работи при незапознатите.
              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

              Коментар


              • #52
                От: Samsung Galaxy S III

                Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                Предубедено е да се твърди, че след като на "тоя" телефон му е "кофти" камерата или микрофона, то той не струва. Повърхностно и предубедено. От дръга страна, да не забравяме, че камерата и микрофона търпят настройки и, че номера на големите вериги за продажба на телевизори работи при незапознатите.
                Добре ЗА МЕН не струва... Щото привлекателността на Galaxy S I,II,III за мен е точно в качественото снимане на звук и видео... Има много модели(Galaxy) които дават същото, с изключение на видеото (пр. Note). Не виждам как може да настроиш звука на микрофона, освен с префлашване, а да си вземеш нов телефон за 1300 лв и после да трябва да го префлашваш, щото някои кореец не си е свършил работата....

                Защо да не струва с никаква оптика снима по добре от някои камери на пазара и в крайна сметка все пак е телефон
                Снима, ама нали се сещаш, че за парите които му искат, ще си купя, доста добър апарат + не лош телефон, пак с андроид и екстри...

                Основната излагация която виждам е че S2 е по добре направен от S3

                П.С. Сега поразгледах ревютата... В класа камерафон за 2012 година на първо място е това с 41 Mpx

                Коментар


                • #53
                  От: Samsung Galaxy S III

                  Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                  Основната излагация която виждам е че S2 е по добре направен от S3
                  Моля? Искаш да кажеш, че изработката на S2 е по-добра от тази на S3?
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  08седем9010З60
                  MAKE RALLY NOT WAR
                  Confidence in Motion

                  Коментар


                  • #54
                    Re: Samsung Galaxy S III

                    Вече цената му е около 900 лева, добър телефон е (разглеждал съм го набързо), дисплея е много по добър от на S2, (и него само съм го разглеждал) процесора също, а и честно да си призная на такива ревюта много не им вярвам.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Samsung Galaxy S III

                      Дани, това все пак са 900лв.
                      Като съотношение цена-качество, не е ли по-добре Нексус? (стария, на Самсунг) Като му се направи поддръжката от Гугъл си гарантираш всички бъдещи ъпдейти. Пък и е 300-350лв. надолу от С3.
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар


                      • #56
                        Re: Samsung Galaxy S III

                        По принцип е въпрос на вкус, за мен лично напоследък няма нито един телефон който да няма по някакъв проблем - я няма слот за карта (всички нексуси, даже и новия), я екрана е гаден, или камерата снима супер лошо, или батерията не се сменя и е малка.

                        Стария нексус е скъп според мен - за 5мп камера с двуядрен процесор и 16гб вградена памет без слот за допълнителна, батерията също е малка за този огромен екран, като оставим всичко това и на мен ми харесва процесора на S3 е четириядрен не знам какво му е видеото но предполагам че и то е с няколко ядра, което води до по малка консумация на ток и много по голяма производителност.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Samsung Galaxy S III

                          Е да и ти си прав, ама пък като се замислиш, от 4-те ядра на С3-ката, колко работят пълноценно? Американската версия на телефона е с 2 ядра, а разлика в бързината почти няма.
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          08седем9010З60
                          MAKE RALLY NOT WAR
                          Confidence in Motion

                          Коментар


                          • #58
                            Re: От: Samsung Galaxy S III

                            А недей така работят си добре ядрата а и хабят по малко ток - което е важно, на С2 и С3 много ме дразини интерфейса, по грозен е дори и от този на ай фон, ако имам някога такъв телефон на дали ще изкара повече от няколко дена преди да го рутна и да си сложа къстъм ром или да си попреработя оригиналния. А толкова пари за телефон, който трябва да си го направя за да ми харесва няма да дам

                            Бих предочел нексуса единствено заради ъпдейтите - няма как за него са най много, а и интерфейса ми харесва. Не знам защо при положение, че новия нексус в гугъл с 8гб излизаше 299 долара, другия с 16гб 340 долара или нещо подобно в българия ще се продава за 1000 лв - в момента от гугъл не може да се види цената. Дават, че го няма за БГ.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Samsung Galaxy S III

                              Не трябва да се префлашва нищо. Въпрос на настройки е. А и ако не си си играл със S2 и S3, за какво говорим?
                              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                              Коментар


                              • #60
                                Re: Samsung Galaxy S III

                                И двата съм ги разглеждал набързо, настройки на кое? на мен не ми харесва цялото UI начело с лънчера. Ако инсталираш допълнителен той обикновенно не е правен да ползва системните променливи - защото трябва да може да работи на много модели и версии - и съответно няма да е същото като флешнат такъв.
                                Съответно си трябва роот. А рутна ли го заради лънчера съответно веднага бих му сменил и кърнела, защото има доста по добри от стоковите.

                                Общо взето в момента би ми харесал стария нексус със камерата и процесора на С3 със слот за допълнителна карта и със сменяема батерия
                                То поне много мрънкам за това съм с HTC Desire Bravo което няма даже допирни точки с който и да е от горепосочените модели

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X