Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Samsung Galaxy S III

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Samsung Galaxy S III

    Аз ползвам Галакси SIII,преди това имах I phone 4S.
    На допир ябълката се усеща като по-качествен,но всичко свършва до там.
    Самсунга е в пъти по-добрия телефон.Аз доста работя с телефона си и нямат допирни точки като функционалност.Много от добрите приложения са безплатни за андроида.Голямият дисплей ми е супер удобен.За гореспоменатият звук нямам наблюдения,не използвам телефона за плейър.Според мен Епъл имат нужда от по-голям дисплей и малко повечко екстри вградени в iOS.

    Коментар


    • #77
      От: Samsung Galaxy S III

      Нека не влизаме в полемики iOS vs Android, защото това вече сме го дъвкали в друга тема.
      LZ1PER

      Коментар


      • #78
        От: Samsung Galaxy S III

        Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
        ... и с 18 млн. продажби до Ноември 2012. С 2млн. повече от Айфон 4S.
        Бих Ви замолил да се спрете, колега. Всички разбрахме, че не Ви харесва, но професионалото Ви мнение май не се споделя с няколко милиона собственици, което го прави немеродавно и крайно субективно. При това, без да коментирам способността Ви да критикувате ниското качество ма компоненти от световен производител. Бих помолил тук да споделяте лични впечатления и то, без да досаждате с безкрайни обиди относно продукта, който и да е бил той.
        http://www.phonearena.com/phones/com...ones/5106,6330

        User raitinga мисля си казва думата... Явно потребителите са на моето мнение...

        П.С. Мразя iPhone, ама в случая звука му е няколко нива по-добър....

        Коментар


        • #79
          От: Samsung Galaxy S III

          Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
          http://www.phonearena.com/phones/com...ones/5106,6330

          User raitinga мисля си казва думата... Явно потребителите са на моето мнение...

          П.С. Мразя iPhone, ама в случая звука му е няколко нива по-добър....
          Ама ОК бе човек, ама виж заглавието на темата и стига си писал извън нея! Тук не сравняваме двата телефона, тук говорим за Android OS и по-конкретно за Samsung
          LZ1PER

          Коментар


          • #80
            Re: Samsung Galaxy S III

            "Exynos 4412 32nm CMOS 1.4GHz quad-core ARM процесорът е същия като на Apple A5 rev 2 APL2498 и да, Самсунг предостава енда част от хардуера на Apple. Още допирни точки между фирмите е камерата която е направена от sony, интересното е че камерата може да бъде открита в iPhone 4S но в самсунг е нова разработка"

            В интерес на истината не виждам какво е постно на платката при положение, че целия телефон е няколко чипа - стандартно за всеки андроид

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:iPhone.jpg
Прегледи:1
Размер:82.8 КБ
ID:5453835Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s3.jpg
Прегледи:1
Размер:54.4 КБ
ID:5453836

            Няма как вътре телефона да е лампов а да е дебел няколко милиметра.

            В крайна сметка, ще цитирам Морския,
            IPhone4S - имаме 2 броя които са в обръщение във фемилито и 2 броя SGSIII - сравнението е направено преди малко...с различни формати - avi,mp3,mp4,flv - всичко е един дол дренки ако питаш мен!
            Да добавя и платката на флагмана на SONY ей така за сравнение.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:xperiatfcc9.jpg
Прегледи:1
Размер:45.5 КБ
ID:5453843Натиснете снимката за да я уголемите

Име:xperiatfcc13.jpg
Прегледи:1
Размер:51.4 КБ
ID:5453844
            Последно редактирано от Daniel; 14-02-13, 09:57.

            Коментар


            • #81
              От: Re: Samsung Galaxy S III

              Платката на С3 е с доста по малко елементи от тази на С2.Не винаги може всичко да се вкара в основните интегрални схеми според мен и мисля че С2 е по добре от тази гледна точка.Със сигурност като платка С3 им е по евтина като себестойност.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • #82
                Re: Samsung Galaxy S III

                Процесор е нова разработка и това му трябва като елементи извън него - нормално е да е по бедна платката, това според мен не е никакъв проблем. За пример ще ти кажа че първите гигабитови лан карти баха огромни а в момента има 1 чип на тях СЪщото е и с видеокартите - когато излизат са огромни с едни охладители навсякъде, а след година същия чип е с едно малко радяторче на него
                Нормално е света се развива - чакам да видя в скоро време и телефон с един чип. В никакъв случай това не говори че телефона е по лош от с2.

                А ти не си прав за лаунчера и кърнела. Смених за единица време много "къстъм"-и и накра се спрях и започнах да си ползвам само стоковия. Къстъмите, по-наточени, повече глезотии, ама все нещо не им работеше. А стоковия, рано или късно излиза със същите глезотии.
                А от както имам Галакси, първо 1 после и 2, съм само с един лънчер, който си работи прекрасно и нищо не ми липсва.
                Не казвам, че нещо липсва - имат си всичко - просто са супер грозни Кажи сега кой лънчър ползваш
                п.с. Между другото стоковия с малко работа по него си е чудесен ром. Като махане на всички боклуци нов лънчър може би деодекс, гпс фикс и т.н.
                Последно редактирано от Daniel; 14-02-13, 10:32.

                Коментар


                • #83
                  От: Samsung Galaxy S III

                  Единственото, което ме впечатли и го забелязах като недостатък, а при айфона го нямаше (първия клип), е отблясъците, когато снимаш срещу (и не само) слънцето. Вижда се на 2:00 минута. Сигурно има начин за преборването на това нещо,но аз не го знам.
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #84
                    От: Re: Samsung Galaxy S III

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    .... Не казвам, че нещо липсва - имат си всичко - просто са супер грозни Кажи сега кой лънчър ползваш
                    п.с. Между другото стоковия с малко работа по него си е чудесен ром. Като махане на всички боклуци нов лънчър може би деодекс, гпс фикс и т.н.
                    Go Launcher EX

                    Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                    http://www.phonearena.com/phones/com...ones/5106,6330

                    User raitinga мисля си казва думата... Явно потребителите са на моето мнение...

                    П.С. Мразя iPhone, ама в случая звука му е няколко нива по-добър....
                    Стига глупости, моля. Колко човека са го гласували това. Осем или девет С какъв телефон си в момента?
                    Последно редактирано от Pacific; 14-02-13, 13:15.
                    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                    Коментар


                    • #85
                      Re: Samsung Galaxy S III

                      Аха знам го, не е лош, много мазно работи но яде много батерия, малко е тежичък за по старички телефони с 1гх процесор и 512 рам, тоест върви много добре но заема много ресурси. Иначе има повече от нужното като екстри и уиджети

                      Коментар


                      • #86
                        От: Re: Samsung Galaxy S III

                        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                        Аха знам го, не е лош, много мазно работи но яде много батерия, малко е тежичък за по старички телефони с 1гх процесор и 512 рам, тоест върви много добре но заема много ресурси. Иначе има повече от нужното като екстри и уиджети
                        Абсолютно вярно. Четох някъде, че консумацията му е с 20-тина % повече, но така съм свикнал с глезотиите, че няма махане. Като цяло, Джели Бима харчи много и, като че ли тия 20% не се усещат.
                        LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                        Коментар


                        • #87
                          Re: Samsung Galaxy S III

                          Като цяло, Джели Бима харчи много
                          Това е интересно не би трябвало да е така - ъпдейтвал ли си го телефона или си дойде с желето, ако си го ъпдейтвал направи ли фактори ресет преди това, защото се оказва, че понякога някои апп започват да циклят и си хапват от батерията. Не знам самсунга дали е така но на ХТЦ то се случва понякога. Ако си с рутнат ром направи си една калибрация на батерията (ако си ъпдейтвал), понякога при ъпдейт не се зачиства праволно бин файла в който се записва как ром-а яде батерия, този файл трябва да се изтрие за да може новия ром да си направи нов, има апп в Гплей ако не ти се занимава.
                          Последно редактирано от Daniel; 15-02-13, 10:05.

                          Коментар


                          • #88
                            Re: Samsung Galaxy S III

                            Относно дисплея - пак може много да се спори АМОЛЕД има само по наситено черно заради амолед осветлението, иначе като детайлност сонито грам не му отстъпва - даже е много нагоре, дисплея на сонитата няма въздух между стъклото и дисплея и дава малко по убедително изображение и доста добър ъгъл на видимост.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:display.jpg
Прегледи:1
Размер:71.5 КБ
ID:5453959

                            На Xperia T дисплея е 336ppp. и с bravia engine се справя доста задоволително.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Re: Samsung Galaxy S III

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              Това е интересно не би трябвало да е така - ъпдейтвал ли си го телефона или си дойде с желето, ако си го ъпдейтвал направи ли фактори ресет преди това, защото се оказва, че понякога някои апп започват да циклят и си хапват от батерията. Не знам самсунга дали е така но на ХТЦ то се случва понякога. Ако си с рутнат ром направи си една калибрация на батерията (ако си ъпдейтвал), понякога при ъпдейт не се зачиства праволно бин файла в който се записва как ром-а яде батерия, този файл трябва да се изтрие за да може новия ром да си направи нов, има апп в Гплей ако не ти се занимава.
                              Бим-а е след инсталация, т.е. след резет и всичко останало, но съдейки по коментарите в разни форуми, това си му е болест. Не мисля, че въпрос на калибрация, въпреки, че нищо не коства да пробвам.
                              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                              Коментар


                              • #90
                                От: Samsung Galaxy S III

                                На един колега S3-то днес поиска ъпдейт и след това дисплея иглежда като негатив или някакъв друг ефект. Дори камерата е все едно инфра ред. Каде да бръкна, за да го оправя?
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X