Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Samsung Galaxy S III

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Samsung Galaxy S III

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    ....С това няма никакъв шанс да се съглася, ако има офоциално драйвери за модела, AOSP рома е много по добър поради простата пречина, че я няма плявата която е добавена от фирмите производители на телефона.....
    Dани, споделям факт, не знам как може да се търси съгласие Можеж би, изчиствайки стоковия от глупости, писачите слагат други подобни, знам ли. За един - едно е важно, за друг - друго. Но, е факт, че телефона ми е по стабилен със стоковия ром.
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • Re: Samsung Galaxy S III

      Кофти направен ром, кажи за кой телефон става въпрос и за кой ром, факт е, че ако официалния ром е ICS напимер а ти качваш JB което дефакто го няма за твоя модел телефон е възможно рома да не работи добре. Ако обаче официално е излязла JB версия - това означава, че има вече драйверите нужни за модела, пречината да крашва един ром е просто - лошо направен.

      примерно, за ХТЦ дезаер най добрите ромове са на GB 2.3.7 за тях има всичко нужно и проблемите са да не кажа никакви, докато ICS/JB ромовете имат точно проблемите които описваш.

      Коментар


      • От: Samsung Galaxy S III

        Как да го настроя да уведомява звънящите ми на втора линия, че в момента говоря?
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Samsung Galaxy S III

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          Как да го настроя да уведомява звънящите ми на втора линия, че в момента говоря?
          А сега какво се случва докато говориш?
          Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
          BMW F650CS
          Радо о885 5о 59 5о

          Коментар


          • От: Samsung Galaxy S III

            Изключи изчакващото повикване.
            Отиваш на Телефон-->Настройки повиквания-->Допълнителни настройки--> махаш чавката от "Изчакващ разговор".
            Така ще им дава заето докато говориш.

            Коментар


            • От: Samsung Galaxy S III

              Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
              А сега какво се случва докато говориш?
              Ме не ме уведомява, но търсещия ме- не.
              Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
              Изключи изчакващото повикване.
              Отиваш на Телефон-->Настройки повиквания-->Допълнителни настройки--> махаш чавката от "Изчакващ разговор".
              Така ще им дава заето докато говориш.
              Това е лесно, но предпочитам да уведомява като всички телефони за по 50 стотинки...
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Samsung Galaxy S III

                Питай си оператора. Трудно ли е?
                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                Коментар


                • От: Samsung Galaxy S III

                  Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                  Как да го настроя да уведомява звънящите ми на втора линия, че в момента говоря?

                  Само Мтел не предлагат тази услуга и немога да разбера защо? Според мен от телефона няма как - зависи от оператора.
                  На другите оператори казва някакво стандартно съобщение.

                  А аз неискам да си спирам втората линия, за да разбирам кой ме търси.

                  Коментар


                  • От: Samsung Galaxy S III

                    От 15 години съм абонат на Мтел и досега винаги е имало такава функция, с какъвто и апарат да съм бил. За това не мислех, че трябва да питам оператора, а че аз не знам как.
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Samsung Galaxy S III

                      И аз съм на Мтел и нищо не казва на този дето ме търси...

                      Коментар


                      • От: Samsung Galaxy S III

                        Айде от мен един подарък за всички. Довечера ще си го махна, така че който успял, той е спечелил... Проверено, работи на III-ката.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • От: Samsung Galaxy S III

                          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                          Айде от мен един подарък за всички. Довечера ще си го махна, така че който успял, той е спечелил... Проверено, работи на III-ката.
                          А защо не напишеш какво е?
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • От: Samsung Galaxy S III

                            Навигон. Имам го от една година. На мене ми допада. Минусът е, че няма карта за номерата на блоковете...
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Samsung Galaxy S III

                              Как се инсталира?

                              Разрешавате инсталация на apk от неизвестни източници:

                              Маркирате активно Settings => Security => Unknown sources

                              Копирате .apk файла от този торент в MicroSD картата или паметта на смартфона.

                              След половинчас махам файл.

                              Коментар


                              • От: Samsung Galaxy S III

                                Защо понякога не иска да зареди страница през wi.fi-то? Натискам, чакам... Едно от три става и то с изчакване. На две-три мрежи става едно и също. След два дни се оправя. После пак. Като изключа wi-fi-то полита. И сега го изключих, та да напиша това.
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X