Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Samsung Galaxy S III

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Samsung Galaxy S III

    Слаб сигнал до рутера или нещо не се разбират.
    След два дни се оправя
    Това ме притеснява, но трудно, ще намериш от какво е, пробвай да рестартираш рутера докато няма сигнал и погледни дали се е вързал за него, а не за някой свободен спот. Някъде имаше опция в телефона дали автоматично да се свързва със свободни рутери. Не съм сигурен на самсунга какво има - не съм си играл с такъв телефон, но сигурно е подобно на другите.

    Коментар


    • От: Samsung Galaxy S III

      По еднакъв начин се държи и с домашния, и със служебния, и със свободните рутери, когато е в м... цикъл. Това, с рестартирането, го правя редовно. Връзва си се. Сигналът е на фул. Забелязах, обаче, че пощи и други сайтове сякаш си вървят...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Re: Samsung Galaxy S III

        Грешка. Не вървят. Щеше да е странно. Пробвах пак и си е по същия начин. Едно от три зареждания.
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Re: Samsung Galaxy S III

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          Грешка. Не вървят. Щеше да е странно. Пробвах пак и си е по същия начин. Едно от три зареждания.
          Този проблем все още ми е актуален, но само на домашната мрежа. Не знам кое да изхвърля? Рутера или телефона... Плащам за 50 мб, а ползвам нет през картата....
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • Re: Samsung Galaxy S III

            Евгени никакъв шанс няма, някой да ти отговори без да е видял и тествал, общо взето тези проблеми трудно се диагностицират и решават, може да не се харесват с криптирането на рутера, може и рутера да го спира, може да ти прекъсва мрежата на телефона, може антената на телефона да прекъсва, общо взето може да е всичко, но ако на другите рутери работи добре аз бих сменил рутера, може да не е това проблема но е най логичен.

            Коментар


            • От: Samsung Galaxy S III

              Можеш да пробваш със смени на режима на рутера... Например да го ограничиш на 20Mbps. Понякога като не се разберат с устройството, и започва едно 'скачане' по параметрите, което практически заема цялото време. От рода - 'аз съм бърз'->'отсрещния не ме чува добре, ще намаля скоростта'->'отсрещния ме чува добре, и устройството му е супер, ще пробвам да вдигна скоростта'-> 'отсрещния не ме чува добре, ще намаля скоростта'...
              И така си цикли, като практически цялото време преминава в договорки за новите параметри...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Samsung Galaxy S III

                Всички други устройствя работят добре с тоя рутер. Ще го заменя поне за тест... Благодарско за съветите!
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • Re: Samsung Galaxy S III

                  Отделно виж на кой канал е рутера, ако е 12 или 13 го смени на по нисък, имаше една простотия, че телефоните не работеха на тези канали.

                  Коментар


                  • От: Re: Samsung Galaxy S III

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Отделно виж на кой канал е рутера, ако е 12 или 13 го смени на по нисък, имаше една простотия, че телефоните не работеха на тези канали.
                    Ъъъъъ, това не знам дали не ми е над нивото на компетентност..
                    Хич ли не работят, или само от време на време?
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • Re: От: Re: Samsung Galaxy S III

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Ъъъъъ, това не знам дали не ми е над нивото на компетентност..
                      Хич ли не работят, или само от време на време?
                      Различно, в зависимост от телефона.
                      Влиза се в рутера, намира се канала на радиото и се сменя. Не е много сложно. Ако канала е на автоматично тогава рутера върти каналите в зависимост от ефира и проблема ще е от време на време.

                      Коментар


                      • От: Samsung Galaxy S III

                        Значи, подредих трите самсунга един до друг. И с трите съм във форума. Чаках моя да забие. Като изписа "възникна грешка в мрежата" , другите два си летяха. След това се отпуши и моя. После пак умря... Дали не му пречи някое приложение?
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Samsung Galaxy S III

                          И горния пост го пуснах от телефония нет, че заби...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • Re: Samsung Galaxy S III

                            Може и проблема да ти е в телефона, първо си виж канала на рутера. Ако на друг рутер не го прави явно проблема е в разбирателството между рутера ти и телефона.

                            Всичко може да е, даже и модула на телефона ти да прекъсва.

                            Коментар


                            • От: Re: Samsung Galaxy S III

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              Може и проблема да ти е в телефона, първо си виж канала на рутера. Ако на друг рутер не го прави явно проблема е в разбирателството между рутера ти и телефона.

                              Всичко може да е, даже и модула на телефона ти да прекъсва.
                              На други рутери е ракета...
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • Re: Samsung Galaxy S III

                                Значи не се разбират с рутера. Виж му там това за каналите което ти писах.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X