Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варна до... :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Варна до...

    Африканското го предпочитам със самолет
    Районите са доста непознати за мен (освен няколко острова), и съответно липсата на информация води до сериозно притеснение, особено имайки предвид, че има доста размирни райони...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Варна до...

      Жесток
      878511557

      Коментар


      • От: Варна до...

        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
        Жесток пътепис! Жалко ,че свърши
        Много точно написано.
        Четях го винаги през всяко свободно време и се чудя как Жоро има времето и търпението да сътвори такова готино произведение.
        Респект!
        Като си помисля за моите скромни пътувания-те са само разход на храна, напитки и гориво, т.е. нищо полезно за Вас.
        Благодаря! Максимално се изкефих.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: Варна до...

          Суперпътепис!!! Наистина много добър.
          Табелата на колонката в Германия означава ДО 7%.
          Винаги към се чудил как тия типове в тия северните(в случая страни) страни изучавата децата си като живеят в такива къщи по 5 в град, а ние се натискаме по апартаментите в градовете и съпътстващата ги лудница, за да е удобно на малките за училище?
          Нямат ли и те същите желания като нас? Как стои при тях въпроса?

          Коментар


          • От: Варна до...

            Благодаря...
            Табелката пише до 7%, а в инструкцията на автомобила пише, че се препоръчва до 5%... Затова и спорихме с продавачката... То какъв спор- тя не знаеше друг език освен немски, а на мен немския ми речник е само от 'онези' филми
            Относно северняците - особено хора са... И за съжаление особено на севера в по-малко населените райони бе видимо израждането на хората - гледаш празни погледи... Или направо налудничави...
            Така, че желанията им явно се различават от нашите...
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Варна до...

              Актуален вариант с малко повече снимки и видео : http://slowtraveler.net

              Чудя се каква мелодия/музика да слагам към клипчетата (звука умишлено го махам, че понякога не е много за слушане )
              Някой може ли да подскаже източник на ЛЕГАЛНА приятна музика, която да може да бъде прикрепена към клипчетата (да, идеалния случай е музика от държавата, в която е клипчето, ама ще е много трудоемка)...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Варна до...

                По-добре не слагай. Мен музиките по клипчетата много ме дразнят и в 99% от случаите издържам по няколко секунди преди да спра да гледам. Който иска ще си пусне музика по свой вкус.

                Коментар


                • От: Варна до...

                  От друга страна пък който го дразни, винаги може да си спре 'локално' музиката...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X