Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Големите наклони - снимки и цифри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Големите наклони - снимки и цифри

    Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
    Бях го забравил там,не,малко по-надолу е това за което говорим.Вместо да завиеш надясно за перките,продължаваш направо и излизаш на тази хижа.По-стръмно е от това,което си пробвал.
    Това е от най-стръмните баири, които съм виждал.
    Особено в посока от ветрогенераторите.
    Това лято го минах с байк(бутане естествено).
    Докато се сурках надолу към дола, от към ветрогенераторите го изкачи кросов мотор с голяма засилка.
    От отбивката на асвалта към паметника, ГПС ще ви прекара през наклона ако му зададете по-късо разстояние и крайна точка Трявна.

    Коментар


    • От: Големите наклони - снимки и цифри

      Малко да съживим темата, не е някакъв огромен наклон в никакъв случай, но е приятно за качване, изисква известна концентрация, а гледката към тракийското поле е "един път", особено в ясно време.
      Преди два дена бях със Санта Фе-то над Белащица, от доста време ме блазнеше едно баирче. Наклона в най-стръмната част е 20-на градуса. В долната част е сравнително стабилна основата въпреки множеството камъни, но в горната част става още по-стърмно и е само камък навсякъде - яко друсане. Поне не нарязах гумите. За първи път ме хвана шубе при спускане на баир - стръмно и с много камъни (малки, ама се свлича). Покрай мен мина ендурист по едно време, не знам дали е от форума. Пътчето продължава из гората някъде, ама ми стана тясно, та се върнах. Снимки за жалост имам само от слизането, забравих на качване да пусна клип да направи.
      Ето мястото:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.png
Прегледи:1
Размер:1.14 МБ
ID:5626063
      Координати: 42.0656754, 24.7443966

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141129_124946.jpg
Прегледи:1
Размер:423.2 КБ
ID:5626064
      Като ориентир ползвах облаците, доколкото знам те са хоризонтални - излиза някъде около 18 градуса, нагоре имаше и по-стръмен участък, ама не ми беше до снимки. Дървото не го гледайте, видимо беше "криво".
      Последно редактирано от Dino; 01-12-14, 00:42.
      Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
      Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
      Volkswagen Bora AKL

      Коментар


      • От: Големите наклони - снимки и цифри

        Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
        .... Пътчето продължава из гората някъде, ама ми стана тясно, та се върнах.
        Излиза на параклиса Въведение Богородично на пътя Куклен - Гълъбово. Има и отклонение за параклиса Йоан Рилски над Куклен ама до там само, ако си прежалил боята.
        Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
        Opel Frontera V6

        Коментар


        • От: Големите наклони - снимки и цифри

          Някои да е пробвал над сеславския манастир, има два насипа единия по малак другия по голям, и по двата са се качвали мотори ноо с джипа не посмях нито на доло нито на горе единия е около 200м за стръмно не знам ама ми се вижда отвесно почти.
          Ще потърся снимки от там но мися че това е истински баир

          Коментар


          • Здравейте всички, страхотна тема, прочетох я с интерес. Да се похваля и аз с първия стръмен баир който изкачих с китаеца, за мен това си е бая баир, за вас едва ли ще е кой знае какво. Намира се над с. Желява.
            Поздрави!

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CYMERA_20170621_063842.jpg
Прегледи:1
Размер:543.2 КБ
ID:5757077
            Ето я снимката, нещо не се е качила първия път.
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 01-07-17, 08:14.

            Коментар


            • От: Големите наклони - снимки и цифри

              Първоначално публикуван от Meraklii4o Преглед на мнение
              Някои да е пробвал над сеславския манастир, има два насипа единия по малак другия по голям, и по двата са се качвали мотори ноо с джипа не посмях нито на доло нито на горе единия е около 200м за стръмно не знам ама ми се вижда отвесно почти.
              Ще потърся снимки от там но мися че това е истински баир
              Не смятам ,че е разумно да ги пробваш..
              Камо ли пък надолу!
              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

              Коментар


              • Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Големите наклони - снимки и цифри

                  Нещо не е излязъл клипа по-горе. https://www.youtube.com/watch?v=9bZGcAkljjE 40 градуса е първото катерене.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X