Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Големите наклони - снимки и цифри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Големите наклони - снимки и цифри

    Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
    АКо това е искачването за което си мисля някой даже на влакче го качвахме с прикачен още един джип отзад!
    Точно това вие го пропуснахте.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Големите наклони - снимки и цифри

      Днес решихме да пробваме една могила край Стара Загора ,която преди е качвана неколкократно ,но днес си остана непревзета - даже за малко Марин щеше да обърне Тойотата.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0859-2.jpg
Прегледи:1
Размер:118.5 КБ
ID:5315280
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • От: Големите наклони - снимки и цифри

        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
        Днес решихме да пробваме една могила край Стара Загора ,която преди е качвана неколкократно ,но днес си остана непревзета - даже за малко Марин щеше да обърне Тойотата.[ATTACH=CONFIG]377903[/ATTACH]
        Много поучително и полезно видео...и късметлийско.
        Поздрави за задружните усилия!
        Ако насочването беше като за трудно препятствие (с притеснение, а не със увереност ) щеше да го качи.
        Само предположение - с тази Тойота този колега го е качвал предишен път . Безпроблемно .......така си мисля.
        Добре си прекарвате ............заралиите.......

        Коментар


        • От: Големите наклони - снимки и цифри

          Не прочетох цялата тема,отгоре отгоре я разгледах,а искам да питам,някой катери ли скалата до Тъжа ? Че съм от там и винаги ми е правила впечатление тази въпросната.

          И аз ще се включа тия дни с пробвани места.

          http://www.youtube.com/watch?v=G897pnsn_ik


          Това е кръщението ми в катеренето.Наклона е над 35 градусов.Могилата е до с. Копринка.
          Последно редактирано от feikot; 19-11-11, 23:29.
          Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
          feikot@abv.bg
          Обратно дороги - НЕТ !

          Коментар


          • От: Големите наклони - снимки и цифри

            Ако говорим за едно и също според мен без асистенция си е самоубийство !
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Големите наклони - снимки и цифри

              Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
              Не прочетох цялата тема,отгоре отгоре я разгледах,а искам да питам,някой катери ли скалата до Тъжа ? Че съм от там и винаги ми е правила впечатление тази въпросната...
              На 2 пъти много съм се изкушавал да се пробвам, но пусто, като знам, че една грешка и си %№$% майката... не посмях. И двата пъти бях сам и без грам екипировка, иначе би трябвало да може да се качи. Това ако говорим за същата скала де, по пътя към хижите.

              @Баклов: това коя могила е, че нещо не можах да се ориентирам (срам...)?
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • От: Големите наклони - снимки и цифри

                Еее то там си е ... поне да си закачен отпреде,най-малко...Иначе е много приятна тая скала,пролетта като се нагрее да легнеш по гърбина там.

                Някой катерил ли е до ветропарка на Бузлуджа,до хижа Бедек ония баир.Той там вече си е ....
                Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                feikot@abv.bg
                Обратно дороги - НЕТ !

                Коментар


                • От: Големите наклони - снимки и цифри

                  Някой катерил ли е до ветропарка на Бузлуджа,до хижа Бедек ония баир.Той там вече си е ....[/QUOTE]

                  Вчера бях там,но следите са от мотори.
                  0898496264 -Пламен

                  Коментар


                  • От: Големите наклони - снимки и цифри

                    Еее не,следите са от 4 колесно.Като слезеш на Бедек,ама не на самата хижа,а на 150 метра от нея,където е отбивката (гледаш сградата) зад тебе в дясно се пада това.Има нещо като трафопост или някаква постройка или нещо от сорта.В четвъртък,ако си навит,ще се качим.
                    Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                    feikot@abv.bg
                    Обратно дороги - НЕТ !

                    Коментар


                    • От: Големите наклони - снимки и цифри

                      Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
                      Еее не,следите са от 4 колесно.Като слезеш на Бедек,ама не на самата хижа,а на 150 метра от нея,където е отбивката (гледаш сградата) зад тебе в дясно се пада това.Има нещо като трафопост или някаква постройка или нещо от сорта.В четвъртък,ако си навит,ще се качим.
                      Да точно за там говоря,но следата е доста тясна за джипка.тази седмица съм втора смяна и съм свободен чак в събота.
                      0898496264 -Пламен

                      Коментар


                      • От: Големите наклони - снимки и цифри

                        Е нищо,аз може да се кача да видя какво става,защото в събота и неделя съм зает,а за по-напред може времето да не позволи.
                        Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                        feikot@abv.bg
                        Обратно дороги - НЕТ !

                        Коментар


                        • От: Големите наклони - снимки и цифри

                          Понеже се говори за наклони, това тунингово приспособление за индикация на страничен и надлъжен наклон го изхвърлих от Наварата. 'Ного е фйешън.


                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • От: Големите наклони - снимки и цифри

                            Вальо ако ше го фърляш може ли към мен? Имам една идейка за употреба
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Големите наклони - снимки и цифри

                              Първоначално публикуван от diuks Преглед на мнение
                              Някой катерил ли е до ветропарка на Бузлуджа,до хижа Бедек ония баир.Той там вече си е ....
                              Вчера бях там,но следите са от мотори.[/QUOTE]

                              Това лято имахме експедиция "Емине-Ком". На Бузлуджа качвахме един доста стръмен баир, като на върха имаше перки, а в основата беше къщичката на охраната. Не знам дали говоря за същото място. Големия процент от изкачването не беше нищо особено, но към края има един по-стръмен участък на който моята витара умря поради свършването на конете в двигателя. После след малко ремонт успях да го кача без проблем.

                              Над Сопот има изкачване към станцията на лифта-там също не ми стигна мотор за един участък от 50 метра. Малко преди станциата.
                              Ако сега отида на тези места няма да ми направят същото впечатление, но и сега, и тогава са си сериозни изкачвания. Особено над Сопот(мисля над 7 километра непрекъснато изкачване с онзи по-стръмен участък накрая). Първия път си е сериозен хард.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Големите наклони - снимки и цифри

                                Бях го забравил там,не,малко по-надолу е това за което говорим.Вместо да завиеш надясно за перките,продължаваш направо и излизаш на тази хижа.По-стръмно е от това,което си пробвал.
                                Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                                feikot@abv.bg
                                Обратно дороги - НЕТ !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X