Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Големите наклони - снимки и цифри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Големите наклони - снимки и цифри

    Първоначално публикуван от JC_Явор Преглед на мнение
    Първото изкачване завършва с праг и скок след това и после се молиш на Господ като си дал цялата газ примерно ..
    Ако е това което си мисля не е нещо особено трудно, щото е късо. Там проблема е да не опреш по корем.

    Първоначално публикуван от JC_Явор Преглед на мнение
    Другото интересно място е изкачването в Железница, дето има просека нагоре, над асфалтовия път! Мисля, че и там му викаха банята
    Това виж вече няма качване
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Големите наклони - снимки и цифри

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Ако е това което си мисля не е нещо особено трудно, щото е късо.
      Е за това говоря, за мен си е особено трудно, а някои може и на задно да го качват принципно ...щото четох разни глупости преди това ...

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 104.jpg
Прегледи:1
Размер:108.1 КБ
ID:5300409
      sigpic УАЗ-452

      Коментар


      • От: Големите наклони - снимки и цифри

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        ... Това виж вече няма качване
        А, що да няма? Има, ама си требе power ...


        На Киа-та малко не й достигна на времето.

        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Големите наклони - снимки и цифри

          Първоначално публикуван от JC_Явор Преглед на мнение
          Е за това говоря, за мен си е особено трудно, а някои може и на задно да го качват принципно ...щото четох разни глупости преди това ...
          Тцъ, не това

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          А, що да няма? Има, ама си требе power ...


          На Киа-та малко не й достигна на времето.
          До горе не знам някой да се е качвал
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Големите наклони - снимки и цифри

            Чавдаре, а нещо качвало ли го е изобщо този баир ?
            Защото съм слушал разни ловдийски истории
            sigpic УАЗ-452

            Коментар


            • От: Големите наклони - снимки и цифри

              Първоначално публикуван от JC_Явор Преглед на мнение
              Чавдаре, а нещо качвало ли го е изобщо този баир ?
              Защото съм слушал разни ловдийски истории
              Аз не съм виждал, а и не съм чувал. Което не значи, че не може да се е случило.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Големите наклони - снимки и цифри

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Ей, много те е наплашило това баирче. Дъъълго, дъъълго, колко да е дъъълго ?!? Малко над 800 м. Под 3 минути с лежерна разходкаджийска скорост от около 20 км/ч.Ако на някой му кипва чайника, да вземе да си оправи охладителната система.
                Виждал съм зимата една тоята 4рънър май беше да ходи кара понея, иначе не е голям наклона на бавните газката си минава като по магистрала. Някой да е качвал голямата писта на ь. Здравец, че съм и хвърлил око от край време
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 07-09-11, 08:24.
                Газ 69 2.4i
                Густо майна, пътят свърши !!!
                GSM: О895 7О6О59

                Коментар


                • От: Големите наклони - снимки и цифри

                  Пред мен на банята в Железница са се качвали два джипа - съответно Иво Върбанов с Toyota 2.4бензин и Иван Маринов с Pajero 3.0. На Кията и идваше една идея по-дълга първата бавна и горе губеше мощност и се оровваше !
                  RB Patrol Team

                  Коментар


                  • От: Големите наклони - снимки и цифри

                    Здравейте колеги,някой ще сподели ли информация относно един наклон на Люлин планина от бившото поделение на връх Дупевица към Мало бучино, виждал съм няколко пъти колеги да спускат към Бучино но не и да се катери някой, дали е възможно изобщо ,наклона изглежда много сериозен
                    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                    Коментар


                    • От: Големите наклони - снимки и цифри

                      Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
                      Здравейте колеги,някой ще сподели ли информация относно един наклон на Люлин планина от бившото поделение на връх Дупевица към Мало бучино, виждал съм няколко пъти колеги да спускат към Бучино но не и да се катери някой, дали е възможно изобщо ,наклона изглежда много сериозен
                      Няколко пъти съм се спускал и качвал.Маршрут Владая,връх Дупевица,Андреева скала, Мало Бучино.
                      Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                      Коментар


                      • От: Големите наклони - снимки и цифри

                        Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
                        Здравейте колеги,някой ще сподели ли информация относно един наклон на Люлин планина от бившото поделение на връх Дупевица към Мало бучино, виждал съм няколко пъти колеги да спускат към Бучино но не и да се катери някой, дали е възможно изобщо ,наклона изглежда много сериозен
                        Не знам при мокро как е, но при сухо не е проблемен.
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Големите наклони - снимки и цифри

                          Скромно каменисто старопланинско баирче, част от трасето на "Нови Искър 4х4", подготвено от vladyas

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1250794.jpg
Прегледи:1
Размер:117.0 КБ
ID:5306371

                          На картинката е началото на приятното, около 500-метрово катерене.
                          Измерено по трака, наклонът излиза средно около 31*, като на места е повече.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bairche_gradusi.jpg
Прегледи:1
Размер:65.4 КБ
ID:5306375
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Големите наклони - снимки и цифри

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Скромно каменисто старопланинско баирче, част от трасето на "Нови Искър 4х4", подготвено от vladyas

                            [ATTACH=CONFIG]365280[/ATTACH]

                            На картинката е началото на приятното, около 500-метрово катерене.
                            Измерено по трака, наклонът излиза средно около 31*, като на места е повече.

                            [ATTACH=CONFIG]365284[/ATTACH]

                            Превзема се на 1-ва бърза, на задно с лека мака
                            RB Patrol Team

                            Коментар


                            • От: Големите наклони - снимки и цифри

                              Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                              Превзема се на 1-ва бърза, на задно с лека мака
                              Е, тя алуминиевата дограма е лекичка. На по-тежките ни трябваше 1-а бавна.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Големите наклони - снимки и цифри

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Е, тя алуминиевата дограма е лекичка. На по-тежките ни трябваше 1-а бавна.
                                АКо това е искачването за което си мисля някой даже на влакче го качвахме с прикачен още един джип отзад!
                                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X