Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за разходка на 13 и 14 януари близо до София.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Едно голямо благодаря на организаторите и от мен. Мисля че с това мероприятие се даде пример как може и трябва да се помисли за всички участници в един такъв голям сбор с цел всички да останат доволни. До нови срещи!
    VITARA, SAMURAI
    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
    RENAULT ESPACE QUADRA
    ...и едно сивикче за града...

    Коментар


    • Първоначално публикуван от vladi333
      Първоначално публикуван от alex_markov
      Публикувам статия от вестник "Регион", с любезното съгласие на нейният автор Васил Иванов - репортера който се возеше с мен

      Имаше както истински “зверове”, така и по-лекотоварни модели като ГАЗ, УАЗ или пък “Лада Нива”.
      Е не може да са всички със зверове като моя
      Може, може

      Коментар


      • Големи благодарности на организаторите и ат мен.Прекарах си един чудесен уикенд.Организацията беше на ниво

        Коментар


        • ето малко снимки от телефона - ще кача и от апарата още малко














          тез двамата - Прегръдка на тъгата "И моъта жипка са потроши .. Ела да си те гушнем"







          и най-добрите имат понякога нужда от помощ

          Коментар


          • разбира се опитах да ръпна по нагорнището белияровер, но се оказа че с тези гуми и аз немога да се кача благодаря на хората които бутаха после и аз бутах

            Коментар


            • http://rapidshare.com/files/12278485/DSCN5656.zip

              това са малко снимки на четирите теглещи се G-класи и едно смешно видео
              НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
              Omnia vincit amor !

              Коментар


              • Това как се тегли

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                  http://rapidshare.com/files/12278485/DSCN5656.zip

                  това са малко снимки на четирите теглещи се G-класи и едно смешно видео
                  така пуснат линка не води доникъде ... !?

                  Коментар


                  • http://rapidshare.com/files/12278485/DSCN5656.zip
                    отваря страница на която трябва да се избере "free" достъп, най-долу в дясно. След това трябва да се изчака около 1 минута, да се попълнят 3-4 букви и цифри (за да се избегне употребата на специализиран софтуер) и се изтегля наведнъж целия архив, съдържащ снимките и клипчето.
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • Пропусна да кажеш че браузера трябва да е Уинбоз Интернет Експлорер

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                        Пропусна да кажеш че браузера трябва да е Уинбоз Интернет Експлорер
                        не е необходимо, аз ползвам Опера
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар




                        • В Пирдоп беше много хубаво. Благодарим за предоставената възможност да се включим във вашата група. С радост бихме участвали и в други мероприятия
                          LC 120
                          My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X