Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Максимална скорост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Максимална скорост

    Твърде категорично изказване от човек дето не знае правилника за движение.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: Максимална скорост

      Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
      В грешка си! Катастрофите стават заради множеството продадени свидетелства за управление на МПС , и любителски и професионални. И защото КАТ не си върши работата ,и е прогнил от корупция.
      Хм, то КАТ ако си вършеха работа, дали щеше да имаш книжка...
      HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

      Коментар


      • От: Максимална скорост

        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
        Твърде категорично изказване от човек дето не знае правилника за движение.
        Виж сега , професионална книжка имам от няколко десетилетия , за това време нямам нито едно ПТП по моя вина , нито един акт за алкохол , минаване на червено , превишена скорост , неправилно изпреварване , ... Правилника съм сигурен , че го познавам по-добре от тебе. В дясната лента е опасно да се движиш с 140 заради нарушената пътна настилка , може да спукаш гума , неравностите може да те изхвърлят от магистралата.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • От: Максимална скорост

          Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
          Хм, то КАТ ако си вършеха работа, дали щеше да имаш книжка...
          Кат ако си вършеха работата , и по знаци и по карти нямаше да има магистрала. Сега ми кажи с какво съм нарушил правилника та кат да ми вземе книжката.
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • От: Максимална скорост

            Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
            Виж сега , професионална книжка имам от няколко десетилетия , за това време нямам нито едно ПТП по моя вина , нито един акт за алкохол , минаване на червено , превишена скорост , неправилно изпреварване , ....
            Да не караш валяк ?
            Майтап де .

            Коментар


            • От: Максимална скорост

              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
              Ако си караш "спокойно със 140/150" но в дясната лента , никой няма да ти "светка".
              Значи, като ми се засилиш изотзад и ми засветкаш, аз трябва да се метна в дясно и да набия спирачки, за да не се забия в движещите се там с 90-100? Що? Щото светкащите сте голямата работа и всички други трябва да ви правят път с поклон?!!?
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Максимална скорост

                Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                В грешка си! Катастрофите стават заради множеството продадени свидетелства за управление на МПС , и любителски и професионални. И защото КАТ не си върши работата ,и е прогнил от корупция.
                Н е е от това, нито от мерака да се правят на голямата работа.

                Всичко е от липсата на контрол.
                Мераклии-бързаци, както и да се надуват с колите пред гажетата има по целия свят.
                Ама не се избиват по пътищата колкото нас.
                Щото си има и камери, и полиция, и работеща система за налагане на наказания. Демек-има контрол.
                А като няма-става като тук.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Максимална скорост

                  Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                  . В дясната лента е опасно да се движиш с 140 заради нарушената пътна настилка , може да спукаш гума , неравностите може да те изхвърлят от магистралата.
                  Ма никой не те задължава да караш със 140. Нищо, че си на магистрала. Карай си с комфортната за теб скорост, но в най-дясната свободна лента. Закона е категоричен за лентата. А за скоростта не е. Щом със 140 не ти е комфортно-намаляваш, но се движиш в дясната. Ако пак не ти е комфортно-намаляваш още. Ако пак не е-ами, вземи си оправи колата...

                  По дефиниция на магистрала с две ленти дясната се използва за движение, лявата за изпреварване, и пак се връщаш в дясната. Ако движещите се в дясната са по-бавни от теб-изпреварваш ги. Ако ти си най-бавния(щото нали там-колата още не е оправена)-теб те изпреварват.
                  Не знам какво неясно може да има.
                  Но лявата лента по напите магистрали е само за изпреварване, а не за нормално придвижване.
                  Немските и френски магистрали с голямо натоварване са друга история.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Максимална скорост

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Н е е от това, нито от мерака да се правят на голямата работа.

                    Всичко е от липсата на контрол.
                    Мераклии-бързаци, както и да се надуват с колите пред гажетата има по целия свят.
                    Ама не се избиват по пътищата колкото нас.
                    Щото си има и камери, и полиция, и работеща система за налагане на наказания. Демек-има контрол.
                    А като няма-става като тук.
                    След като всичко е от липса на контрол , хайде да ми преведеш какво означават трите букви КАТ.
                    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                    Коментар


                    • От: Максимална скорост

                      То може да означава много неща, може и да означава, че сам Господ, нашия Бог се грижи за контрола, ама айде ти кажи-реално има ли контрол?
                      Има де, уж. Но явно не е достатъчен.

                      Да си чувал за катастрофи станали на места където има стационарни камери, и се знае, че те реално снимат, и след сникмата се плаща реална глоба?
                      Аз не съм.
                      А защо там няма катастрофи мисля, че ще сетиш сам.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Максимална скорост

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Ма никой не те задължава да караш със 140. Нищо, че си на магистрала. Карай си с комфортната за теб скорост, но в най-дясната свободна лента. Закона е категоричен за лентата. А за скоростта не е. Щом със 140 не ти е комфортно-намаляваш, но се движиш в дясната. Ако пак не ти е комфортно-намаляваш още. Ако пак не е-ами, вземи си оправи колата...

                        По дефиниция на магистрала с две ленти дясната се използва за движение, лявата за изпреварване, и пак се връщаш в дясната. Ако движещите се в дясната са по-бавни от теб-изпреварваш ги. Ако ти си най-бавния(щото нали там-колата още не е оправена)-теб те изпреварват.
                        Не знам какво неясно може да има.
                        Но лявата лента по напите магистрали е само за изпреварване, а не за нормално придвижване.
                        Немските и френски магистрали с голямо натоварване са друга история.
                        Не четеш темата! Колегата Русев казва , че за да не ти светкат отзад , трябва да караш в най-дясната лента със 140 което е невъзможно по много причини. На мен ми светкат и в участъците които се ремонтират , достатъчно знаци забраняващи изпреварването , знаци ограничаващи скоростта до 90 , карам със 100 , и те ми светкат да мина в дясно. Това са комплексари , купили са си бърза или нова кола , и не могат да се примирят , че пред тях има друг автомобил.
                        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                        Коментар


                        • От: Максимална скорост

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          То може да означава много неща, може и да означава, че сам Господ, нашия Бог се грижи за контрола, ама айде ти кажи-реално има ли контрол?
                          Има де, уж. Но явно не е достатъчен.

                          Да си чувал за катастрофи станали на места където има стационарни камери, и се знае, че те реално снимат, и след сникмата се плаща реална глоба?
                          Аз не съм.
                          А защо там няма катастрофи мисля, че ще сетиш сам.

                          Ти се майтапиш , потърси , пълно е със записи от центъра на София , то са обратни завои , на червено , в насрещното , катастрофи да искаш и камери.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • От: Максимална скорост

                            Да ви имам и темата...
                            Кой бръза да оди. Некои хора си удължават пишките, като карат бързо.
                            и, не. Контрол няма.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Максимална скорост

                              Аз не съм от бързаците, но не съм и от най-бавните.Средна хубост- 120. Но винаги се движа в дясната лента и скоростта ми е съобразена със пътя и трафика. Позволявам си движение в лявата лента само при много лош път и при положение ,че не виждам в огледалото коли зад мен.Ако някой ме настигне минавам в дясно независимо дали трябва да намаля и дали пътя е лош.Мен най-много ме дразнят тези който се движат в лявото платно със скорост близка до тази на колоната или с 5 километра повече.Когато видя такъв да се приближава го изчаквам да ме изпревари,но понеже скоростта му минимално по-голяма от моята,докато ме настигне ,аз настигам някои в колоната и трябва или да намаля или да започна изпреварване и да го засека.В повечето случай намалявам/ това съпроводено със споменаване на родата / , но има случай когато
                              ги засичам.
                              CR-V 2.0i RVSi 147PS

                              Коментар


                              • От: Максимална скорост

                                Ще направя различен коментар.
                                Звучат ми като комплексари не светкащите, а тия дето не желаят да се отместят. Ако се дръпнете, никой няма да ви светка! Изобщо, защо се стига до светкане?! Нали имате огледала за назад? Ами гледайте в тях. Когато виждате, че ви настигат, просто се дръпнете предварително и няма да се налага да обсъждаме такива въпроси.
                                И един съвет:
                                Добрите шофьори трябва да предвиждат пътната обстановка една минута напред. Много е лесно! Просто трябва да следите движението.
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X