Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Максимална скорост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Максимална скорост

    Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
    Странна личност си ти!

    https://www.offroad-bulgaria.com/sho...231591&page=11

    В тази тема ръсиш критики кое колко е грешно и опасно , при положение , че човека си го прави за лично ползване. Критикуваш и работата му със скарата , при положение , че всеки пече и яде това което му е в вкусно. А пък в тази тема се хвалиш как стигаш от София до Пловдив за под 40мин. карайки с над 200. Значи за жиците всеки трябва да се съобразява с това което ти кажеш , и преди да пече мръвка да те пита как се прави. Но на пътя ти си най-най, и с никой не трябва да се съобразяваш дали му се живее или не.
    Това че ти го смяташ за хвалба е друг въпрос,за мен не е,не ми е нещо което е самоцел,не ми пречи,живее ми се и не съм безразсъден.Не си позволявам да давам акъл за неща които не разбирам.

    За скарата явно не си схванал майтапа.За електрото съм безкомпромисен във всяко отношение,и ще съм така ,докато мога да си избирам клиентите по цвета на чорапите,разбирай го както ти харесва.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #62
      От: Максимална скорост

      Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
      но стоенето на място не е по темата.
      Може да не е по темата, но СРЕДНАТА скорост се определя от времето за което се стига от т.А до т.Б.
      Така, че и престой, и бавно движение заради ремонт на пътя, и ниско прелитане ала МиГ-все са в сметката.

      Конкретно по темата-защо ограничението е 140, напълно споделям пиасното по-горе-защо пък да не е толкова? Какво пречи? И колко трябва да е? Безопасното е 20 км/ч...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #63
        От: Максимална скорост

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Това че ти го смяташ за хвалба е друг въпрос,за мен не е,не ми е нещо което е самоцел,не ми пречи,живее ми се и не съм безразсъден.Не си позволявам да давам акъл за неща които не разбирам.

        За скарата явно не си схванал майтапа.За електрото съм безкомпромисен във всяко отношение,и ще съм така ,докато мога да си избирам клиентите по цвета на чорапите,разбирай го както ти харесва.

        Значи и аз спокойно мога да ти кажа: Така не се кара по пътищата , наеми си инструктор да ти обясни как се кара , че не трябва да застрашаваш живота на останалите и , че трябва да се спазва максимално разрешената скорост.
        Мястото за газ извън пистата е ето тук:

        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #64
          От: Максимална скорост

          Общо взето, карайте така, че да не си оставяте снимката по пътищата. С някакво рехаво букетче...
          HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

          Коментар


          • #65
            От: Максимална скорост

            Баси тъпата тема. Аз се дразня на ограничението 90 на извънградските, една голяма част позволява 110 ограничение, поне в участъците с лента за изпреварване и добра видимост.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #66
              От: Максимална скорост

              Ха ха тук 90 процента от мотористите ще разберат колко са бавни.

              Това към последното от мотормен
              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

              Коментар


              • #67
                От: Максимална скорост

                Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                Ха ха тук 90 процента от мотористите ще разберат колко са бавни.

                Това към последното от мотормен
                Останалите 10 процента няма да разберат , че скоростомера е в мили.
                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • #68
                  От: Максимална скорост

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  .Не си позволявам да давам акъл за неща които не разбирам.
                  Е това е голям майтап. Форума помни ,смяна амове ,смяна лагер ,"верен" лазер ,гайковерт от лидъл...
                  Все неща над твоя мироглед. Ама никой не може да ти затвори устата...
                  Калин Владов,09РСПБЗН

                  Коментар


                  • #69
                    От: Максимална скорост

                    Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                    Е това е голям майтап. Форума помни ,смяна амове ,смяна лагер ,"верен" лазер ,гайковерт от лидъл...
                    Все неща над твоя мироглед. Ама никой не може да ти затвори устата...
                    Калине,може и да не знаеш,но имаме добри общи приятели и това ме кара да те уважавам до колкото е възможно.Утре ако ми остане време,ще пробвам да спра в Своге и да се запознаем лично,не обещавам,това ако не се срамуваш разбира се.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #70
                      От: Максимална скорост

                      Бахти, чета я тая тема и се комплексирам. Аз във живота си над 150 км/ч съм вдигал преко сили....айде да са 20 пъти. Шофирам вече 24 години. И то е било от заплес. Откакто карам коли с АСС - броени пъти. Като карам жената и детето рядко вдигам и над 120.

                      Нито ме е шубе, нито проблема ми е в колата (настоящата каляска е нещо от сорта на 180 коня - не е звяр, ма не е и малолитражка).

                      Просто не виждам смисъл. Явно нещо ми е сбъркано. Нищо лично към никой от пишещите в темата.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Максимална скорост

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Да, за шоферлъкът спор няма... Имам видео от едни 700-900км из Финландия, където скоростта бе ограничена на 100км/ч по нормален извъградски път. ВСИЧКИ се движиха с около 105км/ч +/- 1-2км/ч...
                        И да настигнеш някого - не виждаш смисъл да го изпреварваш, защото си го настигал и ти е бил в зоната на видимост в продължение на едни 20-30км, и промяната на скоростта ти с 0.5км/ч едва ли би се отразила на твоето общо темпо... И да го изпревариш - след 15 минути ще си стотина-двеста метра пред него
                        Обаче - там е равно и има добра инфраструктура - няма нужда нито да намаляваш нито да ускоряваш (на кръстовищата странно нямаха 'ограничение 60км/ч
                        Потвърждавам с една малка разлика. Вече всички кръстовища, дори "в средата на нищото" имат ограничение 80 + шибана камера. Ако някой му се гледа, има 20-ина часа видеозапис.
                        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Максимална скорост

                          Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                          Потвърждавам с една малка разлика. Вече всички кръстовища, дори "в средата на нищото" имат ограничение 80 + шибана камера. Ако някой му се гледа, има 20-ина часа видеозапис.
                          Хм.... Аз пътувах лятото преди 4г по пътя от Хелзинки през Куусамо до Салла - никъде нямаше ограничения (да, знаците 100км/ч са временни - на скоби върху 'зимните' знаци 80км/ч)... Не, че нещата не се променят де ... И да, през зимата ограничението вече е 80км/ч...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Максимална скорост

                            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                            .. Аз във живота си над 150 км/ч съм вдигал преко сили....айде да са 20 пъти. Шофирам вече 24 години. И то е било от заплес....
                            Не бре, за всеки организъм е различно.

                            Аз когато на магистрала карам със 100, ми се доспива зверски и 400км разстояние са мъчение.
                            При 140 съм кукуряк поне 1000км. тествано многократно и сътветно съм по-безопасен за всички.

                            Допускам, че на друг това ниво му е при 170 и т.н.

                            Нива разни, но карам ли със 150, тоя отзад с 200 никога не го пускам да прелети, а го карам да позабави, еле ако се размига,
                            та колегата може да ме е псувал, и аз често съм насам-натам

                            Интересно,
                            погледнах, при последното София-Пловдив имам 6 изчаквания по минута-две със 100 и 8 такива със 130-140,
                            180 средна трябва да са яко газ и спирачки
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • #74
                              От: Максимална скорост

                              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение

                              Нива разни, но карам ли със 150, тоя отзад с 200 никога не го пускам да прелети, а го карам да позабави, еле ако се размига,
                              та колегата може да ме е псувал, и аз често съм насам-натам

                              Това защо?

                              Да не бъда разбран погрешно - извънредно рядко вдигам над 150 в последните 10 години.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Максимална скорост

                                Заради тия пред мен,
                                ако аз рязко се дръпна, за тези пред мен тоя с 200 е още по-голяма изненада, почват криволичения, паника, тоя с 200 също често не вижда, че пред мен има по-бавни.
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X