Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Айде стига, бре, хора. Дайте, че е Гагич или синът му, да го плюем. Всички се изкарвате света вода. Всеки дава акъл и упреква как е действало момчето в тази ситуация.
    Ми, и аз щях да натисна газта и да изпреваря в подобна случка. Причини:
    -има видимост;
    -освобождава пространство за автобусаджията и да си прави каквото иска;
    -не застрашава никой;

    Обратния случай също съм го играл - някой се е лепнал зад мен, друг ми взима предимството, натискам спирачка, този зад мен също натиска спирачка с известно забавяне поради късата от мен дистанция. И като цяло става интересно. Доста по-интересно от колкото при аналогична ситуация и при подаване на газ.

    Щом не се е стигнало до застрашаване на живота на някой от участниците или риск от ПТП, значи момчето е реагирало адекватно.

    Поздрави
    Николай Савов
    Опел Фронтера А КБ, 2.0
    +359885 07 00 92

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение
      ...значи момчето е реагирало адекватно.
      Не-не. Адекватно по български значи да засечеш хафтобуса и да го принудиш да спре. След което:



      Прочее да сте чули на този нещо да му направиха, освен двата парлама-опита в стил "Ний гу фащами, ма съдът на два пъти го пущи"?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        ...Прочее да сте чули на този нещо да му направиха, освен двата парлама-опита в стил "Ний гу фащами, ма съдът на два пъти го пущи"?
        Май поседя месец на сянка в предварителния арест. Това им признавам на византийците хич не обичат скъпи лимузини и черни джиБове, на тоя батман още на място щяха да му покажат дебелата страна на ключа за гуми.
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          http://www.blitz.bg/goreshtite-novin...ews476141.html
          А да видим те тоя оджа, ако е както казват де, че нещо се накатаха. Интересно ми е как се държи в мамковината си и там където отива,. Тук може, па и е тънкана. Виж, една петнадесетдневка, оформена по бързото за 15' и гарнирана с премията за курса ще е друго. Там като бонус получава неколкократно уважаване и си плаща масрафа по престоя
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Това нещо го пропуснахте? Не сте ли виждали какво правят с големата отвертка?
            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            И ако има българско МПС, астиномиЙците направо изскачат от колата с големата отвертка в ръка като пристигнат на оглед
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Ей тук се разминаха за маааалко
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Мноооооооооооооооооо...ооого катастрофи съм виждал на това място, но полицейска патрулка да се нахендри на бордюрите, не бях:

                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                  ...
                  Това им признавам на византийците хич не обичат скъпи лимузини и черни джиБове, на тоя батман още на място щяха да му покажат дебелата страна на ключа за гуми.
                  Дали ?!

                  Мой приятел е охрана на виден наш бизнисмьен, който има и завод в севрна Гърция.

                  У нас карат с 200 навсякъде, като втората кола е плътно отзад.
                  Защо карат така, при положение, че втората кола харчи около 60 (защото се съобразява с предната) и трябва често да спират за зареждане, съм го питал и е друга тема.
                  Естествено у нас никой не ги вижда, но по-интересното е, че така карат и в Гърция, и даже присветкват на техните магистрални куки да мръднат, които естествено понякога ги спират, но това прави само втората кола.

                  Попитах го не ги ли заключват, а моя човек с усмивка ми казва, че няма как да стане, щото само горивото за яхтата на шефа му за два дни е 15€, а отделно всички дето са "нЕкакви" там му се мазнят.

                  Та така за маляките и дето нямали двойни стандарти.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    ... отделно всички дето са "нЕкакви" там му се мазнят...
                    Не говорех за полицията. Обаче ако твоят приятел с лимузината спре някой гръцки автобус да бие шофьора, много е вероятно да му напъхат тъмните очила на едно тъмно място. От непрекъснатите стачки ще да им е философията такава, изкривена и не съвсем балканска
                    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Моят пример е реален и конкретен,
                      а хипотетични ситуации не мога да коментирам.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Другарю Гагич , може би съм единствения вече бивш шофьор на патрулка заловил две крадени коли в едно преследване.Което не значи ,че не окосих една ливада докато с Астра гонех БМВ.Рискове на професията.Нали затова ни пенсионират рано.Та малко уважение към ченгетата моля!
                        ПП Ако искаш мога да те повозя някой ден.Кой съм возил все голем човек е станал.Примерно №2.
                        Това последното е само за просветени.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                          Другарю Гагич , може би съм единствения вече бивш шофьор на патрулка заловил две крадени коли в едно преследване.Което не значи ,че не окосих една ливада докато с Астра гонех БМВ.Рискове на професията.
                          Това "в какЪва връзка"? Предполагаш, че патрулката не е могла да вземе завоя, преследвайки бандити?

                          А това:
                          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                          Кой съм возил все голем човек е станал.Примерно №2.
                          Това последното е само за просветени.
                          да не е синът ти, демек ivo-police № 2 ?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Това "в какЪва връзка"? Предполагаш, че патрулката не е могла да вземе завоя, преследвайки бандити?

                            А това:


                            да не е синът ти, демек ivo-police № 2 ?
                            То си пише за просветени.
                            А те си знаят и няма да отгатват.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                              То си пише за просветени.
                              А те си знаят и няма да отгатват.
                              Е, па я съм си илюмЕнат (осветлен и просветен) отсекъде, виж как познах и без да знам.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Е, па я съм си илюмЕнат (осветлен и просветен) отсекъде, виж как познах и без да знам.
                                Нищо не си познал.Но пробвай -наум де.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X