Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фенер с Cree XM-L T6

    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
    Що ,гарантираш че няма да се изтрие като непозволена реклама ли?
    Не, няма да се изтрие.

    Одите на възхвала са само в твоята глава. Олайт нямам и не смятам да имам. Просто не ми трябва. Само се опитах да обясня какво го прави по-добър.

    Всъщност, китайския може да стане същи олайт за примерно 20-30 кинта отгоре. Ама "незнайно" защо, китайците не го правят така.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Фенер с Cree XM-L T6

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Не, няма да се изтрие.



      Всъщност, китайския може да стане същи олайт за примерно 20-30 кинта отгоре. Ама "незнайно" защо, китайците не го правят така.
      Правят,правяяят.........Ама и 20-30 кинта отгоре, от кои"китайски" ? Щот, моите са примерно 30 тина долара,без батериите и зарядните и си светят, и си вършат работата поне като аналогичните "Олайти".Сумарната цена (батерии,зарядно и фенер) пак ляга на поне 3 кратно по-тънко.Ако говорим пък за "специализирания" многоточков, дет наистина е над 1000 лумена и дава наистина бяла светлина, и си го ползвам вече над 3 години - аналога на Олайт е поне 7-8 пъти по скъп.

      Това го пиша за н-ти път.....и ще продължавам .Поне, докато продължава да ми се натрапва Олайта (фенер,който предлага почти същото, като другите китайци, но на неколкократно по-висока цена).

      Е, вкарани са доста пари за маркетинг и реклама, ама що аз трябва да им я плащам? Все пак съм в България..

      Коментар


      • От: Фенер с Cree XM-L T6

        Кой пьк ви натрапва Олайт?

        Сравняваме фенери от даден ценови клас,тоя за тия пари,ония за ония.............

        Щот, моите са примерно 30 тина долара,без батериите и зарядните и си светят, и си вършат работата поне като аналогичните "Олайти"

        А кажи сега марка и модел та да не се набутвам другия пьт ма пьк какво го чака само той си знае.

        Давай
        нали това е темата.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Фенер с Cree XM-L T6

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Кой пьк ви натрапва Олайт?


          А кажи сега марка и модел та да не се набутвам другия пьт ма пьк какво го чака само той си знае.

          Давай
          нали това е темата.
          Аз, с мойте фенери не кова пирони и не ги мачкам с джипа (поне се опитвам да не го правя) .Така, че се съмнявам да съм ти полезен .

          Коментар


          • От: Фенер с Cree XM-L T6

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Кой пьк ви натрапва Олайт?

            Сравняваме фенери от даден ценови клас,тоя за тия пари,ония за ония.............

            .
            Ако става въпрос пък за ценови клас.....,Олайт въобще не трябваше да се споменават в темата
            Попрочети отначало темата и виж откъде и за какъв ценови клас се започна.

            Няма фенер на Олайт до 30 долара(то въобще, има ли толкова евтин), който да се опре на който и да е е друг китайски фенер за от 15 долара нагоре. Докато има други китайски фенери, дето се опират и надминават дори Олайти струващи 5-8 пъти повече..

            Коментар


            • От: Фенер с Cree XM-L T6

              Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
              Ако става въпрос пък за ценови клас.....,Олайт въобще не трябваше да се споменават в темата
              Попрочети отначало темата и виж откъде и за какъв ценови клас се започна.

              Няма фенер на Олайт до 30 долара(то въобще, има ли толкова евтин), който да се опре на който и да е е друг китайски фенер за от 15 долара нагоре. Докато има други китайски фенери, дето се опират и надминават дори Олайти струващи 5-8 пъти повече..
              По какво им се опират, и по какво ги надминават, конкретно?

              Никой не е назал че Олайт-а е върха на салдоледа. Никой не е казал че цената му е оправдана - да, скъп е. Просто понякога пробите и грешките с китайските чудеса излизат по-скъпо, най-вече като време. Иначе все някъде из китайските гаражи все ще се намери нещо читаво според вкуса на всеки. Трудността е да стигнеш точно до твоето. Само по картинка категорично не се получава - или трябва да търсиш ревюта и препоръки и да се надяваш че китаеца ще ти изпрати точно същото, и със същото качество, или проба-грешка, докато намериш твоето. Това е. Когато цената на Олайт-а за някой е нищожен процент от общите разходи по това, което ще върши с него, за него не е проблем да даде парите и да получи изпитан продукт и да не го мисли повече. В крайна сметка за всеки влак си има пътници.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                По какво им се опират, и по какво ги надминават, конкретно?
                Хващаш най-евтиния Олайт,аз за два пъти по ниска цена намирам фенер, спрямо който Олайта ще изглежда смешен отвсякъде(това разбира се е малко силно казано ,ама си е горе -долу така)

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Никой не е назал че Олайт-а е върха на салдоледа. Никой не е казал че цената му е оправдана - да, скъп е. Просто понякога пробитеж и грешките с китайските чудеса излизат по-скъпо, най-вече като време. Иначе все някъде из китайските гаражи все ще се намери нещо читаво според вкуса на всеки. Трудността е да стигнеш точно до твоето. Само по картинка категорично не се получава - или трябва да търсиш ревюта и препоръки и да се надяваш че китаеца ще ти изпрати точно същото, и със същото качество, или проба-грешка, докато намериш твоето. Това е. Когато цената на Олайт-а за някой е нищожен процент от общите разходи по това, което ще върши с него, за него не е проблем да даде парите и да получи изпитан продукт и да не го мисли повече. В крайна сметка за всеки влак си има пътници.
                Мисля, че не само на мен ми е ясно............
                Ама току се появи "некой" "плащач" и щем не щем, се чувстваме задължени да "осветлим" аудиторията( при това безплатно), че има и други алтернативи.При това -не лоши и на приемливи цени.

                Пътниците да си избират влака.

                Коментар


                • От: Фенер с Cree XM-L T6

                  Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
                  ...да "осветлим" аудиторията( при това безплатно), че има и други алтернативи.При това -не лоши и на приемливи цени.
                  Еми осветлете я де. Нали това се опитвам да кажа от амнайсе поста насам.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Фенер с Cree XM-L T6

                    Някой пробвал ли е от тези, които са с 4 бр 18650 http://www.409shop.com/409shop_product.php?id=109813 гледам, че батериите са успоредно свързани и са чудя , дали имат DC контролер .
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • От: Фенер с Cree XM-L T6

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Еми осветлете я де. Нали това се опитвам да кажа от амнайсе поста насам.
                      Тъка де колега , кажи марка ,модел цена и наи вече от къде може да се купи. А на мен лично ми е интересно и колко надалеч свети и дали става за лов/ако имаш наблюдения/.

                      Коментар


                      • От: Фенер с Cree XM-L T6

                        Първоначално публикуван от ванко 2 Преглед на мнение
                        Тъка де колега , кажи марка ,модел цена и наи вече от къде може да се купи. А на мен лично ми е интересно и колко надалеч свети и дали става за лов/ако имаш наблюдения/.
                        Тоя го взех навремето именно за лов.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ke7a.jpg
Прегледи:1
Размер:62.5 КБ
ID:5583502Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ke7b.jpg
Прегледи:1
Размер:48.9 КБ
ID:5583503Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ke7c.jpg
Прегледи:1
Размер:78.1 КБ
ID:5583504Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ke7d.jpg
Прегледи:1
Размер:84.4 КБ
ID:5583505Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ke7e.jpg
Прегледи:1
Размер:54.9 КБ
ID:5583506



                        Изненадох се преди малко,като проверих в Ибей.Все още го предлагат и цената е около 25-26 долара.

                        • Output bright can come to above 1600 lumens [lm]
                        • Model of LED: 6x CREE XR-E Q5
                        • Internal wiring applies the high efficient booster circuit, working voltage is wide and can utilize the batteries in the largest extent.
                        • Waterproofing design
                        • Material: High quality 6061T Aluminium.
                        • Aluminum alloy reflector
                        • Switch Location: Tail
                        • 5 switch Mode: high / middle / low / strobe / sos
                        • Power by : 2 x 18650 3.7v
                        • Colour : Black
                        • Size(mm):215 x 55(bezel)/27(body)
                        • Weight : 310g

                        .....тук май не пише, ама моя има и памет на режимите.До 50-60 метра осветява перфектно.Не, че не свети добре и на 100..,ама на повече от 50-60 метра се старая да не стрелям .

                        Сега, кат гледам има предложения и с по- "добри" диоди.

                        Коментар


                        • От: Фенер с Cree XM-L T6

                          Един глас и от мен против "no name" китайците. Преди година купих това дръвце от Амазон и вече съжалявам. Пари на вятъра. При най-слабо изтощение на батериите - фенерът спира да свети. Опитвах с различни марки батерии, но проблемът остана. После майстори, разправии и пак нищо.... Платих си урока
                          Y260

                          Коментар


                          • От: Фенер с Cree XM-L T6

                            ^^^^^^

                            Това е 40 долара баси,китайски китаец според мен трябва да е не-повече от 20-25 долара примерно,след това нещо МИ се губи смисьла на занятието,2 кутии цигари разлика и си взимаш фенер който става и се знае,че става и гаранциите си му ги има.На ревюта обаче става,гледам са доволни хората от него.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Фенер с Cree XM-L T6

                              Така де, затова платих повече, за да има по-малко изненади. Вече купувам само с гаранция. Това за ревютата си мисля, че е леко режисирано.
                              Y260

                              Коментар


                              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                                Първоначално публикуван от Васил_Стоев Преглед на мнение
                                Един глас и от мен против "no name" китайците. Преди година купих това дръвце от Амазон и вече съжалявам. Пари на вятъра. При най-слабо изтощение на батериите - фенерът спира да свети. Опитвах с различни марки батерии, но проблемът остана. После майстори, разправии и пак нищо.... Платих си урока
                                Кажи,какво те "привлече" в тоя фенер,по какъв критерий го избра...? Цената?

                                Баси цената,Олайт започнаха да ми изглеждат, кат самаряни ..

                                Междувременно си отговорил(докат попитам).Все пак съм познал де

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X