Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фенер с Cree XM-L T6

    Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
    За променящи се величини стрелковите също вършат работа, а най-евтините китайци с ръчни обхвати са много зле от към точност особено при съпротивление, винаги трябва да имаш предвид, че може да не прави хубав контакт.
    Аз ползвам китайци от средения клас и същ що-годе доволен, особено от уредите на Mastech...

    Коментар


    • От: Фенер с Cree XM-L T6

      Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
      За фенерите вече не пиша, че очевидно сте висок левел
      .
      На кой му е висок "левела", че нещо, лично аз останах разочарован ?

      Лично на мен, твоите постове са ми по-ценни и интересни.Поне се опитваш да правиш нещо.

      Коментар


      • От: Фенер с Cree XM-L T6

        Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
        На кой му е висок "левела", че нещо, лично аз останах разочарован ?

        Лично на мен, твоите постове са ми по-ценни и интересни.Поне се опитваш да правиш нещо.
        Радвам се че така мислиш, надвечер ще постна чуденките ми за фенера

        Коментар


        • От: Фенер с Cree XM-L T6

          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
          Та няма мултицет дето да е ауторейндж и да "хваща" бързо?!
          Ми моя прави нещо като 10 измервания в секунда. Със същата скорост обновява екрана. Като го сложиш на ръчен обхват "хваща" доста по-бързо. Няколко модела на Fluke са пак така. Но все от към 500-700 кинта нагоре като цена.

          Стрелковия върши работа за бавни велични. Бързите ги затихва. Барграфа върши кажи-речи същото. Просто тия прибори изобщо не са за мислени за мерене на динамични величини със скорост над 1-2 херца. Набляга се на многофункционалност и точност, а не на скорост.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Фенер с Cree XM-L T6

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Ми моя прави нещо като 10 измервания в секунда. Със същата скорост обновява екрана. Като го сложиш на ръчен обхват "хваща" доста по-бързо. Няколко модела на Fluke са пак така. Но все от към 500-700 кинта нагоре като цена.

            Стрелковия върши работа за бавни велични. Бързите ги затихва. Барграфа върши кажи-речи същото. Просто тия прибори изобщо не са за мислени за мерене на динамични величини със скорост над 1-2 херца. Набляга се на многофункционалност и точност, а не на скорост.
            Именно! За момента ще ползвам изпитаната техника и методи пък за в бъдеще ще го мислим, само работа д има

            Коментар


            • От: Фенер с Cree XM-L T6

              Споменах едно име и пак стана дива дискусия на тема обикновени китайци и маркови китайци. Може ли някой мод. раздели измервателната техника в отделна тема от тази за фенерите?
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                Ако може в новата тема и примери, дет един 3P (unigor 3p), или нещо подобно, или Ц някакво си няма да свърши работа.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: Фенер с Cree XM-L T6

                  Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                  Ако може в новата тема и примери, дет един 3P (unigor 3p), или нещо подобно, или Ц някакво си няма да свърши работа.
                  Кой каза така ?
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Фенер с Cree XM-L T6

                    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                    Ако може в новата тема и примери, дет един 3P (unigor 3p), или нещо подобно, или Ц някакво си няма да свърши работа.
                    Какво за унигора и "Ц"-то?

                    Имал съм и стрелкови, с амнайсе батерии, имал съм и "Ц", имал съм и KIKUSUI след него, сега имам и Tektronix, от последните аналогови.

                    Всяко нещо с времето си. Unigor-а към днешна дата просто е безсмислен. 90% от всичко на пазара, струващо от 30-40 кинта нагоре, дава и като точност, и като функционалност много повече.

                    На болшинството от "Ц"-тата, като им сравниш фокуса, тригера, и още едно друго с американски или японски аналог от същото време, ти иде да се гръмнеш. Като отвориш вътре и видиш "ГТ..." изпадаш в умиление - японските от същото време са вече с интегралки вътре.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Фенер с Cree XM-L T6

                      За ЦРТ -та е незаменим !
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Фенер с Cree XM-L T6

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        За ЦРТ -та е незаменим !
                        Koe? Ako unigor-а, с какво по-точно е незаменим?

                        ПП: Ако с 5-те си киловолта, въпроса отдавна е решен - и Fluke и Agilent например предлагат високоволтови сонди. Тая на Agilent е до 40kV.
                        Последно редактирано от sparkybg; 14-05-14, 01:05.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Фенер с Cree XM-L T6

                          С унигора също си има комплект сонди, зависи какво купуваш. Ти го каза- всяко нещо с времето си.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Фенер с Cree XM-L T6

                            Трябва самите сонди да са за 5 киловолта. Стандартните са за киловолт и изглеждат доста по-различно от високоволтовите. Високоволтовите са си тупузи.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Фенер с Cree XM-L T6

                              Топузи вярно, ма високото на каквото се сетиш от ония времена си го мерят. Грешката на паралакса е компенсирана с огледална скала и подготовка в училище. 1% точност е максималната грешка и нищо, че на сегашните пише пак толкова, просто отиди сравни още в магазина два еднакви. Все пак всичко с времето си е точно.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                                ...просто отиди сравни още в магазина два еднакви...
                                Ако двата еднакви са на цената, на която това се е продавало навремето, дори в абсолютна стойност (без да отчитаме инфлацията), отиваме към точност 0.1%, а не 1. Тия от 30-50лв нагоре в нормален магазин (не с 300% надценка) си я дават като стой та гледай. Имам 3 различни китаеца и само един марков. Еми общо взето си се побират в спецификациите, като ги сравнявам с Agilent-а, който си дойде със сертификат за калибриране. Просто трябва да знаеш какво купуваш и какво искаш от него и чак после да гледаш цената. Специално за мултицети е пълно с ревюта из интернет. А образа от eevblog има тестове и сравнения на от най-евтините до най-скъпите. И не е само той. Аз така си избрах Agilent-а пред аналогичния Fluke например.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X