Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фенер с Cree XM-L T6

    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
    Що ,гарантираш че няма да се изтрие като непозволена реклама ли?
    Не, няма да се изтрие.

    Одите на възхвала са само в твоята глава. Олайт нямам и не смятам да имам. Просто не ми трябва. Само се опитах да обясня какво го прави по-добър.

    Всъщност, китайския може да стане същи олайт за примерно 20-30 кинта отгоре. Ама "незнайно" защо, китайците не го правят така.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Фенер с Cree XM-L T6

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Не, няма да се изтрие.



      Всъщност, китайския може да стане същи олайт за примерно 20-30 кинта отгоре. Ама "незнайно" защо, китайците не го правят така.
      Правят,правяяят.........Ама и 20-30 кинта отгоре, от кои"китайски" ? Щот, моите са примерно 30 тина долара,без батериите и зарядните и си светят, и си вършат работата поне като аналогичните "Олайти".Сумарната цена (батерии,зарядно и фенер) пак ляга на поне 3 кратно по-тънко.Ако говорим пък за "специализирания" многоточков, дет наистина е над 1000 лумена и дава наистина бяла светлина, и си го ползвам вече над 3 години - аналога на Олайт е поне 7-8 пъти по скъп.

      Това го пиша за н-ти път.....и ще продължавам .Поне, докато продължава да ми се натрапва Олайта (фенер,който предлага почти същото, като другите китайци, но на неколкократно по-висока цена).

      Е, вкарани са доста пари за маркетинг и реклама, ама що аз трябва да им я плащам? Все пак съм в България..

      Коментар


      • От: Фенер с Cree XM-L T6

        Кой пьк ви натрапва Олайт?

        Сравняваме фенери от даден ценови клас,тоя за тия пари,ония за ония.............

        Щот, моите са примерно 30 тина долара,без батериите и зарядните и си светят, и си вършат работата поне като аналогичните "Олайти"

        А кажи сега марка и модел та да не се набутвам другия пьт ма пьк какво го чака само той си знае.

        Давай
        нали това е темата.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Фенер с Cree XM-L T6

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Кой пьк ви натрапва Олайт?


          А кажи сега марка и модел та да не се набутвам другия пьт ма пьк какво го чака само той си знае.

          Давай
          нали това е темата.
          Аз, с мойте фенери не кова пирони и не ги мачкам с джипа (поне се опитвам да не го правя) .Така, че се съмнявам да съм ти полезен .

          Коментар


          • От: Фенер с Cree XM-L T6

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Кой пьк ви натрапва Олайт?

            Сравняваме фенери от даден ценови клас,тоя за тия пари,ония за ония.............

            .
            Ако става въпрос пък за ценови клас.....,Олайт въобще не трябваше да се споменават в темата
            Попрочети отначало темата и виж откъде и за какъв ценови клас се започна.

            Няма фенер на Олайт до 30 долара(то въобще, има ли толкова евтин), който да се опре на който и да е е друг китайски фенер за от 15 долара нагоре. Докато има други китайски фенери, дето се опират и надминават дори Олайти струващи 5-8 пъти повече..

            Коментар


            • От: Фенер с Cree XM-L T6

              Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
              Ако става въпрос пък за ценови клас.....,Олайт въобще не трябваше да се споменават в темата
              Попрочети отначало темата и виж откъде и за какъв ценови клас се започна.

              Няма фенер на Олайт до 30 долара(то въобще, има ли толкова евтин), който да се опре на който и да е е друг китайски фенер за от 15 долара нагоре. Докато има други китайски фенери, дето се опират и надминават дори Олайти струващи 5-8 пъти повече..
              По какво им се опират, и по какво ги надминават, конкретно?

              Никой не е назал че Олайт-а е върха на салдоледа. Никой не е казал че цената му е оправдана - да, скъп е. Просто понякога пробите и грешките с китайските чудеса излизат по-скъпо, най-вече като време. Иначе все някъде из китайските гаражи все ще се намери нещо читаво според вкуса на всеки. Трудността е да стигнеш точно до твоето. Само по картинка категорично не се получава - или трябва да търсиш ревюта и препоръки и да се надяваш че китаеца ще ти изпрати точно същото, и със същото качество, или проба-грешка, докато намериш твоето. Това е. Когато цената на Олайт-а за някой е нищожен процент от общите разходи по това, което ще върши с него, за него не е проблем да даде парите и да получи изпитан продукт и да не го мисли повече. В крайна сметка за всеки влак си има пътници.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                По какво им се опират, и по какво ги надминават, конкретно?
                Хващаш най-евтиния Олайт,аз за два пъти по ниска цена намирам фенер, спрямо който Олайта ще изглежда смешен отвсякъде(това разбира се е малко силно казано ,ама си е горе -долу така)

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Никой не е назал че Олайт-а е върха на салдоледа. Никой не е казал че цената му е оправдана - да, скъп е. Просто понякога пробитеж и грешките с китайските чудеса излизат по-скъпо, най-вече като време. Иначе все някъде из китайските гаражи все ще се намери нещо читаво според вкуса на всеки. Трудността е да стигнеш точно до твоето. Само по картинка категорично не се получава - или трябва да търсиш ревюта и препоръки и да се надяваш че китаеца ще ти изпрати точно същото, и със същото качество, или проба-грешка, докато намериш твоето. Това е. Когато цената на Олайт-а за някой е нищожен процент от общите разходи по това, което ще върши с него, за него не е проблем да даде парите и да получи изпитан продукт и да не го мисли повече. В крайна сметка за всеки влак си има пътници.
                Мисля, че не само на мен ми е ясно............
                Ама току се появи "некой" "плащач" и щем не щем, се чувстваме задължени да "осветлим" аудиторията( при това безплатно), че има и други алтернативи.При това -не лоши и на приемливи цени.

                Пътниците да си избират влака.

                Коментар


                • От: Фенер с Cree XM-L T6

                  Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
                  ...да "осветлим" аудиторията( при това безплатно), че има и други алтернативи.При това -не лоши и на приемливи цени.
                  Еми осветлете я де. Нали това се опитвам да кажа от амнайсе поста насам.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Фенер с Cree XM-L T6

                    Някой пробвал ли е от тези, които са с 4 бр 18650 http://www.409shop.com/409shop_product.php?id=109813 гледам, че батериите са успоредно свързани и са чудя , дали имат DC контролер .
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • От: Фенер с Cree XM-L T6

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Еми осветлете я де. Нали това се опитвам да кажа от амнайсе поста насам.
                      Тъка де колега , кажи марка ,модел цена и наи вече от къде може да се купи. А на мен лично ми е интересно и колко надалеч свети и дали става за лов/ако имаш наблюдения/.

                      Коментар


                      • От: Фенер с Cree XM-L T6

                        Първоначално публикуван от ванко 2 Преглед на мнение
                        Тъка де колега , кажи марка ,модел цена и наи вече от къде може да се купи. А на мен лично ми е интересно и колко надалеч свети и дали става за лов/ако имаш наблюдения/.
                        Тоя го взех навремето именно за лов.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ke7a.jpg
Прегледи:1
Размер:62.5 КБ
ID:5583502Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ke7b.jpg
Прегледи:1
Размер:48.9 КБ
ID:5583503Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ke7c.jpg
Прегледи:1
Размер:78.1 КБ
ID:5583504Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ke7d.jpg
Прегледи:1
Размер:84.4 КБ
ID:5583505Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ke7e.jpg
Прегледи:1
Размер:54.9 КБ
ID:5583506



                        Изненадох се преди малко,като проверих в Ибей.Все още го предлагат и цената е около 25-26 долара.

                        • Output bright can come to above 1600 lumens [lm]
                        • Model of LED: 6x CREE XR-E Q5
                        • Internal wiring applies the high efficient booster circuit, working voltage is wide and can utilize the batteries in the largest extent.
                        • Waterproofing design
                        • Material: High quality 6061T Aluminium.
                        • Aluminum alloy reflector
                        • Switch Location: Tail
                        • 5 switch Mode: high / middle / low / strobe / sos
                        • Power by : 2 x 18650 3.7v
                        • Colour : Black
                        • Size(mm):215 x 55(bezel)/27(body)
                        • Weight : 310g

                        .....тук май не пише, ама моя има и памет на режимите.До 50-60 метра осветява перфектно.Не, че не свети добре и на 100..,ама на повече от 50-60 метра се старая да не стрелям .

                        Сега, кат гледам има предложения и с по- "добри" диоди.

                        Коментар


                        • От: Фенер с Cree XM-L T6

                          Един глас и от мен против "no name" китайците. Преди година купих това дръвце от Амазон и вече съжалявам. Пари на вятъра. При най-слабо изтощение на батериите - фенерът спира да свети. Опитвах с различни марки батерии, но проблемът остана. После майстори, разправии и пак нищо.... Платих си урока
                          Y260

                          Коментар


                          • От: Фенер с Cree XM-L T6

                            ^^^^^^

                            Това е 40 долара баси,китайски китаец според мен трябва да е не-повече от 20-25 долара примерно,след това нещо МИ се губи смисьла на занятието,2 кутии цигари разлика и си взимаш фенер който става и се знае,че става и гаранциите си му ги има.На ревюта обаче става,гледам са доволни хората от него.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Фенер с Cree XM-L T6

                              Така де, затова платих повече, за да има по-малко изненади. Вече купувам само с гаранция. Това за ревютата си мисля, че е леко режисирано.
                              Y260

                              Коментар


                              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                                Първоначално публикуван от Васил_Стоев Преглед на мнение
                                Един глас и от мен против "no name" китайците. Преди година купих това дръвце от Амазон и вече съжалявам. Пари на вятъра. При най-слабо изтощение на батериите - фенерът спира да свети. Опитвах с различни марки батерии, но проблемът остана. После майстори, разправии и пак нищо.... Платих си урока
                                Кажи,какво те "привлече" в тоя фенер,по какъв критерий го избра...? Цената?

                                Баси цената,Олайт започнаха да ми изглеждат, кат самаряни ..

                                Междувременно си отговорил(докат попитам).Все пак съм познал де

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X