Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на фенер за ежедневно носене.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

    Все я забравям тая тема

    Преди месец някъде показвах на Румбата един бесен китаец с батерии ААА от Била който преживя едно наводнение и една зима заровен в някви боклуци и гнус. Та същия биде случайно намерен и експериментално измит с обезмаслител Мельо . за мое учудване си свети със същите баКтерии до ден днешен. Купуван е за преко сили 15 лв. Е не прави ден на километър и половина, ама аз на толкова така или иначе не виждам.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

      Еми и фара на колелото ми светеше след 10 (десет) години престой на тавана. И мигалката отзад също. И двете с батерии Duracel. Кое по-точно те учудва? Очаквах да ги заваря безнадеждно протекли и неставащи за нищо.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

        Вода, лайна, студ. И още свети. Това ме учуди. Или по-скоро зарадва.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          снимките никой не ги е забранил
          И на снимка не се вижда повече.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CIMG8117 (Large).jpg
Прегледи:1
Размер:100.4 КБ
ID:5735064
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

            Снимай отпред диода де. На какво прилича фенер и без друго знаем.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

              Снимката не става. Вероятно пречи рефлектора. Вижда се нещо с размери 1.5Х1.5.
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                mm или cm?
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                  mm, разбира се.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                    Аз съм с отлични впечатления от Олайт ST25 Batton. За фенер ), захранван от 2хАА батерии, свети много силно. С 5 режима на работа. Предвид шиеокото разпространение на батериите АА, ST 25 има място във всяка раница или EDC чантичка за оцеляване.
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                      Хубаво и евтино! Свети доволно, даже си продадох големия та засега работя с тоя! Три режима на светене - силен ,слаб и мигалка! С едно зареждане кара много, колко не съм засичал, но съм го ползвал на 5-6 нощни дежурства, забравих го да ми свети в джоба около час и още не съм го зареждал (пише да се зарежда като отслабне светенето). Зарежда се с каквото и да е USB, има индикатор дали се е заредило. Размера е такъв че удобно се носи във всеки джоб. Цената е такава че мога да си позволя да замеря някой с фенерчето при нужда - 5-6лв от ибей.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170228_111756-1080x1920.jpg
Прегледи:1
Размер:61.0 КБ
ID:5744428

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170228_111658-1080x1920.jpg
Прегледи:1
Размер:53.7 КБ
ID:5744429

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170228_111823-1080x1920.jpg
Прегледи:1
Размер:65.1 КБ
ID:5744430

                      П. П. Единствен минус засега, че включва с едно натискане винаги на най-силния режим, но за да се изключи се натиска последователно копчето докато премине през другите два режима и накрая изключва, т.е. включва с едно натискане но изключва с три натискания, което леко дразни и създава предпоставка да го прибереш светещо в джоба по невнимание!
                      Последно редактирано от sl.daskalov; 28-02-17, 10:49.
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                        Нямаш ли в повече да метнеш едно

                        Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Нямаш ли в повече да метнеш едно

                          Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
                          Не. Едно си поръчах.
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                            Препоръчайте челник, на прилична цена.

                            Коментар


                            • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                              ....
                              П. П. Единствен минус ........... за да се изключи се натиска последователно копчето докато премине през другите два режима и накрая изключва, т.е. включва с едно натискане но изключва с три натискания, което леко дразни и създава предпоставка да го прибереш светещо в джоба по невнимание!
                              Щракалката се прецаква с времето , имам подобно но с батерии 3хААА .

                              Коментар


                              • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                                Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
                                Щракалката се прецаква с времето , имам подобно но с батерии 3хААА .
                                Щракалката се прецаква с времето и на служебните ни фенери, но те са по 80лв, а тоя е 6лв и в ибей ги има много, та като се прецака , нов!

                                П. П. Досега нямам прецакана щракалка на китайски фенер ако не се брои протритата от щракане гумичка на един, но пак си работи.
                                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X