Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на фенер за ежедневно носене.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

    Понеже петък е ден на майстора,една лед пура светеше до половината я разкостихме....







    И най-накрая пак да отбележа че е петък,си направихме нощна лампа



    Цялата лед лента е на алуминиева планка.
    Надявам се клиента да я хареса[emoji72]
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

      Може и да не свети дълго така. Почти е сигурно че диодите да работят на двоен ток от номинала.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Значи спокойно можеш да махнеш поне 2 нули.
        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
        След като виждам моя преправен фенер как свети и то на 20W и знаеики как светят тия с халогенките по 55W, далече са от истината.

        Значи по вашите думи господа аз спокойно мога да заведа дело за лъжа към производителя.
        Само глупакът разбира от всичко.

        Коментар


        • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

          За можене - можеш, ама тъй като "candlepower" е малко хлъзгаво понятие, не е много ясен резултата. Също като ватовете с много нули по музиките.

          Официално "Candlepower" се означава с "cp" и 1cp = 0.981cd (Кандели).

          Попрочети ако ти е интересно и сам ще разбереш защо е леко хлъзгаво:
          https://en.wikipedia.org/wiki/Candlepower

          ...но пък лесно се мери, за разлика от лумените. Взимаш луксомер, светиш с фенера към него от един метър, и луксовете дето показва са директно кандели. Ако не му стига обхватът, светиш от по-далече и умножаваш луксовете по разстоянието в метри за да получиш кандели.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

            За EDC фенер, гласувам с две ръце за OLIGHT S1A baton
            Имам го и го нося ежеденвно на ключовете от два месеце и съм много доволен.Определено, найй ми харесва, че е много компактен, доста е мощен, като за ,,несериозно ", малко фенерче, захранвано от 1/ЕДИН/ брой АА батерия...
            непридирчив към батериите...ползва акумулаторни 14500 / за максимален режим на светене от 600 лумена / и обикновене алкални и/или литиелви АА батерии..

            Фенерът става и за оцеляване, защото може да е захранва, с възможно най-евтините и разпространени / дори по битаци и квартални магазинчета / алкални батерия АА...Аз го ползвам, като EDC фенер-ключодържател
            Това ми е второ Олайт. Не искам да звучи ,като реклама на фирмата, но съм много доволен. Отново избрах, фенер, захранва от АА батерия.., а не от CR123 и не съжалявам...кеb ти употреба с акумwлаторна батерия, кеф ти с обикновена батерия(((

            Снимки вече показах...
            Последно редактирано от andreiS40; 06-04-17, 01:05.
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

              Колеги разглеждах Olight фенери в Алиекспрес, но са без батерии в комплекта. Звънях на официалните представители и ми обясниха, че са големи "драми" с доставките на батерии Olight. /Не разбрах дали на митница имат проблем или нещо друго/. Та сега си харесах Olight R50 seeker с батерия в комплекта и се чудя дали няма да има проблеми при доставката и обработката на пратката. Та ако някой е поръчал от Китай фенери с батерии или само батерии да сподели мнения.


              HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
              VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
              Няма да е все така!
              Нула две осмици 724 пет едно пет 1

              Коментар


              • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                Вчера ми пристигна OLIGHT S30R 2, става ли за нещо? Защото ми се вижда да свети добре и е компактен. Иначе моето дойде от Китай, по пощата, с включена батерия 18650 3200 mah.
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                  Да се надявам и моят Olight да дойде безпроблемно с батерията


                  HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                  VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                  Няма да е все така!
                  Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                  Коментар


                  • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                    Ами, знам ли. Уж не можели по въздух да се пренасят, моето дойде за 2 седмици. Поръчвал съм само батерия за LG и тя дойде. Olight за сега ми харесва повече от предния Skilhunt, който имах.
                    Ако е машина, нека бъде немска!
                    XJR 1200
                    ETZ 150
                    Kawasaki Ninja ZX10R

                    Коментар


                    • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                      Добри батерии, на добра цена могат да се намерят и тук.

                      Коментар


                      • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                        Реални снимки от гората

                        Без нищо

                        Първа степен



                        Втора степен



                        Трета степен





                        Батерията не е зареждана от над две години,не е вадена от фенера.
                        Фенера е къстъм,има го някъде с подробно описание.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                          Разлика между 2-ра и 3-та не мога да забележа.
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                            Ще го извадя на бис след малко

                            Втора



                            Трета



                            Разликата е огромна,но като блесне на макс,телефона камерата става бяла и за секунда фокусира и затъмнява,не ми се играе за ръчни настройки.
                            Последно редактирано от Roninn; 04-07-17, 22:18.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                              Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                              Вчера ми пристигна OLIGHT S30R 2, става ли за нещо? Защото ми се вижда да свети добре и е компактен. Иначе моето дойде от Китай, по пощата, с включена батерия 18650 3200 mah.

                              Честито за фенера! Много става и много добре премислен, защото можеш да си го зареждаш без да вадиш батерията!
                              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                              Коментар


                              • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                                Малко със закъснение ама да се похваля с моя Olight R50 seeker. Невероятен фенер, изчистен дизайн, много приятен бутон и свети невероятно силно. Тези Olight така ме спечелиха, че си поръчах и челник. Да видим той как ще е-хареса ми че се активира с махване пред вграден сензор в челнка.


                                HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                                VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                                Няма да е все така!
                                Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X